Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yaseminnnnn sen abine gidince yengenin lohusa şerbetlerinden içme sakınnn .. bebişede Allah analı babalı uzun ömürler versin tatlım

yok canim ya zaten biz yapmiyoz öyle serbet filan :)

ben de montiye başladım onda da sıfır şeker
bakalım hafta sonu nolucak
sen de geç kalma o zaman

canim ilk hafta güzel verirsin bence

Canım valla dünden beri nette okuduklarım korkutuyor gözümü. İnsan birde anne olunca daha bi korkuyor. Allah korusun aklıma binbir düşünce geliyor.

korkma canim,Allahin izniyle biseycik olmiycak ins

evet kizlar sonunda eve gelebildim..

2 haftadir meslek okuluna gidip bilgi almak istiyodum ama hastaliklardan firsat olmadi hadi bugün gidiyim dedim yorgun yorgun bilin bakalim ne oldu büro bugün 10 dan sonra kapaliymis ne sansliyim dimi :KK43:

evet kizlar sonunda eve gelebildim..

2 haftadir meslek okuluna gidip bilgi almak istiyodum ama hastaliklardan firsat olmadi hadi bugün gidiyim dedim yorgun yorgun bilin bakalim ne oldu büro bugün 10 dan sonra kapaliymis ne sansliyim dimi :KK43:

herşeyde bi hayır vardır öyle düşün

herşeyde bi hayır vardır öyle düşün

öyle canim zaten simdi internet sitelerine baktim,önceden adresini bilmiyodum benim istedigim meslegi direk yapamiyorum önce 2 sene assistenlik olarak yapmam gerekiyomus sonra kres öggretmenligi oda 3 sene sürüyor diplomam yeterli degil aman sürsün önemli degil koydum klafaya yapicamda önce ufaklik biraz büyüsün suan krese veremem onu he ayrica bunlarla ilgi konusma saatleride her sali 2 ile 3,5 arasiymis gülermisin aglármisin haha

şuan çok aç hissediyorum kendimi ve başım ağrımaya başladı kendimi bak açsın ve yağlar gidiyo falan filan diye motive etmeye çalışıyorum

Banucum çok aç kalmamalısın, zayıflamak aç kalmak değil, meyve, kepekli tost vs. bişi ye..

Yasemincim herşeyde bir hayır vardır ve inş. Allah gönlüne göre verir.

Banucum çok aç kalmamalısın, zayıflamak aç kalmak değil, meyve, kepekli tost vs. bişi ye..

Yasemincim herşeyde bir hayır vardır ve inş. Allah gönlüne göre verir.

şebnemcim ben aç kalmadan zayıflamaya artık inanmıyorum evet herşeyi yememiz gerekiyor belli aralıklarla ama ben şu ağzımı tutmazsam gitmiyor gitmiyor... saat 3,5 4 gibi ara bişeyler yiyeceğim ama o zamana kadar aç kalıcam malesef

Ben de 1,5 lt. içtim.

Öğlenide çok hafifi geçirdim, salata ve tavuk but

Bugün bağırsaklarda da faaliyet var çokk mutluyumm. Hee hee tartıya iyi yansımıştır bu durum...

Bir şey dikkatimi çekti, yarışan takımlardan sadece 2. takım aktif, yada kg. olarak orta grup, diğer arkadaşlar niye yarışmadan yada yedikleri içtiklerinden vs. bahsetmiyorlar vede takıma katılımda bulunmuyorlar?????

Ben de 1,5 lt. içtim.

Öğlenide çok hafifi geçirdim, salata ve tavuk but

Bugün bağırsaklarda da faaliyet var çokk mutluyumm. Hee hee tartıya iyi yansımıştır bu durum...

Bir şey dikkatimi çekti, yarışan takımlardan sadece 2. takım aktif, yada kg. olarak orta grup, diğer arkadaşlar niye yarışmadan yada yedikleri içtiklerinden vs. bahsetmiyorlar vede takıma katılımda bulunmuyorlar?????

canım inşallah tartıya yansırda sen de emeklerinin karşılığını daha iyi görürsün

9.kat 2.kere çıktım

Benimki kemiğiyle birlikte 230 gr. toplamda 150 gr :) Fark atmaya çalışıyosun ama bende bozmıcam şekerim:)

haa bugün birde yeşil çayda siftah yaptım, birazcıkda merdiven çıktım( şimdilik 3 kat :)

göğüs buttan daha mantıklı çünkü kalorisi çok az but tavuğun en yağlı ve yemesi en zevkli kısmı ama daha kalorili gerçi öğlende de azıcık buttan bişi olmaz

ben diyetteyken hep gögüs alirim hem pismesi kolay oluyo hemde yagsiz ayrica seviyorumda teflon tavada yagsiz kizartiyorum

X