Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam şekerler,

Sizlere bir başarı grafiği vermek istedim.

hasretim 34 (yaseminin ölçüleri)

bel 98 : 73
göbek 100: 83
kalca 118:103
bacak:KK68:61

yanlış hatırlamıyorsam yasemin 79,5 la başlamıştı takıma, en fazlada 1 sene olmuştur.

Valla ben böyle bir tabloyu ayakta alkışlarım.

sebnem katılıyorum sana kesınlıkle ayakta alkışlamak lazım böylesini.:) darısı benım hedeflediğim kıloma insallah.

akşamada ölçülerimi size yazacagım..

SELAMLAR CANLARIM
nasılsınız bakalım
bugün ben yılmamak adına yeni bir başlangıç yapıp sebze getirdim öğlene aralarda çorba ayran içicem
bir de böyle deniycem bakalım

şebom o doktoru en başından dinleyemedim ama şunu duydum hamileler yeni doğum yapmış olanlar kortikosteroid alanlar dedi bunların vücut kimyaları bozulmuş demektir dedi (yani diyetle falan uğraşmayın gelin akupuntur yaptırın) bunu mu ima etmeye çalıştı bilmiyorum

ladycim geçmiş olsun canım benim

yasemin ben de tebrik ederim canım başarın için

ben de yarın sabah ölçülerimi bildiririm
sabah iki küçük kepekli dilimden yapılmış peynirli tost
yarısını arada yedim hatta
yeşil çay içtim birazdan hazır çorba içicem

ay kizlar utandirdinzi beni hemde mutlu oldum tesekür ederim :)

bugün giremem pek yarin kücük oglum yasina giriyor ins evi temizleyip pasta yapmam lazim

yaseminnncimm süpersin canım sen ilerlerken ben geri geldim bak bırakmasaymışım senle aynı olacaktım ne güzel

bu arada kızlar bende burda takımdayım artık,sil baştan sizinle yola devam ediyorum bu sefer olacak inşallah
ölçü ve kilolarımı yazınca sakın bana kızmayın tamammı:sinifsinif:

yaseminnncimm süpersin canım sen ilerlerken ben geri geldim bak bırakmasaymışım senle aynı olacaktım ne güzel

bu arada kızlar bende burda takımdayım artık,sil baştan sizinle yola devam ediyorum bu sefer olacak inşallah
ölçü ve kilolarımı yazınca sakın bana kızmayın tamammı:sinifsinif:

Hoşgeldin Banucum.

yaz bakalım kızar mıyız kızmaz mıyız bi düşünelim onu:)

ben hala tartım bozuk olduğu için tartılamıyorum diyet yapıyorum ama kilo veriyomuyum bilmiyorum bunu akşam halletmem lazım
bunun dışında günde 2 litre su mutlaka içiyorum yeşil çay 2 bardak
sabah arada 2 kayısı 2 ceviz akşam arada da prebiyotik yoğurt aldım çilekli hem lezzetli hem tok tutuyor onu 4,30 gibi yiyorum

selam kızlar.dün giremedim.bugün de bilgi vermek için giriyorum.bu günlerde depresif haldeyim.hep uyuyor ve yemek yiyorum.beynim bu şekilde sorunları unutmaya çalışıyo sanırım.bazı sorunlar ve sıkıntılarım var, az çok biliyorsunuz.onları aşmam lazım.önüne geçemiyorum bazı şeylerin..bu nedenle takımdan ayrılmak istiyorum.bu süreçte kendimi yazabilecek durumda hissetmiyorum zaten.sizlerin de dengesini bozmamak için buna karar verdim.farklı alanlarda ve farklı uğraşlarla dikkatimi dağıtmaya çalışıcam.ama arada sizlerle tekrar yazışırım.kendimi toparlayınca boş yer olursa tekrar aranıza katılırım.bu hakkım var diğmi.

selam kızlar.dün giremedim.bugün de bilgi vermek için giriyorum.bu günlerde depresif haldeyim.hep uyuyor ve yemek yiyorum.beynim bu şekilde sorunları unutmaya çalışıyo sanırım.bazı sorunlar ve sıkıntılarım var, az çok biliyorsunuz.onları aşmam lazım.önüne geçemiyorum bazı şeylerin..bu nedenle takımdan ayrılmak istiyorum.bu süreçte kendimi yazabilecek durumda hissetmiyorum zaten.sizlerin de dengesini bozmamak için buna karar verdim.farklı alanlarda ve farklı uğraşlarla dikkatimi dağıtmaya çalışıcam.ama arada sizlerle tekrar yazışırım.kendimi toparlayınca boş yer olursa tekrar aranıza katılırım.bu hakkım var diğmi.

Canım yaşadıklarını hissedemesek de seni anlıyoruz. bence de farklı konulara yönelmen iyi gelir. Ama kg. almamanda lazım. Takımdan ayrılmak isteyen herkes gibi sanada tekrar düşün demek istiyorum. Kararlıyım diyorsan Cumaya ayrılırsın, fikrini değiştirisen hala takımdasın.

Ayrılıpta dönmek istedğinde yine aramızda görmekten mutlu oluruz seni.

teşekkür ederim canım.anlayışınıza teşekkür ederim.yediklerimden kilo almamak için spora verdim kendimi.vardır her işte bir hayır diyorum.kısmetse yaklaşık 2 hafta sonra tüp bebek için de kullanılan ilaçlara başlıycam ve aşılama yapılacak.kilomda bayağı bir artış olucak.2 haftadır hormon başkılayıcı kullanıyorum zaten.kilo veremiyişimde bundan dı?cuma günü de katılırım.

banucum tesekür ederim canim ved tekrardan hosgeldin

beci canim hakkinda hayirlisi olsun ins Rabbim sikintilarini tez zamanda gidersin Allah yardimcin olsun

hoşbulduk şekerler güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle

beci canım umarım herşey istediğin gibi olur ama moral bu konularda çok etkili biliyosun moralini yüksek tut birde protein ağırlıklı beslenmenin yumurta oluşumunda ve hamile kalmakta çok etkili olduğunu duymuştum bi arkadaşım bu yollada hamile kaldı söylemek istedim belki işine yarar

X