Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selam canlar hepiniz iyi gidiyorsunuz benim de iyiydi am şu malum zaman yaklaştı yaa iştahım çok fenaaaaaaaaaaaaaaa

Günaydın şekerler..

Valla takım hareketlenmezse ben bırakıp gidicem bu neee yaaa..

hadi hareketlenin bakalım....

Dünkü menüm.

Sabah:1 tam tahıllı ekmek 1 yumurta
öğlen : 100 gr bulgur pilavı, 150 gr. kıymalı karnıbahar
ara piko
ara: yarımdan az pasta
akşam: 60 gr tavuk, sebze salatası

pastaya rağmen 1300 kalori ile kapattım.

Kaptanım menün gayet iyi olmuş.
Ben kalori hesabını bıraktım. Çünkü vücud acayip savunmaya aldı kendini. kalori oranı düştükçe daha fazla depolamaya başladı yağ olarak yediklerimi.

günaydin canlar,sebmencim gayet iyi gidiyosun aman birakayim deme ben ne yaptigimi bilmiyom valla bi öyle bi böyle iyce dengem bozuldu sabah aksam diyeti düsünür oldum sabah kalkiyom ne yicem diyetteyim aksam yatiyom bugün diyet yapamadim ne olcak diye düsünmekten kafayi yedim iyce nasil kurtulucam bu düsüncelerden hic bilmiyom sabah aksam yemegi düsünmekten siyirdim iyce

hasretim aynen bende senin gibiyim. diyet düşünüyorum ama uygulama sıfır.

aynen iste ya zaten sürekli düsündügümüz icin uygulayamiyoruz bence ben sürekli yemek düsünür hale geldim e böyle oluncada habire yiyom aslinda düsünmesem yemiycem ama aklimdan cikmiyoki dietteyim ne yicem simdi aha yemek saati geliyo diye diye kafayi yemek üzereyim bugün yine meyve suyu iciyom bakalim yine tozutmam ins su diyeti bi uygulayabilseydim cok güveniyorum ama uygulayamiyorum iste 2 gün meyve suyu icerken bisey yok gayet güzel tamalliyorum ama 3.gün devam edemiyom ama bu sefer listede degisiklik yaparak deniycem belki bu sefer olur olmassada ümidimi kesecem bu diyetten sonrasinda ne yapacam bende bilmiyorum

Bende montignac diyetine başlıyorum yrn tekrar. ışallah yine veririm kilo. Daha önce 80 den 68 e düşmüştüm.

Diyetteyim düşüncesi olduğunda daha fazla yiyor insan Çünkü şu öğün şunu yemeliyim, yok şu olmaz şu olsun derken stresi fena basıyor insanı((
Mümkün mertebe "diyetteyim" akıldan çıkarmak gerekiyor ve zamanı geldiğinde de olan yiyeceklerin en uygununu yemek ve kafa yoğunluğunu başka şeylere kanalize etmek çözüm ama "sen uygulayabiliyor musun?" diye sorarsanız naniknaniknaniknanik

merhaba arkadaşlar, dünki mönüm,
kahavaltı: 2dlm kepekli ekmekle tost,4 zeytin,maydonoz,1sb süt
ara:1 elm
ara:1/2 simit
öğle:ızgara tavuk,ızgarada havuç,biber,pırasa ve 1dlm ekmek
ara: 2 kayısı 1çb süt
ara: 1 muz
akşam:ıspanak yemeği,az bulgur pilavı,bolca yoğurt
ara: 2 kayısı ve 1 ceviz

pilatesimi de yaptım 40 dk kadar,karın günü.

Kızlar diyetteyiz olayı elbette insanı geriyor ama kalori hesabı bu işin kesin çözümü bence dün pastamıda yedim (tabi miktar kısıtlaması yaptım ama rejimdeyim diye sosyal hayattan geri kalmadım. Akşama karnıbahar, brokoli havuç haşlayıp sosladım ve doydum.

Ben kalori işinden çok memnunum valla.

Bana iyi gidiyorsun diyosunuzda hafta soun olayı beni benden alıyor. Ona çözüm bulsam tamamdır ama yapamıyorum..

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 67,8
fguler ( 90,2
hasretim34 ( 65.5
beci ( 79,8
dilekruzgar ( 65,3
semiha( 61,1
0skay ( 73
chemes ( 56.2
İrem&Özge ( 76.0
ladyDarbanvile ( 81.8
hayata ( 68.2
uaydın(77,7

metabolizma hızımı bilsem kalori hesabı yapardım belki.sanırım hızlı,sık sık yiyorum çünkü,güzel de yiyorum,kendimi dinliyorum hep,canım tatlı çekerse tatlı,pasta çekerse pasta ama azar azar. vucudumu dinliyorum,bitkin düşmeyecek kadar yiyorum.veriyorum yine de. bu hafta bir ara kaçırdım ama,mantılar,kızartmalar. sonra kendime geldim,kilo vermeye devam.

merhabalar
bugün pirinç lapası yapmaya karar verddim.
sabah ve öğleni yedim.
zor oldu ama midem bulandı yerken
arada elma yedim...

şebnemcim bende kalori hesabından memnunum.
daha mantıklı geliyor...
kendimi kasmama gerek kalmıyor...

merhaba arkadaşlar ancak bu saatlerde girebil,yorum nete
bugün sabrım sınadı beni yaaa nereye gitsem pasta börek kurabiye poğaça mahvoldum sempatiksalakcinniamaaaaaaa hepsini geri çevirdim sadec arkadaşın doğumgünüydü çeyrek dilim pasta yedim,, yalnız eve gelince çok fenaaaa annem pizza yapmış yedim vallaaaa o da ödülüm olsun ne yapayım yaniii:kedi:

kızlar ben bundan 7 yıl önce mecburi hizmetimi yaparken 62 kiloydum o zaman ne oldu bilmiyorum ama kafaya taktım kilo vericem şimdiki eşim olan zata dedim ben diyet yapıcam , sen yapamazsın falan derken görürsün 55 olcam dedim
o güne kadar hiç bikini giymemiş olan ben annemi aradım 38 beden kırmızı bikini al bana üstü üçgen olanlardan dedim tatile çıkmama 20 gün falan vardı .muzaffer kuşhanın gazetede çıkan diyetini yaptım ama kendimce değiştirerek ve evde mekik falan çektim .15 gün sonra 55 olmuştum karnım acıktığında veya yorgun olup spor yapmak istemediğimde hep kendimi kırmızı bikinimle kumsalda yürüken hayal ettim ve benimle dalga geçen kızkardeşim ve sevgilimin şaşkın şaşkın bakarken salınırak denize girişimi... ve oldu da her gören vaavvvvv demiştiii..
şimdi de aynı şeyi yapıcam , geçen yaz doğum yapalı 3 ay olmuştu ve 80 kiloydum her gören acıyarak bakıyordu sankiiii
şimdi yine kırmızı ama yepsyeni bikiniyle(belki bu sefer 36 beden olur) hayal ediyorum kendimi. oğlumun elinden tutup milletin şaşkın bakışları üzerimde iken kumsalda salınarak yürüycem akşam olunca pembe çiçekli elbisemi giyicem (36 beden)
evet artık yemeklerden önce ve sonra 2 dakika gözlerimi kapatıp bunları hayal edicem siz de benzer bişey deneyin çok faydalı oluyorrrrrrr
mesela yakın birinin düğünü var şimdiden ay zayıflamamlıyım ne giycem diye düşünmek yerine harika dar bir abiye kıyafetle dans ettiğinizi düşünün süper olacak diye telkin edin kendinizi
hadi herkes bu tür b,r hayalini paylaşsın ne dersinizkaydirigubbakcemile5

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 67,8
fguler ( 90,2
hasretim34 ( 65.5
beci ( 79,8
dilekruzgar ( 65,3
semiha( 61,1 / 60,5 / 0,6 / % 0,98 )
0skay ( 73
chemes ( 56.2
İrem&Özge ( 76.0
ladyDarbanvile ( 81.8
hayata ( 68.2
uaydın(77,7

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 67,8
fguler ( 90,2
hasretim34 ( 65.5
beci ( 79,8
dilekruzgar ( 65,3
0skay ( 73
chemes ( 56.2/55.5/0.7/%1.25
ırem&Özge ( 76.0
ladyDarbanvile ( 81.8
hayata ( 68.2
uaydın(77,7

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 67,8
fguler ( 90,2
hasretim34 ( 65.5
beci ( 79,8
dilekruzgar ( 65,3 /64,8 / 0,5 / % 0,76 )
0skay ( 73
chemes ( 56.2/55.5/0.7/%1.25
İrem&Özge ( 76.0
ladyDarbanvile ( 81.8
hayata ( 68.2
uaydın(77,7

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…