Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

O zaman kızlar daha çok topikte oluyoruz , anlaştık sanırım bu konuda.

Semiha hoşgeldin, Sen azimlisin kısa zamanda toparlarsın.

Dilekcim d. gününe inş. olursun 5 lerde.

Yasemin çocuklarının iyileşememesine üzüldüm, vitamin kullanıyo musun çocuklara sen? Bu arada sen montiye mi başladın?

Yasemin çocuklarının iyileşememesine üzüldüm, vitamin kullanıyo musun çocuklara sen? Bu arada sen montiye mi başladın?

canim cok sükür daha iyiler ama öksürükleri gecmedi vitamin kullanmiyorum amy her sabah bal ve pekmez vermeye calisiyorum ben montiye degil hafta 3 3,5 kilo varya ona basladim

Şekerler gruplar şöyle

1 grup: semiha, dilek, chemes
2.grup sebnem,yasemin, banu, özge
3. grup: funda, lady, çağlayan

bakalım hangi grup yüzde olr .çok kg. verecek, grupların 1. cileri kimler olacak?

şebnemcim grup mu oluşturuldu bende görmedim
ben hangi gruptayım ve neler yapacağız artı olarak???

grup arkadaşım,sen ben ve dilek aynı gruptayız. hadi bakalım hayırlı olsun,ben şimdiden kilo verdim bile,cumaya kadar verdiğimi bile korusam iyi,0.5 kilo gitti çünkü.

senin şu beni motive etme yönüne bayılıyorum:eek:

grup arkadaşım,sen ben ve dilek aynı gruptayız. hadi bakalım hayırlı olsun,ben şimdiden kilo verdim bile,cumaya kadar verdiğimi bile korusam iyi,0.5 kilo gitti çünkü.

ah canım benim.sende kilo vermede çok iyi gidiyorsun.korursun merak etme...

senin şu beni motive etme yönüne bayılıyorum:eek:

ah canım benim.sende kilo vermede çok iyi gidiyorsun.korursun merak etme...

bu hafta biraz yoğunum haftasonu güzel spor yaptım,kilo vermişim.hafta içi yapamayabilirim ,ondan koruyabilirsem iyi olacak.

semihacim saol canim

bugünkü raporum
sabah
1 peynirli ekmek ( disarda oldugum icin)
ara
1 elma
ögle
frinda balik+salata
ara
1 elma
aksam
2 adet haslanmis patates
ara
1 turp

2.5 lt su
2 kupa yesil cay

veeeeeeeee 70 dk yürüyüs:lepi:

Bugünüm her alamda iyi geçmedi:KK43:(
ıki yıl önce danışmanlığını yaptığım bir projenin denetimi vardı, öğlene kadar ounla uğraştım ama o arada pek bozmadım diyetimi:)
Ama öğleden sonra 3 gibi başlayan baş ağrısından ancak inatımdan vazgeçip ilaç alınca gece 11 gibi kurtuldum.

Bu arada gruba hareketlilik gelmiş, ne güzel!

ırem&Özge geçmiş olsun.

yediklerime gelince;

sabah 1 dilim ekmek
1 dilim peynir

ara 1 elma

öğle 6 kaşık z. kabak yemeği
1 küçük kase yoğurt
1 dilim ekmek

ama saat 4 den sonrasını hatırlamak istemiyorum. yattım, dinlenerek ağrıdan kurtulmaya çalıştım ama nafile. Arada kalkıp bir şeyler atıştırdım; 2 tane kadar ceviz, 1 dilim ekmek ve bir tatlı kaşığı bal.

akşam geç vakitte ise; domates, peynir ve biberle çeyrek ekmeğe sandviç yaptım. Çayla birlikte yedim.

Yarın bunu telafi etmek istiyoruuuummmmm.

Gunaydın herkese :eek:

selam arkadaşlar
izmirden dün döndük kazasız belasız...
bugün başladım dikkat etmelere
gezerken insan dikkat edemiyor düzeni ister istemez bozuluyor...

Hoşgeldin canım. Nasıl geçti İzmir gezisi. olumunekankayizsmile

nerdesiniz kizlar ya simdi girdim 5.takima bakiyorum ne güzel muhabbetleri var bizim takimimiz niye böyle olamiyo :sinifsinif:

Çünkü canım bizim takımda genelde kimse online olmuyor. Olanda yazıp çıkıyor. :1no2:

Fundacım sen 3 guptasın likolara göre ayrıldı sen lady ve çağlayan.

akrepcim takımda yer var gibi görünüyor ama rezerveli, destina nisan başında başlayacak takıma.

Ben de yediklerimi yazayım:

dün sabah yumurta çeyrekten az simit

öğle kıymalı ıspanak, salata
akşam kıy. karnıbahar, az, simit salata

bu sabah: 2 çatal sucuklu yum. domates peynir
öğlen kıy. karnıbahar.
ara salatalık

kızlar herkes muhabbet yokluğundan şikayetçi takımın % 80 yazıp çıkıyor aşağıya bakınca kendimden başka birini görürsem ne ala. O zaman yazan hoopp çıkmasın topicten .?

Yasemin bende çok idddalıyım bu hafta için haberin olaaaa...

Kaptanım ben gündüz sürekli online durumdayım. Ama kimse yazmayınca benimde yazma isteğim olmuyor ne yalan söyleyeyim. Menülerine baktım da hiç meyve yok senin menülerde. Meyveyi de eklesen iyi olur gibi.

hadi bakalim sebnem kolay gele,

valla benim pv aksama kadar acik genelde takip ediyorum ama kimse yok malesef :KK43: sadece bu saatlerde oglumu almaya gidiyorum bazen alisveris yapcaksam biraz erken cikiyorum onun disinda burdayim ben hep.

özge sen nerdesin bademciklerini aldirana kadar diyeti biraktim deme sakin yarislari unutmaaa

Bırakmadım canım da planlı yapamıyorum. Kafamda şu ameliyat olayı var. Belirsizliklerden nefret ederim ben. Bişiy belirsizse tüm hayatıma yansır. Ona deli oluyorum.

semihacim saol canim

bugünkü raporum
sabah
1 peynirli ekmek ( disarda oldugum icin)
ara
1 elma
ögle
frinda balik+salata
ara
1 elma
aksam
2 adet haslanmis patates
ara
1 turp

2.5 lt su
2 kupa yesil cay

veeeeeeeee 70 dk yürüyüs:lepi:

Süpersin canım aynen devam. olumunekankayizsmile

Bugünüm her alamda iyi geçmedi:KK43:(
İki yıl önce danışmanlığını yaptığım bir projenin denetimi vardı, öğlene kadar ounla uğraştım ama o arada pek bozmadım diyetimi:)
Ama öğleden sonra 3 gibi başlayan baş ağrısından ancak inatımdan vazgeçip ilaç alınca gece 11 gibi kurtuldum.

Bu arada gruba hareketlilik gelmiş, ne güzel!

İrem&Özge geçmiş olsun.

yediklerime gelince;

sabah 1 dilim ekmek
1 dilim peynir

ara 1 elma

öğle 6 kaşık z. kabak yemeği
1 küçük kase yoğurt
1 dilim ekmek

ama saat 4 den sonrasını hatırlamak istemiyorum. yattım, dinlenerek ağrıdan kurtulmaya çalıştım ama nafile. Arada kalkıp bir şeyler atıştırdım; 2 tane kadar ceviz, 1 dilim ekmek ve bir tatlı kaşığı bal.

akşam geç vakitte ise; domates, peynir ve biberle çeyrek ekmeğe sandviç yaptım. Çayla birlikte yedim.

Yarın bunu telafi etmek istiyoruuuummmmm.

Aslına bakarsan çok da bozmmaışsın canım. Başının ağrısı geçti mi önemli olan o. :teselli:

Günaydınlarr.

Özgecim meyveyle aram yok haklısın, hafta sonu iyi yemiştim ama. Belirsizlik konusubnda da haklısın bende öyleyimdir, saldırmayıda sevmem hemen sonuca giderim, sende olmaya niyetliysen Nisan iyi bir dönem.

Dünkü raporumun devamı:

akşam kıymalı ıspanak salata (8-10 tane pat. kızrt)

sabah. 1 dlm tam buğday ekmeği, peynir domates, 2 zeytin

Yasemin hem ortim hem rakibimsin, iyisin maşallah hele 70 dk yürüyüş süper ötesi.

Valla biraz nince göbişler nasılda toparlanıyor, daha rahat giyiniyor insan.

Ladycim, migrenmi var sende de; umarım bugün iyisindir, bence de diyeti bozmuş sayılmazsın öyle aman aman bir kaçamağın fazla yemen yok. Devam hadi,, bak yarışıyoruz.

2 takımmmm durum nedir :=) 1. olmamız şart biliyosunuz,

Ben Cumayla aynı seviyeye geldim şimdi 3 günlük iniş sonuca götürecek( Ayrıca kabı<lık sorunum var aslında o olmasaydı daha az olurdum) Onuda çözücem niş.

2 takımmmm durum nedir :=) 1. olmamız şart biliyosunuz,

Ben Cumayla aynı seviyeye geldim şimdi 3 günlük iniş sonuca götürecek( Ayrıca kabı<lık sorunum var aslında o olmasaydı daha az olurdum) Onuda çözücem niş.

herkeze günaydınnn

bende raporumu vereyimm
dün öğlen yediğim müsliden sonra taaa akşam 2 domates 3 zeytin 1 tanede eti puf yedim
eti puf 100 grm da 400 kalori yazıyordu 1 eti puf 18 gr olduğuna göre 70- kalori civarı almış oldum önemli değil

günaydin kizlar,oglumu biraktim geldim simdi kücük oglumla kaghvalti ediyoruz birazdan asiya götürücem onu ordanda meslek okuluna gidicem kres ögretmenligi icin meslek yapmak istiyorum bakalim dilim ve diplomam yeterli gelicekmi..

ogluma tost yaptim nasil koktu burnuma seytan dürtmeye basladi ama pas vermedim ben

1 kase yogurtlu cornflakesimle yumurtami yiyorum..

özgecim haklisin belirsizlik insani deli eder hatta kimbilir aklindan geciyodur simdi amaan bosver nasi olsa kilo veremiyom yiyim simdi amelayitattan sonra baslarim diye seytan dürtüyodur seni ama sakin inanma o seytana sen ameliyata kadar 2 3 kilo alacaginba 1 kilo versen bile kardir sana bakarsin fazla bile gider o yüzden hiiicccccc kandirma kendini lütfenn

sebnemcim evet cok iyi gidiyorum ve bu sefer gercekten bozmiycam diyetimi bozmiycamda suan tek istedigim yürüyüslerimi düzenli yapahbilmek ins bi düzen oturturum..

simdilik ben gidiyorum ögleden sonra burda olurum tahminim

ve şunu söyliyeyim kızlar aynen dünki gibi yapıcam bi süre çünkü sabah tartıya sevindim şimdi bişi söylemiyeceğim eğer yarında öle güzel sonuç verirse döylerim

Canikom aslında evet aklıma gelmiyor değil ama bir yandan da ameliyat sonrası yemek yiyemeyeceğim için 2-3 kilo vericem elde olmadan. Bari şimdi de 1-2 kilo versem de kara geçsem diyorum :KK70::KK70::KK70::KK70:

X