Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sen güçlüsün arkadaşım hepsiyle başetmesini bilirsin. çocuklarına iyi bir anne eşine iyi bir hanım bize iyi bir arkadaş......

:kedi::kedi::kedi:

amin canim ins ,bakalim ins istedigim sonucu alirim

teşekkür ederim canım saol

inş.canım sıkı takip ediyorum ben artık orayı birde geçmişi okuyorum örnek almak için ama genede karışık işte

evet ya benimde cok karisiyo kafam neyse bugün alisveris edicem az yagli peynir alicam vede marmelat yapmak icin malzme :) him bide acuka yapicam :)

evet ya benimde cok karisiyo kafam neyse bugün alisveris edicem az yagli peynir alicam vede marmelat yapmak icin malzme :) him bide acuka yapicam :)

az yağlı peynir'i bimde aknaz varya ondan al canım kızlar onu yiyorlar aknaz diye söylüyorlarya devamlı bende yarın pazara çıkıp alıcam marmelat için tatlı ihtiyacımı onunla keserim hiç olmazsa
acuka nasıl birşey hiç yemedim daha önce onu ben zemuszemus

kızlar nerdeseniz gene nereye kayboldnuz bakıyım yoksa kaçamak yaptınızdamı girmiyorsunuz lmaz:
ben size menümü yazıyım hemen
saat 13'te : 1 elma 1 kivi yedim
saat 25 gibi : 1 kase mercimek çorbası - 1 ayran - 1 salatalık yedim
su :2 lt oldu
şimdide yeşil çay içiyorum

yasemin geçmiş olsun çocuklara inş. toparlanırlar artık. 3 oğlanla başetmek seni zorlar dediğin gibi tartıya yansır inş..

takımda monticiler çoğalıyor. birazdan haftaya hedef kg. vericem.Haftayada 1. cilik istiyorum kılzar.

4. TAKIM
sebnemselayfurkan 69,9 / 68,7
fguler 91,30 / 90,3
hasretim34 65,9 / 64,7
dilekruzgar 62/62
semiha 60,8/ 60
chemes 53.9 /53
ladyDarbanvile ( 82 /81
CaglayanCicek 83.5 /82
uaydın76,6 /75,5
pembepanter1 63,4 /63,5
ciğdem 73,5 / 72

Son düzenleme:
kızlar birşey söyliycem sizlere şimdi diğer gruplarada baktım orada bizimkinden çok daha fazla paylaşım var onlar etkinlik içerisindeler,birbirlerine daha fazla destek çıkıp menülerini paylaşıyorlar konuşuyorlar,hırslandırıyorlar bizde bunların biraz daha fazlasını yapsak çok az bir paylaşımımız var ve yazılan menüleri hiç eleştirip yorum yapmıyoruz bunlar bence motivasyon açısından büyük önem taşıyor siz ne dersiniz

Çağlayan haklısın canım bu konuda, fakat bu durum bütün takımlar için söz konusu bir dönem canlanır bir dönem hevesler kaçmış ,işler yoğunlaşmış olur fazla paylaşım olmaz.

Ozaman herkes günlük yiyip içtiği yazsın ve diğerine mutlaka yorum yapmaya çaçlışsın.

Ben bu hafta feci yoğundum bundan sonra işlerim daha rahat olur.

Birde bugün yediklerimi yazayım

sabah 1 yumura ,1 top kepek ekmeği
öğlen kıymalı karnıbahar, 2 kşk yoğurt ve 1/2 dlm beyaz ekmek
şimdi 1 elma yicem

2 lt. suyum bitti.

benimde yoğun olduğum zamanlar muhasebeci olduğum için sürekli evraklar geliyor gidiyor hiç bitmiyor işler ama azıcık daha özen gösterelim kendimize

sabah kahvaltının yanına keşke domates,salatalık falanda ekleseydin daha çok doyardın böylece
birde istersen beyaz ekmek yeme sabahki kepek ekmeği ye,
su içmen ise çok güzel 2lt bitmiş bile

bende şimdii2.5lt içiyorum

pardon çiğdemcim :)

kızlar haftaya gönüllü olanlar arasında duruma göre 2 li yada 3 lü gruplar oluşturacağız yine.(aktif katılacaksanız varım diyin)

grup arkadaşının her yazdığına yorum yazacak.ensesinden ayrılmıcak.

ısteklileri alalım..

canim burda bim yok malesef :)

selam arkadaşlar kilo verenleri kutlarım özellikle çağlayan seni...
yasemincim geçmiş olsun canımm
muhabbete katılmak istiyorum ama gün içinde imkanı yokkkk poliklinikteyim ve lavaboya bile gidemiyorum çoğu zaman , ancak akşamları kuzucum uyursa girebiliyorum ..
herkese iyi haftasonları ben yarın nöbetçiyim, sabah çıkcam pazar öğlene kadar öffffffffffff
bu arada benim hedefim kilo almamak olmuş tşekkür ederim şebnemcim çünkü regl oldum kilomu korusam yeterrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…