Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

amin...
canım hem çalışıp hem çocuğun olması nasıl bişey...ben çok korkuyorum doğurmaktan,büyütmekten,biraz da sorumluluktan galiba :eek:
nerde bi çocuk görsem kanım kaynıyo resmen ama işte korkuyorum :sinifsinif:
[/COLOR]

canım ben biraz geç evlendim 29 yaşında ve 6 ay sonra hamile kaldım ben evlenmeden önce yalnız yaşayan sosyal hayatı mükemmel olan işinden memnun biriydim ve aşık oldum evlendim pat ıstanbula yerleştim ne çevrem ne işim vardı 3 ay sonra işe girdim 3 ay sonrada hamile kaldığımı öğrenmiştim başta çok korktum hatta öğrendiğimde inan ağladım napıcam ben diye sanki yaşayacaklarım bitmemişti sonra 9 ay geçti şişmanladım bebeğim doğdu iyice eve kapandım sonra iznim bitti işe başladım.. vss devam ediyor ama geçmişime bakıyorumda 32 yıllık hayatımda işe yarar tek şey yapmışım oda kızımmmm onun gibi bir aşk onun gibi bir sevgi yok bütün yorulmalarımda sorumluluğumda herşeyim feda olsun büyüdükçe daha özgürleşip kendime vakit ayırabiliyorum eskiye dönüyorum... sana herşeyi güllük gülistanlık anlatamam öyle değil çünkü ama HER ŞEYE DEĞERRRR kimse için ölmem ben ne eşim ne annem babam ama kızım için 1 sn duraklamam bile bu lafımdan nasıl bir sevgi anla

sabah işe gel akşam koştura koştura git bakıcıdan kızı al evde yemek hazırla kur kaldır kızla oyna mamasını hazırla uyut bi duşa gir saat 24.00 hafat sonu temizlik oyun ..vss çalışırken çocuk bakmak böyle oluyor

canım ben biraz geç evlendim 29 yaşında ve 6 ay sonra hamile kaldım ben evlenmeden önce yalnız yaşayan sosyal hayatı mükemmel olan işinden memnun biriydim ve aşık oldum evlendim pat ıstanbula yerleştim ne çevrem ne işim vardı 3 ay sonra işe girdim 3 ay sonrada hamile kaldığımı öğrenmiştim başta çok korktum hatta öğrendiğimde inan ağladım napıcam ben diye sanki yaşayacaklarım bitmemişti sonra 9 ay geçti şişmanladım bebeğim doğdu iyice eve kapandım sonra iznim bitti işe başladım.. vss devam ediyor ama geçmişime bakıyorumda 32 yıllık hayatımda işe yarar tek şey yapmışım oda kızımmmm onun gibi bir aşk onun gibi bir sevgi yok bütün yorulmalarımda sorumluluğumda herşeyim feda olsun büyüdükçe daha özgürleşip kendime vakit ayırabiliyorum eskiye dönüyorum... sana herşeyi güllük gülistanlık anlatamam öyle değil çünkü ama HER ŞEYE DEĞERRRR kimse için ölmem ben ne eşim ne annem babam ama kızım için 1 sn duraklamam bile bu lafımdan nasıl bir sevgi anla

sabah işe gel akşam koştura koştura git bakıcıdan kızı al evde yemek hazırla kur kaldır kızla oyna mamasını hazırla uyut bi duşa gir saat 24.00 hafat sonu temizlik oyun ..vss çalışırken çocuk bakmak böyle oluyor

of off offffff.............. akannehir
aman Allahım ben bide şu halimden şikayet ediyorum..hem çalış hem eve bak kocayla ilgilen derken kendime zaman ayıramıyorum...çocuk olunca kendimi bırakcam yani :1no2: kocaya vakit kalmicak onu bi kenara atalım delikafadulden
olsun yaaaa evde bi soluk daha ayy herşeye değer yaa..sen istanbulda teksin sanırım bebeğe kim yardımcı oldu

of off offffff.............. akannehir
aman Allahım ben bide şu halimden şikayet ediyorum..hem çalış hem eve bak kocayla ilgilen derken kendime zaman ayıramıyorum...çocuk olunca kendimi bırakcam yani :1no2: kocaya vakit kalmicak onu bi kenara atalım delikafadulden
olsun yaaaa evde bi soluk daha ayy herşeye değer yaa..sen istanbulda teksin sanırım bebeğe kim yardımcı oldu

canım eşimin kuzeni ıstanbul da yaşıyor kızıma baksın diye cevizlibağdan Avcılara taşındım işim Gayrettepede...kuzen bakıyor çokta memnunum Alalha şükür o var 5 aylık tı kızım işe başladığımda.. sen istanbulda nerdesin?

canım eşimin kuzeni İstanbul da yaşıyor kızıma baksın diye cevizlibağdan Avcılara taşındım işim Gayrettepede...kuzen bakıyor çokta memnunum Alalha şükür o var 5 aylık tı kızım işe başladığımda.. sen istanbulda nerdesin?

ben başakşehirdeyim...benimde eşimin ailesi Allahtan bana çok çok yakın oturuyolar.görümcem yürüyerek 10 dk kayınvalidem yürüyerek 20 dakika mesafede şanslıyım..kendi ailem floryada zaten konuşmuyorum onlarla :çok üzgünüm:

Son düzenleme:
yeşilçayımı aldım gectım bılgısayarımın basına :KK70: ARKADASLAR BISEY SORCAM SUT ICMENIN BI SAKINCASI VARMI REJIMLERDE CADIARZU

ben başakşehirdeyim...benimde eşimin ailesi Allahtan bana çok çok yakın oturuyolar.görümcem yürüyerek 10 dk kayınvalidem yürüyerek 20 dakika mesafede şanslıyım..kendi ailem floryada zaten konuşmuyorum onlarla :çok üzgünüm:

paylaşmak istersen burdayım canım

slm millet
takım ne konuşmuş ne çok yazışmış bugün oku oku bitiremedim yani...
bende kızın gönlünü alayım diye avm gezintisine çıkmıştım.
öğle 1 den beri geziyorum geldiğim gibi berra uyudu ben burayı açtım.bir yandanda acıkan göbüşümü doyuruyorum.

sabah , 1 dilim ekmek biraz patates kızartması çokaz peynir

ara meyve suyu

öğle dışarda olduğum için berra ya eşlik ettim yarım lahmacun bir ayran

az öncede bir tabak ıspanak yemeği yoğurt

lsiteyi gördüm.gözlerim yaşardı vallahi.
çok güzel kilo veren arkadaşlarım var.hepinizi tebrik ederim.azmin elinden ne kurtulmuş ki...başarılarınızın devamını dilerim.:):):)

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (69,9 /69,6 / 0,3 / %0,43 )
fguler (91,30
hasretim34 (65,9
dilekruzgar ( 62
semiha( 60.8 / 60.2 / 0.6 / % 0.99)
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 83.5/81.5/2/ %2.39)
uaydın76,6/74,7/1,9/%2,48)
pembepanter1 (63,4
CGDM85 75/72,4 /2,6/ %3.46
4.TAKIM TOPLAMI 784,3 / 777,5 / 6,8 / % 0

selam kızlar. iki gündür yoktum gelemedim. oku oku zor bitirdim valla iyi çene çalmışsınız.
kilo bildirimimi yarın yapacağım kızlar.

Günaydın kızçeler valla ne çok yazmışsın öyle hepinizin kaynaşmış olmasına sevindim açıkçası
dün bende ağır topları ağırladım evimde sormayın bittim valla,gerçi hazır aldım yapmadım son anda vazgeçtim,ama en önemlisi aldıklarımın hiç birinden ağzıma lokma sürmedim inanabiliyormsunuz ,ben pasta delisi hemde fıstıklı,çikolatalı parmağımla bile bakmadım kendimle gurur duyuyorum,ve sizi çokkk seviyorum

Dünkü menümü bir bütün halinde yazıyorum gelince yorumlarınızı bekliyorum
Bu arada herkesin bayramını kutluyorum nede olsa içimizde bir yerde hep bir çocuk var zemuszemus

Sabah
elma sirkeli su
Kahvaltı
2 dilim tam buğday ekmeği
Zeytin,domates,salatalık,peynir,1 bardak şekersiz açık çay

Öğle
Ton balıklı makarna(annem yapmıştı bende yedim hemencik :))
Salata,peynir

Ara: Biraz badem,fındık

Akşam : Menemen,salata (süt ve peynirim kalmamıştı ara olarak süt içtim )

Su:1.5lt

X