Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar selamlar hepinize

şebnemcim sizin bildirim işi nasıl olacak bugündenmi ypacaksın?
yarın listeyi sana onaylatabilecekmiyiz?

60 olmak ıstıyorum canım cunku 1 yıla kadar bebek sahıbı olmayı dusunuyoruz.daha rahat hamılelık gecırmek ıcın 60 ıdeal gıbı gelıyor tatlım.

Cerencim çağlayanın dediği gibi doğru yerdesin, Şu ara takım motivasyonumuz süper. Sen de katıl bu birlikte verelim kilolarımızı.

bu arada bende Ankaralıyım, işim Bilkent evim ümitköy, senin?

Çiğdemcim tebrik ederim unutttum seni, inşallah bireyselde dereceye girerisin.

Cerencim çağlayanın dediği gibi doğru yerdesin, Şu ara takım motivasyonumuz süper. Sen de katıl bu birlikte verelim kilolarımızı.

canım bende eryamanda oturuyorum işimde çankayada tatlım:KK70: beraber bız bu kılolardan kurtuluruz inşallah herşey gönlümüzce olurvereliniortak

canım bende eryamanda oturuyorum işimde çankayada tatlım:KK70: beraber bız bu kılolardan kurtuluruz inşallah herşey gönlümüzce olurvereliniortak

evet kurtulacağız canım.

şimdi takım kuralları gereği senin 1 hafta deneme süren var canım. 1 hafta katılımın yeterli olursa haftaya takımdasın, umarım karşıklı olarak faydamız olur.

Çocuk var mı?

yok canım daha 1 yıllık evlıyım :KK70: CANIM BIR HAFTA BOYUNCA HER GUN KILOMU YEDIGIMI YAPTIGIM HAREKETLER ETKINLIKLER BUNLARDAN HABERDAR EDICEM SIZI DEGILMI

iyyyyyyyy hayatta icemem ben onu :umursamaz:

sıcak içersen kötü değil ki ben sıcak içiyorum sadece hafif boğazımı yakıyor o kadarcık

60 olmak ıstıyorum canım cunku 1 yıla kadar bebek sahıbı olmayı dusunuyoruz.daha rahat hamılelık gecırmek ıcın 60 ıdeal gıbı gelıyor tatlım.

bende bebişimin olması için zayıflıyorum canım benimde bu konuda çalışmalarım var bakalım hayırlısı artık

yok canım daha 1 yıllık evlıyım :KK70: CANIM BIR HAFTA BOYUNCA HER GUN KILOMU YEDIGIMI YAPTIGIM HAREKETLER ETKINLIKLER BUNLARDAN HABERDAR EDICEM SIZI DEGILMI

bende daha 10 aylık evliyim,zemuszemus
evetcanım söylediğin şeyleri yapıyoruz,ne kadar katılım yaparsan motivasyon açısından hepimize desteğin olur.

spordan sonra kasalrin agir geliyor olabilir canim kilon ayni kalir ama mezura ölcülerine bakinca inceldigini görürsün kaslar yaglardan daha agirdir

mezurayla ölçmedim ama kendim farkeebiliyorum inceldiğimi guclubacismile

kimi hafta kilo verişin fazla oluyor kimi zaman az herşey de etki ediyor buna sen moriliniz bozma süper gidiyosun gayet emin adımlarla gidiyosun hemde

aldığın şort benim gönderdiğim maildekimi.. memnunmusun canım?

canım senin gönderdiğini hatırlamıyorum ama sanırım o hani tuğba özayın üstündeki mavi göbekten baldıra kadar olan şey...dün ilk kez kullandm tabi tuzuyla birlikte bakalım 1 hafta sonra fark edebilirim ancak..ama şu varki baya bi terletti kaydirigubbakcemile5

Çiğdem yasemin'in dediği doğru bende nerdeyse senin gibi su tüketiyorum ama,bu hafta kaçamaksız olmasına rağmen fazla veremedim,mezura ölçülerini al her hafta ve 1 hafta sonunda bak bakalım değişiklik olacak vücudun şu anda şekle girdiği için,tartıya bu yansımaz belki ama sen gözle bunu farkedebilirsin,yanılmıyorsam pantolunu denemiştin ve rahat olmuştu bak bu bile birşeylerin iyi olduğuna işaret canım

evet zaten bu morelimi biraz düzeltiyo...ben artık şöyle bişey yapmaya karar verdim...önceden dar olan yada olmayan kotlarımın içine girmeye çalışıp o kot bana rahat olana kadar çabalicam sporumu arttırıcam...jennifer lopezde her zaman kendinden bir beden küçük giymeye çalışırmış kızlar bilginize :jeyyar:

iyyyyyyyy hayatta icemem ben onu :umursamaz:

sana bişey söylimmi ben sirkeyi içmeyi bırak salatalara konduğunda bile yemezdim...3 haftadır aralıksız içiyorum burnumu tutup arkasından bir büyük bardak ılık su içiyorum onuda burnumu tutup içiyorum sırnaşık şey vee ne sirke kokusu kalıyo ne tiksinti ohh misss :içelim:

hoşgeldinnn cnm a.s.
ayy çok sevindimm yaa seninle kilolarımız boyumuz kilo verme amacımız hedefimiz hemen hemen aynı
bende 60 olmak ve çocuk doğurmak istiyorum 2 yıllık evliyim bidee
bende yeniyim zatii tekrar hoşgeldin bu topik gerçekten süper hihoyyyt

hoşgeldinnn cnm a.s.
ayy çok sevindimm yaa seninle kilolarımız boyumuz kilo verme amacımız hedefimiz hemen hemen aynı
bende 60 olmak ve çocuk doğurmak istiyorum 2 yıllık evliyim bidee
bende yeniyim zatii tekrar hoşgeldin bu topik gerçekten süper hihoyyyt

opuyorumnanaktan COK SEVINDIM YA AYNI KADERI PAYLASIYORUZ INSALLAH HEDEFLERIMIZE ULASIRIZ CANIM

umarım :Saruboceq:

inşallahh cnm kilo vermek kolay değilmiş vallahi Allahtan kkvar :enbuyukkk:

EVET KILO VERMEK GERCEKTEN KOLAY DEGIL BURAYI COK SEVDIM HEPINIZ COK TATLISINIZ.CANLARIM BENIM OFISIME GITMEM LAZIM.OFISIME GECINCE TEKRAR FORUMA DONERIM OPTUM HEPINIZI kaydirigubbakcemile5

X