Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın kızlar
fundacım dikkat et kendine...
ah o vücut şimdi istirahat ister ama :):):)

günaydın.
funda geçmiş ulsun.sabuk atlatırsın umarım.ben 1 haftadır iyileşemedim.tekrar ilaç yazdılar.bu sene grip kolay kolay geçmiyo
şebnem seni de tebrik ederim.yorgunluğa değmiş.
dün akşam 1 kase tavuk çorbası+4 kaşık pilav yedim
sabah:2 dilim ekmek+domat+peynir yedim

Günaydın kılzar.

Tebrikler için hepinize teşekkür ederim.Allah herkesin istediğini versin.

Akşam şinitzel ve salata yedim.

Sabah 1 .dilim k. ekmeği 1 yumurta.

fundacım gecmıs olsun....bende pazardan berı bogazım yanıyordu zor atlattım allahtan...

semiha tebrıkler ıyı gıdıyorsun

bende aksam ton balıklı makarna yedım sabah tartıldım sabıt duruyorum allahım cıldırmak uzereyım pes dedım bırakıcam bu işi sımdı ızgara tavuk istedim offf yuruyusede cıkmadım nefret edıyorum bu işten...

öğlen ırasa+salata+1 dilim ekmek+ayran
tatlı krizi tutunca çikolatalı gofret yedim 1 tane(nihayet regl oldum)

merhaba arkadaşlar..ben dün bakamamıştım..yer olduğunu kendimi tanıtmam gerektiğni yazmıştınız umarım hala vardır

ben bu yaz göğüs estetiği geçirdim tam 5 ay oldu bugünle birlikte,63 kiloydum yaza girmeden tabiki 2 kilo olan göğüslerimle birlikte :) ama ağustosa kadar rejim yaptım ve 59 a düştüm.. 1.60 boyundayım ve göğüslerim beni olduğumdan 10 kilo fazla gösteriyordu abartmıyorum..en sonunda ailemi ikna ettim ve oldum 21 yaşındayım 1,5 kilo aldılar göğüslerimden,sonra düzelene kadar işkence gibiydi ağır geçirdim biraz oyüzden etrafımdakiler hep yedirdiler durmadan,sonra iyileşip yurda gidince fln verdim birazını şuan 57 kiloyum ve 5.günüm diyette,51-52 falan olmak istiyorum bu kiloda kitlendim kaldım..göğüs estetiği için bulmştm bu forumu ama onunla işim bitti allahtan bi de kilo verebilirsem çok iyi olur takımla daha iyi verebileceğimi düşünüyorum hırslıyımdır birazcık

Semıha becı ayferım tŞk ederım
hakıkaten bu sene grıpler bı tuhaf

yasemın hadı bakalım hayırlı olsun dezın, bır ara tvde ızleyıp merak etmıŞtım sonra vazgeÇtım bır herbalıfezede olarak:)))

saol canim ama dezin herbaliofe ne ilgisi varki ya hem sana ne olduki bide ben durdan aldim adi dez degil ama ayni sey

ılgısı yok belkı ama benzer dıye Öyle sÖyledım
ınŞallah sana faydası olur kullan tabı
herbalıfe kullanıp hıÇ faydasını gÖrmemıŞtım bÜtÜn param ÇÖpe gıtmıŞtı

Zuzu hoşgeldin. Seninle ortak bir noktamız var, bende geçen yıl oldum operasyonu. Ve çok kolay atlattım ben. Sen sürekli yazış bizimle, katılmın yeterli olnuca girersin takıma.

Fundacım geçmiş olsun canım, sen çok meyve yemiyosun sanki yanılıyor muyum, ?

Yasemin hadi bakalım inş .faydasını görürsün dezin. Kullanımı nasıl olacak?

Kılzar bende göbiş için AB roket almaya karar verdim.

Bu arada Cuma günü Antebe gidiyorum. 2 gün inş. çok kaçırmam oralarda. Ama şimdi bantta old. için herşey gözümün önünde dönüyor, katmerler, kebaplar, künefeler :)

İlgİsİ yok belkİ ama benzer dİye Öyle sÖyledİm
İnŞallah sana faydası olur kullan tabİ
herbalİfe kullanıp hİÇ faydasını gÖrmemİŞtİm bÜtÜn param ÇÖpe gİtmİŞtİ

canim bende o ürünler hakkinda iyi seyler duymadigim icin korktum bi an ama bunun bi ilgisi yok sükür

ins canim kullanim biraz zor ilk iki gün 5 ögün sadece bir bardak süte karistirip iciyosun 3.günden sonra kahvalti yapabiliyosun istedigin gibi sonra ögle ve aksam yine bunu iciyosun istedigin kiloya 5 kala ögle yemeginede basliyosun hedefine ulasinca birakiyosun

selamlar
öğle bir kase mercimek çorbası
ara bir elma
akşam sade salata
daha sonra acıktım ve bir kase yoğurt yedim.
dizi izlerkende hem üzüldüm hem çekirdek çıtlattım tutamadım kendimi

Hoşbulduk..Ben de kendimi tanıtayım, 25 yaşındayım 7 aylık evliyim, son 5 sene içinde 16 kilo aldım...Eski kiloma ulaşamasam da en azından yaklaşmak istiyorum. Arkadaşlar belli kurallar var mı, her öğün haberdar ediyormuyuz ve kilo bildirimleri cuma günleri oluyor degil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…