Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

inşalllaaaahhhh şebom
kurtulucam bu sefer kesinlikle

öğlen pancar kavurması biraz bamya yoğurt bir dilim ekmek
arada hazır çorba içtim

hepinize iyi akşamlar

Canımsın çok saol desteğin için. Yarın tekrar devam ediyorum. İyi ki varsınız.

Kaptanım aslında neden böyle oldu biliyor musun. Hatayı sabah yaptım. akşam bir alman pastası yedim. Eşim almış kızmıştım ona biraz kendini affettirmek için almış geldi yedim neyse. Sabah dedim ki bi tartılayım. Fazla çıktım ve bu yüzden bugün de bozdum. Bir daha sadece Cuma tartılıcam ne olursa olsun. :1no2:

bugün giydiğim t-shırt penye ve biraz dar simitler fora anlayacağınız öyle içime çekiyorumki göbeğimi salsam çok komik olacak biraz önce bi arkadaş amma toparladın banu yoksa korsemi giydin dedi bide beni tuvalette falan görseler :smiley-cool:

ben de profesyonelim bu konuda güzel göbek çekerim yıllardır birlikte yaşadığımızdan nasıl saklayacağımı biliyorum

iyi geceler kızlar
hava güzel olunca günlerim gezmelerde geçiyor
az yemeğe gayret ediyorum ama düzenli beslendiğim söylenemez.
regl olacağım için acayip şişim.
koca bir göbeğim var.ve bu beni çok üzüyor....
ölçülerimide uzun zamandır almamıştım.bugün aldığımda tüm moralim alt üst oldu.
ben ne olmuşum ya...

bel : 79
göbek : 89
basen : 94
bacak : 54

Gunaydın kızlar.

Anlaşılan bu hafta kötü bir hafta hepimiz için. Moralimizi bozmayalım. Kurtulacağız bu kilolardan.
Ben galiba diyetisyene gitmeye karar verdim. Kendi başıma yapamayacağım bunu.

Gunaydın kızlar.

Anlaşılan bu hafta kötü bir hafta hepimiz için. Moralimizi bozmayalım. Kurtulacağız bu kilolardan.
Ben galiba diyetisyene gitmeye karar verdim. Kendi başıma yapamayacağım bunu.

evet haklısın moralimizi bozmayalım diyetisyen bence güzel bi fikir profesyonel bir yardım almış olacaksın hem bizimlede paylaşırsın

benim için kötü değil aslında dün şeboya kendimi 80 hissediyorum demiştim oda sen 78 sindir demişti dün tartı aldım ve akşam tartıldığımda 78.00 çıktım valle şebnemcim bu kilo olayının piri olacaksın görmeden anlıyosun kaç kg çıkacağını:roflol:
ve bu beni çok sevindirdi 80 leri görmektense 78 le başlamak moral oldu

üff kizlar ya bende oglumun dogum günü pastasina yenildimklava:klava:

ye ye afiyet olsun.. bol bol ye kocaman kocaman dilimler keste öyle ye hatta yanında da börek yemeyi unutma hiç bişi olmaz şöle 1 ay ye sonra konuşalım bu konuyu :şakkıdı:

benim kızımında doğum günü olsa bende yerim diye düşünüyorum gerçi:kedi:

dün akşam cok az salçalı patates-köfte yedim.
1 dilimde unonun kepek ekmeği
ama kaç kalorilik olduğunu bılmıyorum bakalım yarın ölçüldüğümüzde kılolarla durumumuz nasıl olmuş olacak.

günaydın

banucum ben de çok iyi göbek çekerim:)))

yasemin üzülme ertesi gün telafi edersin, yemesen aklında kalacak hiç olmazsa bir kaç gün tatlı aramazsın belki...

semihacım üzülme hep birlikte incelicez inşallah

bu arada ben sabah geciktim ölçülerimi alamadım yarın söz şebom

dün hiç kaçırmadım abartmadım ama sabah kilomda artış vardı anlamadım acaba tartım mı bozuk ki regl zamanım da değil

laelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelaelae

ins dedigin gibi olur canim

tünaydın hanımlar
bugün kahvaltıyı ayaktan geçiştirdim.
yarım poğaça bir meyve suyu
şimdide öğleni yiyyorum
bir kase yeşil mercimek çorbası biraz bulgur pilavı...

bende öğlen yemeğimde salata ve az haşlama tavuk yedim

sabah tostumu kepek ekmeğine kaşarlı yaptırmıştım kaşar yediğim için biraz pişmanım onun için akşama bunu dengelemem lazım

merhaba arkadaşlar;
sabah kalkınaca 1 kivi,1/2 sb süt içtim
kahvaltı: 1/2 simit,az tereyağı ve bal,5 zeytin,peynir,bol maydonoz.
spor da yaptım,pilates üzerine 1/2 sb süt ve 1 kivi yedim yine.

Selam şekerler,

sabah hastane işlerim vardı öğlen geldim..

Dünkü menüm;

sabah omlet

öğlen ızgara tavuk salata

akşam y. fasulye, salata

Fundacım hiç moralini bozma, bir şişlik söz konusudur.yarına iner niş. ödeme atıcı çaylar iç sen.

Banucum korktuğun kadar olmadığına sevindim. Görmeden de gözüm tartar benim:)

yasemincim olmuşla ölmüşe çare yok , afiyet olsun, seniki de ödül sayılır bence. Bugün hollywood yada karbonhidrat giyeti yapsan iyi oulrdu.

chemes bayya zengin bir kahvaltı olmuş seniki , peynir çok değildir inş.

hayata akşamı güzel yemişsin ama bir şey söylemek istiyorum her çorbanın kalori 140 olmaz, öyle bir çorba 200 gr ise en az 220 kaloridir bence. Un, mercimek vede erişte..

çok değidi sebnemcim,,bu arada öğle yemeğimide yedim
tavuklu bulgur pilavı(az)
bolca lahana yemeği
bolca salata
2 kaşık kadar yoğurt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…