Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bi dakka bi dakka şimdi biz takımlar arası bir yarışmanın içindemiyiz. yeni olduğum için bilmemem normal. ama bu motivasyonumu daha da arttırdı. gerçi bu haftadan pek bişey beklemiyorum regli oldum şişim :tomato:

evet canım biz kendi aramızda yarış yapıyoruz ama ayrıca burdaki gruplarda kendi aralarında yarış halindeler her zaman saat 12 kadar kilo bildirimi yapıyorsun sonuçlarda akşam 4'e kadar veriliyor takımlara ondan sonra hangi takım birinci grup içinde kim birinci söyleniyor
ya aslında şebnem takım kaptanımız o anlatsın detaylı bende yeniyim yalnış bir söylemiyim şimdi

senin kilon kaçtı canım

evet canım biz kendi aramızda yarış yapıyoruz ama ayrıca burdaki gruplarda kendi aralarında yarış halindeler her zaman saat 12 kadar kilo bildirimi yapıyorsun sonuçlarda akşam 4'e kadar veriliyor takımlara ondan sonra hangi takım birinci grup içinde kim birinci söyleniyor
ya aslında şebnem takım kaptanımız o anlatsın detaylı bende yeniyim yalnış bir söylemiyim şimdi

senin kilon kaçtı canım

çok güzel bi sistem. peki bu grup hiç birinci oldumu acaba. ya da en sıkı rakibimiz kim bunları biliyomusunuz. kilom 64.4 50 ye gidiyorum canım

biraz önce verdiğin linke baktım da ben zaten hemen hemen o şekilde besleniyorum. daha çok proteine ağırlık verdim , karbonhidratları çıkarıyorum yavaş yavaş

çok güzel bi sistem. peki bu grup hiç birinci oldumu acaba. ya da en sıkı rakibimiz kim bunları biliyomusunuz. kilom 64.4 50 ye gidiyorum canım

onları bende bilmiyorum kaptanımızdaha iyi bilir şebnemcim sesimize ses ver cevapla bizi canım zemuszemus

biraz önce verdiğin linke baktım da ben zaten hemen hemen o şekilde besleniyorum. daha çok proteine ağırlık verdim , karbonhidratları çıkarıyorum yavaş yavaş

bende pazartesiden beri bunu yapmaya çalışıyorum hem sağlıklı hemde aç kalmıyoruz

yarından sonra bomba gibi geliyorum :jeyyar:
şu reglin şişkinliği bitsinde en iddialınız benim zemuszemus
grubu şampiyonluğa taşicam inş. sengözlerimebaksanab :hooray:

Kızlar işlerim vardı hepsini okuyamadım göz attım.

Takımlar arası yarış var evet.
1.ciliklerimiz elbette de oldu. gecen hafta 4. ondan önceki hafta 3. idik.

vede bireysel sıralama var, takım durumu önemli olmadan tüm takımlar arası ilk 3 girenlrde belirleniyor.

yarın konuşuruz yine ben listeyi yayınlayayım.

4. TAKIM
sebnemselayfurkan (68,7
fguler (91
hasretim34 ( 64.7
dilekruzgar ( 63,4
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6
pembepanter1 64,4 (yeni üye)
4. TAKIM TOPLAMI 648,1

ben yarından sonra mı giriyorum listeye :uhm:

canım bir hafta paylaşım yapman ve devamlı olman gerekiyor ondan sonraki cuma günü senide kaptanımız yani şebnem listeye ekler seni

kaptanım cuma bildirimlerden sonra birinciliklerini gene bildir olur mu ben 3. ve 4. olduğumuz zamanları hiç bilmiyorumda kaydirigubbakcemile5

kızlar hepinize iyi akşamlar ben artık kaçar ,yarın sabah inş.kilo vermiş olarak geri dönerim kendinize iyi bakın,:sm_cool:

merhaba arkadaşlar maaşallah muhabbet iyiimiş ama ben ancak bu naatlerde girebiliyorum
sabah yarım simit 2 atne carper peynir 1 şekerli çay
öğle yoğurt kepek kemeği çilek
ara şekersiz nescafe 2 tane etiform kep bis
akşam 1 dilim buğday ekmeği, üzerine labne peynir rezene çayı

4. TAKIM
sebnemselayfurkan (68,7
fguler (91
hasretim34 ( 64.7
dilekruzgar ( 63,4 /62 /1,4 /%2,2 )
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86
uaydın(77,6
4. TAKIM TOPLAMI 648,1

4. TAKIM
sebnemselayfurkan (68,7
fguler (91
hasretim34 ( 64.7
dilekruzgar ( 63,4 /62 /1,4 /%2,2 )
semiha( 60.8
chemes ( 53.9
ladyDarbanvile ( 82
CaglayanCicek 86 / 83.5 /2.5 /%2.91)
uaydın(77,6
4. TAKIM TOPLAMI 648,1

günaydın kızlar akşam ki menümüde yazıyım hemen
19:00 kakaolu süt
19:30 : sirkeli su
20:00 kıymalı yumurta- domates-salatalık-k.k peynir-5 zeytin
21:00 : 1 badem + 3 fındık
su : 2.5 lt oldu

Son düzenleme:
Gunaydın kızlar. Bi bakayım dedim ne var ne yok.
5 Nisan da başlamıştım Mpntiye biliyorsunuz dün tartıldım ve sonuç 73.7
Başladığımda 77.8 çıkmıştım.

Sizlerden de kilo verenleri şimdiden kutlarım.

Gunaydın kızlar. Bi bakayım dedim ne var ne yok.
5 Nisan da başlamıştım Mpntiye biliyorsunuz dün tartıldım ve sonuç 73.7
Başladığımda 77.8 çıkmıştım.

Sizlerden de kilo verenleri şimdiden kutlarım.

günaydın...

arkadaşım çok güzel kilo vermişsin tebrik ediyorun :nazar:

X