Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

sebnem hani mart ayinda yildizlara basliyoduk unuttukmu acep

canımcım hafta sonu da aklıma geldi de ,

yürümeme nedenleri en başta benim işlerimin bu ara yoğunluğu

ikinciside her hafta tüm takmın hedeflerini alana kadar göbeğim çatlıyor, benim size hedef koymamda her zaman uygun olmuyor.

Bugün fırsat olsa bir ara mart sonu % 1,5 inince kaç oolmalıyız onu yapıcam.
Birde banu için cevap yazıcam.

Uyarın içinde teşekkürler yasemincim ben görmemiştim.

Bu arada listenin başında yer alıyorsun tebrik ederim şekerim seni.

tesekür ederim canim evet haklisin baksana daha kimse ölcülerinide vermedi,cekistirerek olmuyo iste

canım biz hesaplayalım,sana msj atalım istersen,öyle daha kolay olur işin.

bugün çok sakin burası

bari ben yediklerimi yazayım

sabah kepekli ekmeğe domates peynirli tost
ara 2 ceviziçi 2 kuru kayısı
öğlen hellim peynirli sezar salata çorba ve taze sıkılmış portakal suyu
birazdan yoğurdu yiyeceğim

terazım bozuldugu ıcın buraya cuma günü yazamadım özür dilerim.

bu sabah:1 kuşburnu çay
öğlen:az iç pilav ,1 but tavuk,1 kase ezogelın corba
15:30 ıtıbarı ılede 1 nescafe içiyorum..

slm arkadaşlar
çok bitkinim bu aralar
keyfim yok hiç
reglide olmadım gün geçti:S:S:S
şişim şişim şişimmm
bu moral bozukluğunlada az da olsa yemeklerde kaçamak yapıyorum.
sabah arkadaşlarla kahvaltıya gittik.
su böreği ve portakal suyu içtim...
az önce biraz barbunya yanında yoğurt yedim.

Afıyet olsun semıhacım

ben de hafta sonunu kÖtÜ ama hareketlı geÇırdım

bugÜn yedıklerım
sabah yarım sımıt
arada bır hazır Çorba
ÖĞlen kÜÇÜk bır ekmek kÖŞesıyle peynır
ara 2 ıncır yedım

tam gaz devam

benimde öyle canım moralim çok bozuk ve aklımda hep bişeyler atıştırmak geçiyor ama kilolu olmak daha çok canımı sıkıyor onun moral bozukluğu hiç geçmiyor sıkıntılarımızın hepsi geçici biliyorum (mesela kızım şu sıralar beni öpmüyor ağlayınca bile bana sarılmıyor bana hep git yapıyor eliyle neden böyle yapıyor bilmiyorum onunla oyunlar oynuyorum eğlenceli vakit geçirmeye çalışıyorum belki işe gidiyorum diye yapıyodur diye ama malesef şu sıralar böyle benim halimi düşün gözümden yaşlar aktı akacak geziyorum suratım hep asık) ama yemiyeceğim tutucam kendimi sonuçta başladım ve bırakırsam tekrar kendime kendim güvenim kalmayacak

yani bugün hiç bişi yememişsin görüldüğü üzere

haklısın banucum
bırakmak yok bırakınca başlamak çok zor oluyor...
kızınla aranda olan iletişimsizliğede üzüldüm.
kızın ne kadarlık?
inan bana sen çalıştığın için böyle yapıyor
zamanla geçeceğine inanıyorum...
bu tarz hareketleri bir çok çalışan anneden duydum canım.
içini ferah tut...

canım kızım daha 17 aylık :)

bugünki mönüm,

kahvaltı: 2dlm kepekli ekmekle kaşarlı tost, maydonoz,4 zeytin,domates,1 sb süt
ara: 2 kayısı,1 incir,1 ceviz
ara: 2 kayısı,1 ceviz,1çb süt
öğle yemeği: ızgara balık,bol salata,1 dlm kepekli ekmek
ara: 1 elma,1çb süt
ara: 2 dlm kepekli ekmekle maydonozlu kaşarlı tost
akşam: bolca karnabahar yemeği( havuçlu patatesli),bolca yoğurt,şehriye çorbası
20:30 gibi de pilates ,arkasından bir ara öğün yaparım.

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar
sabah: 1 kase nesfit
ara nescafe 2 şekerli
öğle: çyrek pors pilav , çeyrek pors nohut yemeği, yoğurt 200 gr
ara 3 tane kuru kayısı
akşam 1 tabak bezelye yemeği, çeyrek pors pilav 1 dilim tam buğday ekmeği
toplam 1200 cal

veee yaşasınnnn adımsayarım olduuuuuuuuuu
dünya kadınlar gününüz kutlu olsunn canlarımmmmm

Gunaydın herkese.

Motivasyonum sıfırın altına düştü. Yedikçe yiyorum yedikçe pişman oluyorum. Takımı da etkiliyorum böylelikle. Diyetisyene gidene kadar takımdan çıkmayı düşünüyorum kızlar.

Banucum büyük ihtimal işe gittiğin için yapıyor kızın. Bu şekilde seni cezalandırdığını düşünüyor. Konuşmalısın onunla sürekli konuş. Neden işe gittiğini anlat ve sürekli onu ne kadar çok sevdiğini söyle. Öpmek sarılmak istediğinde git derse peki annecim sen nasıl istersen ama ne zaman istersen bana sarılabilirsin gibi cümleler kur. Üzüldüğünü belli etme. Çünkü sen üzüldükçe o daha çok yapacak.
Birde bikaç dakikalığına yanından ayrılırsan bile geri geleceğini dile getir. Mesela wc ye mi gidiyorsun "şimdi wc ye gidiyorum hemen geleceğim" de. Bunlar işe yarayacaktır. Üzme kendini o senden asla vazgeçmez, senden daha fazla kimseyi sevemez. Çocuk yürekleriyle bu şekilde davranışlar yapabiliyorlar zaman zaman.

canım benim ilgin için çok teşekkürler sırf bu yüzden 3 gün izin aldım çarşamba perşembe cuma kızımla vakit geçiricem yoksa benim psikolojim çok bozuldu kafam hep onda biraz aradaki bağı kuvvvetlendirmem lazım senin söylediklerini uygulayacağım.

motivasyonuna gelince ne kadar zorlarsan zorla olmuyosa bi süre ara ver ama o sürede de kilo almamaya dikakt et canım başa dönmek zor oluyo ben 68 oldumm burda şimdi geldim 78 diyetisyen çok mantıklı hiç ertelemeden git bence

merhaba kızlar.

Banucum çalışan annenin kaderi bu maalesef, özgenin dediklerine katlıyorum hem her şeyi konuş hemde zaten yaptığın gibi oyunlara devam et. Benim hem kızım var hem oğlum biliyosun. Çevremden de gördüğüm kız çocukları biraz hasas, biraz daha kaprisli oluyor. Benim kızımda da yaşadım bir dönem babasına düşüyordu bir dönem bana. Şimdi sizde olduğu gibi bana hiç gelmediği dönemler oluyordu. Yani hepsi gecici, izin alman en çok sana iyi gelir, havalar düzeliyor parka falan götür, birlikte kurabiye flan yapın.

Özgercim hepimizde oluyor motivasyon düşmesi, ama takımdan çıkmak sadece sana kg. aldırı burda ghiç değilse baskı altında hissediyorsun kendini sabit kalıyosun yada en fazla 1-2 kg. alıyosun..

Banu 2 ay ayrı kaldı bizden ve maalesef 10 kg. alrak döndü. Bence bir daha düşün.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…