Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

benimde tavukta en sevmediğim ettir göğüs eti... ben but severim mangalda da kanat olucakkaydirigubbakcemile3

konuyu kapatalım uzamadan nolurrrrr

haha ben simdi elamami yedim o yüzden karnim tok ama deidgin gibi mangalda bende kanat severim diyorum ve susuyorum vereliniortak

Bende 1.5 lt su içtim.
Tavuğa bayılırım valla heryerini yerim hapur hupur.
Kaç gündir yediklerimi not etmiyorum ya ben yarın başlayayım yine not etmeye.

Kaçıyorum arkadaşlar mesaim bitti.

selam herkese ben hafta sonundan beri giremiyorum siteye ben iş yerimde yaza hazırlık için ofislerde tadilat var bu yüzden internet'te yok.Bu hafta pek katılımda bulunamayacağım ama inş.kaptandan izin verirse önümüzdeki hafta sizinle olabilirim yeniden.Girebildiğim kadar bu hafta tekrardan girmeye çalışacağım.

Selam herkese

fundacım senin reglinin şişkinliği ve kilosu geçmeye başladı mı?

şebom biraz sanki ama tartılmadım

evet kizlar sonunda eve gelebildim..

2 haftadir meslek okuluna gidip bilgi almak istiyodum ama hastaliklardan firsat olmadi hadi bugün gidiyim dedim yorgun yorgun bilin bakalim ne oldu büro bugün 10 dan sonra kapaliymis ne sansliyim dimi

yasemin hayırlısı olsun canım geç olsun güç olmasın

lady cim iyi olduğuna sevindim başağrısı çok zorluyor haklısın

ben de bugün tam anlamıyla hiç bir listeye bağlı olmadan başladığım diyetimden bahsedeyim
ekmeği azaltıyorum arkadaşlar ve nerdeyse her yediğimi yarıya indiriyorum
hareketi ve suyu artırıyorum
sabah kepekli iki küçük dilimden yapılmış tostumun yarısı
arada 2. Yarısı

öğlen bir kase mercimek çorbası 1,5 dilim esmer ekmek

ara bir çokoprens

bol su yeşil çay

akşamı da az yemek ve meyve yoğurt ağırlıklı geçirmeyi düşünüyorum
çağlayan nerelerdesin bak millet atak yapmış durumda...

öpüldünüz

çağlayanın bu hafta paylaşımı az olacakmış şeker

ben yarım lt suyumuda içtim ve bugün 1,5 lt su tükettim alkışlarınıı cumaya saklayınkaydirigubbakcemile3

çağlayanın bu hafta paylaşımı az olacakmış şeker

ben yarım lt suyumuda içtim ve bugün 1,5 lt su tükettim alkışlarınıı cumaya saklayınkaydirigubbakcemile3

1.5 litre su icin alkismi istiyosun :umursamaz: ben 1,5 litreyi bir bardak gectim bir bardak daha ictimmi 2 litre edecek yürüyüs yaparkende yarim litre icerim alsana 2,5 litre +2 kupa yesil cay günlük 3 litre sivi sempatiksalakcinni

slmlar
takım pek aktif durumda...

sabah klasik kahvaltımızı yapıp evden çıktık yürüyüşe 2 saate yakın dışarıdaydım.geldiğimde bir kase tarhana çorbası içtim..
1,5 litrede su tükettim...

kizlar benim bi SIKINTIM var.ya ben bi kac isi bi anda yapamiyorum yani nasil anlatsam hic gücüm yok sanki hemen yorulup bitkin düsüyorum mesela 2 haftadir evimi bile süpüremedim iste cocuklari doktora götür krese getir götür bu isleri yapmaktan eve bakamaz oldum bi disari cikip geldimmi evde is yapmaya halim kalmiyo yemegimi bile zorla yapiyom suan mutfagimda alt üst ama bende toplayacak güc yok,bakin bugün yaptiklarimi anlatayim

sabah oglumu krese biraktim( tabi bu arada kücük oglum benimle,ayni zamanda kucagimda ve 2,katta oturuyoz) eve geldim musayla kahvaltimizi yaptik sonra onu asia götürdüm ordan okula gittim eve geldim ögle yemegimi hazirlayip yedim ( bu arada evde hic bi is yapmadim bi camasir astim) sonra yine oglumu aldim geldim bugün yaptiklarim bunlar sizce benmi cok gücsüzüm yoksa bunlari yapan her insan yorulurmu yada siz bu kadar yoruldugunuz halde ev islerinizi ihmal etmezmisiniz kendimi kötü hissediyorum sanki hic bana göre degil ev hanimligi beceremiyorum sanki esim isten geliyo her yer heryerde ama bosvermislikten degil iste yapamiyorum zaten yapimda cit kirldimdir yani öyle cok agir islere gelemem bazen diyorum iyi bile dayaniyosun ama bi tarafimda sorguluyo iste keske benimde yardimci alabilme imkanim olsaydi ne güzel olurdu 2 haftada bir evimi temizlese yeterdi bana ama burda imkansiz cok asiri pahali üff yaaa

siz ne düsünüyosunuz kizlar,ama lütfen bana moral vermek icin yazmayin,ne düsünüyosaniz onu yazin..

ama bu yorgunluguma ragmen aksam yürüyüsme gidicem cünkü sporla birlikte güclenecegime daha dayanikli olacagima inaniyorum ins inandigim gibide olur

Çıkışıma az kaldı yasemincim yarın konuşuruz bu konuyu.

İyi akşamlar şekerler.

bugünkü raporumu vereyim..

yürüyüse gidicem dedim ama gidemedim malesef cok fena agirlik basti üstüme hatta üstünmü giydim cocuklarin yatmasini bekliyodum sonra cikardim tekrardan saat 7 de yatiim suan yatakdan yaziyorum:)

sabah
1 kase yogurtlu flakes+1 yumurta
ara
1 yesil elma
ögle
150gr tavuk gögsü+salata
ara
1 yesil elma
aksam
teflon tavada yagsizkavrulmus mantar+1 turp

2 litre su
1 kupa yesil cay

yürüyüse gidemedigim icin 2,5 litre olmadi yesil cayida yorgunlukdan yapipda icemedim

Günaydın herkese.

Yasemincim ben 14 yıldır çalışıyorum. Çalışıyor olmak insanı mecburen biraz daha enerjik ve planlı yapıyor.

Hayatımda 2 kez doğumlarım sırasında evde kalma şansım oldu. İlk doğumumda eşim gelene kadar sadece yemek çocuk bakımı yapabiliyorsdum saçımı bile tarayamadığım pijamayı çıkarıp eşofman giyemediğim çok günler oldu.Evi ancak gırgırla alabiliyordum. Ama eşimle konuştum halim olmuyor diye oda hafta sonları süpürüyordu.

2. çocukta işler 2 ye değil 4 katladı ne demek istediğimi 2 çocuklular iyi anlarlar. Evdeki zamanım ilkine göre biraz daha planlı geçti ama yine yetişmiyordu hiç birşey.

Velhasıl evde olmak zor iş, hakikaten hem hiçişi bitmiyor hemde yetişemiyorsun. , Çalışırken herşeyim daha planlı evim daha temiz ve düzenli.

Senin düşündüğün iş olup oğlun kreşe başladığında daha disiplinli bir hayatın olur.

Yalnız şu sırlar bahar yorgunluğu durumlarıda var herkes de, onun da etkisi olabilir kanımca.

Dün akşam, 1 karnıyarık ve salata,

Ara öğün 1 mavi yesil light mısır pat.

Bu sabah 1 yumurta, 1 dilim tam buğday ekmeği, domates 1 kk dan az paynir

sabah 3 kat merdiven çıktım:)

Gunaydın herkese.

Yasemincim şebnemin dediği gibi bahar yorgunluğundandır ama sürekli böyleydim diyorsan ayrı.
Kendine haftalık plan yap canım ve mutlaka uymaya çalış.
Eşinden yardım al akşamları.
En azından sofra hazırlanması kaldırılması vs için.

Doğum iznindeyken bende senin gibi hiçbirişe elimi süremezdim. ıçimden gelmezdi hiç. Hep yorgun hep bezgin gibiydim. ışe başlayınca daha planlı oldum. Birde huyumdur aklımda bişiy varsa hemen olacak. Örneğin camları silicem bu ara beynimi yiyor. Yağmurlar bitse de silsem diye.

Baktın hiç olmuyor bi yardımcı tutarsın kendine.

günaydin kizlar,yorumlariniz icin tesekür ederim ama bendeki bahar yorgunlugu degil malesef ben hep böyleyim dedimya yapim bu fazla ise gelemiyorum özgecim keske imkanim olsada alsam ama imkansiz malesef sebnemim dedigi gibi belki ikinci oglumda krese baslayinca düzelir aslinda bi yürümeye baslayipda kucagimdan inse o bile büyük bi hafifleme olacak bende :)

bugün sözde evde kalip dinlenicektim ama yine olmadi malesef birazdan cikicam ögleden sonra burda olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…