Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bravo şekerim benim..

geçen hafta aç gezdim tık olamdı bende
bu hafta bende ara öğünleri atlamadan geçiricem
sen de güzel besleniyosun tebrik ediyorum seni şekervereliniortak

Canikom aslında evet aklıma gelmiyor değil ama bir yandan da ameliyat sonrası yemek yiyemeyeceğim için 2-3 kilo vericem elde olmadan. Bari şimdi de 1-2 kilo versem de kara geçsem diyorum

evet canim aynen öyle söylemeye devam et :)

bende olmustum kücükken evet bisey yiyemiyosun hatta ilk günü dondurma veriyolar dondurmayi deli gibi sevmeme ragmen onu bile yiyememistim tükürügümü bile selpaga tükürmüstüm korkutmak istemem seni ama ben cocuktum ozaman daha sen daha dirayetlisindir :)

banu bence hic söyleme süpriz olsun benimde cok güzel süprizim var :lepi:

ve şunu söyliyeyim kızlar aynen dünki gibi yapıcam bi süre çünkü sabah tartıya sevindim şimdi bişi söylemiyeceğim eğer yarında öle güzel sonuç verirse döylerim
tebrik ediyorum şimdiden şeker
Canikom aslında evet aklıma gelmiyor değil ama bir yandan da ameliyat sonrası yemek yiyemeyeceğim için 2-3 kilo vericem elde olmadan. Bari şimdi de 1-2 kilo versem de kara geçsem diyorum

hadi bakalım inşallah...
sorunsuz bir ameliyat olur inşallah

gidicem diyom bi türlü gidemiyom gec kalacam sonunda hicde gidesim yok zaten bigünde evde kalip dinlenmek istiyom yaa

hafta sonu belki sehir disina abime gideriz 1 yigenim daha oldu onu görmeye gidicem Allah izin verirse ins.listeme uyamiycam belki ama diyetimi bozmaya hic ama hic niyetim yok gidersek bigün kaliriz heralde cünkü 3 saatlik yol.gerci ben kalmak istemiyom pek daha bebek 1 aylik rahatsizlik vermek istemiyom evleride kücük biraz ama sanirim abim birakmaz

akrepcim tesekür ederim canim ben bu programi bi diyet listeinden aldim hftada 3 3.5 kilo vadediyo ama ben 2 yede raziyim liste cok basit
sabah
1 kase nefsit ve bir yumurta
ara
1 yesil elma
ögle
et,tavuk,balik hangisini yersen yagsiz izgara veya haslama yaninada yagsiz salata
ara
1 yesil elma
aksam
haslanmis veya izgara sebze

diyetin amaci yag ve seker sifirmis hatta bu diyetle 3 kilo veren biride spor salonunda ölcüm yaptirmis ve verdiginin yag oldugunuda kanitlamis :)

şimdi 9 kat merdiven çıktım arkadaşlar ama soluk soluğa kaldım sig. içince böle oluo işte bundan sonra günde 2 kere merdiven çıkıcam 9 kat

yaseminnnnn sen abine gidince yengenin lohusa şerbetlerinden içme sakınnn .. bebişede Allah analı babalı uzun ömürler versin tatlım

ben de montiye başladım onda da sıfır şeker
bakalım hafta sonu nolucak
sen de geç kalma o zaman

şimdi 9 kat merdiven çıktım arkadaşlar ama soluk soluğa kaldım sig. içince böle oluo işte bundan sonra günde 2 kere merdiven çıkıcam 9 kat

süpersin yaaa..
aslında hiç asansör kullanmamak lazım..bacaklarımızın güzelliği için
ama işte benim miniğim yüzüne kullanıyorum tek olduğumda çıkıyorum..
umarım sigarayı bırakırsın şekeryerimseniben

canım işyerinin 9.katında çalışıyorum devamlı asansörü kullanıyorum ama artık günde 2 kere merdiven bide öyle dikki ama karar verdim yapıcam sabah 1 akşam 1

sig bırakma olayına gelince çokk zor şeker ama kısmet tabi bi günde ona karar veririm belki

inşallah şeker..
en azından azaltsan ve de c vitamin içerikli besinlerden bol beslenirsen karaciğerine yardımcı olursun tatlışım..
kararında güzel..bacaklardaki selülitlere faydası olur

Bnede işyerinde 3 katı merdivenle inip çıkıyorum aslında evde 8. katta banu beni gaza getirdin valla. Bende başlayım.

ınş. bu hafta takım olr. da 1. olacağız kızlar..

Herkes buradaymış:)))

Bakalım bu hafta asıl olacak grup? Yaz geliyor havalar güzelleşti, gerçi iki gündür kış dönmüş gibi ama ben baharı seviyorum ve güneşin havanın verdiği olumlu enerjiden güzel beslenir ruhum. Bu dönemde de diyetimde başarmak istiyorum, bu doyumla:)

Başağrım geçti, Allaha şükür. Migrenim yok ama özellikle uykusuz kalınca deli gibi ağrıyor. Belli noktalarda resmen kazı çalışması yapılıyor gibi oluyor. O yüzden uykuma dikkat ederim ama 9 aylık bir bebek olunca biraz zor! Üstüne yaz saat uygulaması gelince biyolojik ritmimin uyum sağlaması biraz zaman alacak galiba.

Neyse, gelecek iyi olacak:)))

Sabah 2 dilim ekmek
1 yumurta beyazı(bebişe haşladığım yumurtanın kalan beyazı)
1 dilim peynir
domates, yeşillik, çay

ara 1 elma
1 küçük kase yoğurt

herkese kolaylıklar.

Bnede işyerinde 3 katı merdivenle inip çıkıyorum aslında evde 8. katta banu beni gaza getirdin valla. Bende başlayım.

İnş. bu hafta takım olr. da 1. olacağız kızlar..

Merdiven çıkmak güzel şebnem ama ben hep korkmuşumdur, bacaklarım kalın, o yüzden bu şekilde kaslaşır diye. Belki yanlış bir düşünce ama ince uzun bacaklar güzel gözüküyor...

Canım valla dünden beri nette okuduklarım korkutuyor gözümü. İnsan birde anne olunca daha bi korkuyor. Allah korusun aklıma binbir düşünce geliyor.

tebrik ediyorum şimdiden şeker

hadi bakalım inşallah...
sorunsuz bir ameliyat olur inşallah

Canımcım çok saol amin.

Ay yeni bebek yeni heyecan. Allah sağ salim büyümek nasip etsin bebeğe.

özgecim ameliyat olacaksın kendine iyi bakki güçsüz düşme canım

Canımsın çok saol şekerim. :teselli:

ben de montiye başladım onda da sıfır şeker
bakalım hafta sonu nolucak
sen de geç kalma o zaman

Bende monti yapıyorum. Umarım sende de bende de işe yarar canımcım.

Ara olarak ikisinden birin yesen de yoğurdu öğlene eklesen daha iyi olur kuzum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…