Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kızlar ben 8 takımdayım. ve bu hafta kilo veremedim. cezamı yerine getirmek için sizi rahatsız ediyorum.
şöyleki;
zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam
zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam
zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam zayıflayacam

ben boş boğazın tekiyim.
ben şişkoyum
:kedi:

kıyamam yaaa:1shok:

bugün öğlen yediğimi yazayım

hellim peynirli ızgara sebzeli (kabak ve patlıcan) salata

salata sosunu kendi koymuşlar sanki biraz yağlı gibi geldi öle dipte yağ gözükmüyordu ama insan anlıyor bide hellim peynir ızgara yapmışlar ama sonradan acaba çok kalorilimi diye düşündüm
pişman olayımmııı????

sebnemselayfurkan ( 68,8 / 67,8 / 1 / % 1,45 )
fguler ( 89,4/90,2 / 0,80/ %-0,89)
hasretim34 ( 64.8 /65.5 / -0,7 /- % 1.1 )
beci ( 79,4 / 79,8 / -0,40 / -% 0,50)
dilekruzgar ( 65,3 /65,0 /0,3 /%0,45 )
destinam ( 76,1 (geri dönmek üzere ayrıldı)
semiha( 59.7
0skay ( 73 / 73 / 0 / % 0)
chemes ( 56.9/56.2/0,7/% 1.23
İrem&Özge ( / 75.2 / 76.0 / -0.8 / % -1.1 )
ladyDarbanvile ( 81.8/81.8 / 0 / %0)
hayata ( 68.2
uaydın(68,5/77/7/9,2/
TAKIM TOPLAM
kusura bakmayın geç oldu

4.TAKIM
sebnemselayfurkan ( 68,8 / 67,8 / 1 / % 1,45 )
fguler ( 89,4/90,2 / 0,80/ %-0,89)
hasretim34 ( 64.8 /65.5 / -0,7 /-% -1.08 )
beci ( 79,4 / 79,8 / -0,40 / %- 0,50)
dilekruzgar ( 65,3 / 65,3 / 0 / % 0)
destinam ( 76,1 (geri dönmek üzere ayrıldı)
semiha( 59.7/ 61,1/ 1,4 / % 2,35)
0skay ( 73 / 73 / 0 / % 0)
chemes ( 56.9/56.2/0,7/% 1.23 )
İrem&Özge ( / 75.2 / 76.0 / -0.8 / % -1.06 )
ladyDarbanvile ( 81.8/81.8 / 0 / %0)
hayata ( 68.2 / 68,2 / 0 / % 0)
uaydın(68,5/77,7/9,2/ / % 13,43 )
TAKIM TOPLAMI 851 / 862,6 / -11,6 / %- 1,36 )

EEE kızlar pazarteside hafta sonu kaçırdım şunu yedim, dayanamadım vs. deyin de görelim bakalım. Tüm takım dökülmüş yaaa.

Yaz geliyooo, ne haldeyiz.

% 1,5 kuralının ilk haftasını alımla kapattık. hem bunu hemde % %1i5 vericez. hadi bakalım..

selam arkadaşlar bn 8.takım kaptanı
bu hafta kilo verremyenlere ceza verdim
ve bnde veremdiğim için ceza kapsamındayım hmde takımama örnek olsun die
cezamızı müsaadenizle yazayım çıkayım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım :lepi:
bn pis boğazın tekiyim :kedi:

ara öğünümüde yedim
1 çilekli prebiyotik yoğurt
yeşilçayımı içtim
bugün su az içtim biraz da su içeyim bari

şebnem tebrik ederim 1 kilo vermişsin
nasıl başardın canım ya darısı başıma
bantlara devam ediyorsun sanırım sen

hepinize iyi hafta sonları

8. takımdayım 1 kilo aldığım için
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
ben pis boğazın tekiyim:kedi:

Uzun bir aradan sonra eski bir alışkanlığımıza geri dönüyoruz.. Bundan sonra her ayın ilk etabında, yarışmacı üyelerin bugüne kadar verdikleri kiloların hesaplandığı ve kilo kayıp oranlarına (&#37 göre sıralama yapıldığı "Bugüne Kadar Kim, Kaç Kilo verdi?" listemizi yayımlamaya başlıyorum.
ılk listemiz 146. etap verilerine göre hazırlanmış olup, linki tıklayarak inceleyebilirsiniz.
http://www.kadinlarkulubu.com/11951800-mesaj21.html
Sözkonusu listede, yarışmacıların yarışmaya giriş tarihlerini ve bugüne kadar kaç kilo verdiklerini öğrenebilirsiniz.

Bu listede bana göre en önemli şey, bu işin eğer istenirse başarılabileceğini gösteriyor olması..
Listenin üst sıralarında yer alan arkadaşlarımız, başarının canlı kanıtları.. Hepsini bu vesile ile tebrik ediyorum. a.s.

Dedim ya, uzun bir süre ara vermiştik.. Aranızda tanımadığın bir çok yeni üye var. Malum.. Paylaşım alanını takip etme alışkanlığını kazanmamış olabilirler.. ışte bu nedenle de sadece bu aya mahsus olmak üzere her takım topiğinde sözkonusu gelişmeyi duyurmak istedim.

Önümüzdeki ay, listedeki sıralamanızın yükselmesi dileğiyle, sağlıklı zayıflamalar dilerim.

Not : Gerek başlangıç tarihinizde, gerek kilo bilgilerinizde, gerekse nickinizin yazım şeklinde sizi rahatsız eden en ufak şey için bile temas kurmaktan lütfen çekinmeyin. Mesajlarınızı paylaşım alanına yazın ki görebileyim.. yerimseniben

Slm kizlar, ben 3. takimdan, SEMO gectigimiz hafta kilo veremedim ben...
cezam neyse cekerim!

Kizlar ben sisko nun baskani, patates in ta kendisiyim, balina nin akrabasi yim.
Kilo veremedim bu hafta, ayi gibi önüme geleni yedim ben!

günaydin kizlar.

sebnemcim paylasim alanina banu icin püsküüt msj birakmis bi bak canim,banu diskalifiye gözüküyomus onu soruyo

gelelim haftasonuna cok güzel gecmemesine ragmen ayni kilodayim ve bugün regl oldum

ama bu hafta en az 2 kilo verecem

Günaydınlar...

Maalesef kötü bir hafta sonu geçirdim, kabızlığında etkisi var ama..

Neyse bu hafta aldığımı versem yeter.

Sizler nasılsınız şekerler.

Bugün ay sonunda olmamız gereken kg. ları yazacağım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…