Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Listemi yazıyorum kızlar. buyrun bakalım. Çok mu yedim ne.

Sabah
1 haşlanmış yumurta, yarım domates, 3 zeytin, 6-7 dal maydanoz
toplam kalori 194

Öğlen
3 ızgara köfte, yarım domates, 1 yk z.yağlı pırasa, 1 yk z.yağlı bamya, 3 z.yağlı sarma, 1 kase mercimek çorba
toplam kalori 530

Gün toplamı 724 :lepi: ama acaba yanlış mı topluyorum ya. Sanki çok az bu kaloriler bu yemeklere. bilmiyorumkismile

arkadaşlar merhaba,
yok net arızaydaydı, yok ben derken epey giremedim ve burayı özledim.
Herkes tam gaz gidiyor, hadi hayırlısı bakalım.
Darısı benim başıma:)

burktuğum ayak iyi sayılır.şimdide diğerinde topuk dikeni çıkıyo sanırım.ağırlığı ona verdiğim için herkalde.yürümek için yeni ayakkabı da almıştım.umarım yarına geçer.öğlen domates çorbası
ıspanak +haşlanmış tavuk+1 dilim ekmek yedim.bu hint yağını da denemek lazım.öğlen yediklerim fayda etmezse yağı deniycem.şebnem bende bu ay senin bantlardan alıcaktım.kaldı yine.kısmet olursa martta tedaviye başlıyoz.ona ters etki yapmasından korktum.en kısa zamanda almayı düşünüyorum ama.babanın kilosunu korumasına sevindim.

beci gecmıs olsun...ınsallah tedavı cvp verır fazla takmamaya calıs en guzelı...

özge ben pek anlamam kalorı hesabından ama bana normal geldı...

canım sekerlı tatlı bısey ıstıyor nescafe ıcıyorum sımdı...hala acıkmadım...naklen bıldırıyorm canlı yayın :))

bende çok acıktım yya, arkdaşta çubuk kreker var kalorisine baktırıyorum :)

Özge bence yediklerin bişi değil ki, 1 kşk. 1kşk bişey. kalorisi normal bence.

Kaptan dimi az az olunca çok görünüyor gözüme ama az yani. elmamı yiyorum şimdi bende. Kraker yeme canım sende kalorisi az olsa da yağ tutar vücutta.

Afıyet olsun

benım yıne bır enfeksıyor durumum var dr a gıttım antıbıyotık verdı ılaÇ ıÇebılmek ıÇın kÜÇÜk bır bÖrek yedım malesef

Fundacım geçmiş olsun, ama diyeti bozdum diye yeme bişeyler, kaldığın yerden devam.

Kılzar size ev ödevi, bugün ve yarın ve de özellikle akşam yemeğinden önce KK bulunan diyet başarı öykülerinden okuyun. Eminim hepiniz göz atmışsnızıdrı ama insana yeniden hırs geliyo , sık sık bakmakta yarar var.

Evet ödeviniz kimi/ kimleri okuduğunuzu ve benimsediğiniz bir tüyo..

Yarında bunları konuşuruz.

Listemi yazıyorum kızlar. buyrun bakalım. Çok mu yedim ne.

Sabah
1 haşlanmış yumurta, yarım domates, 3 zeytin, 6-7 dal maydanoz
toplam kalori 194

Öğlen
3 ızgara köfte, yarım domates, 1 yk z.yağlı pırasa, 1 yk z.yağlı bamya, 3 z.yağlı sarma, 1 kase mercimek çorba
toplam kalori 530

Gün toplamı 724 :lepi: ama acaba yanlış mı topluyorum ya. Sanki çok az bu kaloriler bu yemeklere. bilmiyorumkismile

canım benim bu kadar az yemeye devam edersen metabolizman yavaşlar. yapmayın böyle,hem yiyip hem zayıflayabilirsiniz.abur cuburu kesin az ve sık yiyin,hem de her şeyden. diyeti bırakınca fazlasıyla alırsınız böyle yaparsanız. benden tavsiye,yine de siz bilirsiniz ama.

askolsun kaptan yaaa.....

evet verıyorum gunluk lıstemı

saat 9 30 yumurta ve su
saat 11 kahve şekersız
öglen 12.30 1 adet tavuk göğsü ve yogurt
saat 3 kahve sekersız
aksam 18.30 tarhana corbası ve tavuklu bulgur (( cok guzeldı söylemesı ayıp dayanamadım 5 kasık aldım )

toplam 970 kalorı cıkardım ben ama artık 1 saat sonra spora baslıycam gece de süt ıcmeyı dusunuyorum ..

bu arada boyuma oranla ideal kılomu 58 cıkardı bu ınternet benımle dalgamı gecıyor yaa...

chemes haklısın da o kadar alıp vermekten bıktıkkı bır an evvel gıtsın ıstıyoruz...

ideal kilo denen şeyin çok gerçekçiliği yok, benim için kilo da çok önemli değil,yeter ki orantlı olayım. yağ oranım fazla olduktan sonra ben napayım zayıflığı...

ben de netten baktım ideal kiloma,4 kilo almalısın diyor. zaten 4 kilo vermişim,vermeden önce belim 80 cm di,neresi ideal bunun...

herkese merhaba bugun yogunluktan yazamadım...

sabah:çeyrek domates,1 salatalık,1 kıbrıt kutusu peynır 1 çay
öğle 1 tabak kuru fasulye 1 dılım ekmek ve 2-3 adet lahana turşusu
akşam ıspanak ve ekmek..

X