Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

günaydın

hoşgeldin çehregül fırsat buldukca paylasımda bulun yedıklerını yaz kuralları kaptan anlatır zaten...

kaptanım demek gıdıyorsun ha antepe....bari kebapları öglen yede aksama hafıf gecıstır..

yasemin dene bakalım faydası olursa bızde alırız dımı..

semiha demek dizi izlerken yedın :) kesın yaprak dökumudur...bizde nefes'i izledik cok etkılendık tavsıye ederım ızleyın kızlar..

ben aksam salata ve 2 dılım alman ekmegı yedım gece de kızıma ıspanaklı börek yaptım sadece ıspanagı börekte yıyor cunku ondan aldım 2 dılım ve dun 5'i bir yerde aldım aktardan 1'er milyonluk buyuk bır kavanoz cıktı 3 kasık demledım 2 fincan ıctım sımdılık bır faydasını görmedım ama regl dönemı devam edıyor belkı o yuzdendır dıyorum bugun daha hafıf atlatmaya calısıcam...yarın bildirim günü cümku...

günaydınlar
şebom haklısın meyveyi bazen geçiştirdiğim oluyor
dün gece yedim ama bir portakal ie bir küçük elma
yemekte pırasa salata ve az makarna yedim
kahvaltım bir küçük poğaça

günaydın arkadaşlar,
bugünki kahvaltım;
1 yumurta,bol yeşillik,2 dlm kepek ekmeğiyle kaşarlı tost, 5 yeşil zeytin

dünki mönüm,
kahvaltı: maydanoz,2 dlm kepekli ekmekle kaşarlı tost,bir bardak süt
ara:1/2 elma
ara: 1/2 bardak ayran
öğle: 1 küçük patatesli,havuçlu ,karnabahar yemeği,bol yeşillik,1/2 bardak ayran
ara: 1/4 simit,peynir,bol maydonoz,5 zeytin
ara:1/3 muz,1çb süt, 7 badem
akşam : havuçlu karnabahar y.,2 kaşık yoğurt, haşlanmış nohut
ara: 1 kivi,1çb süt( platesten sonra)
bu mönü bile baya işe yarıyor arkadaşlar, plates de yapıyorum her gün,bir haftadır vücut ölçülerimde 2,3 cm değişiklik olmuş düzenli kilo da veriyorum, ne mutlu

günaydın.
çehregül,zuuzu hoşgelsiniz.
ben dün akşam tavuk sote+makarna yedim
sabah 4 adet ıspanaklı sigara böreği(fırında-yağsız) yedim+çay

Günaydın,,

Bende akşam kıymalı fasulye ile salata yedim.

Hiç doymadım, sonra evdekiler dürümle bişiler yiyorlardı bende kaşar, domates ve slama yedim yemesem iyiydi ama en azından dürüm yemedim.

Sabah, sucuklu yumurta, domates (ekmek yok)

Kilom 3 gündür aynı çakıldı sinir oldum.

Çehregül sende hoşgeldin aramıza, siz şimdi takımdaymış gibi yazışın sürekli ne yediniz içitiniz. Katılımınız düzenli ise haftaya Cuma takımdasınız.

Birde bana bize ilk yazdığınız günkü kg. yazarsanız başlangıç kilonuz olr. not edeceğim.

Bizim takım olr. kuralımız herkes 1 ayda en az kendi kilosunun % 1,5 'nu verecek. Bilidirim Cumalar en gec 12 'ye kadar yapılacak. Eğer Cumaya giremeyeceğiniz belliyse perşembeden bildirebilirsiniz. Kg. zamanında bildirmeyen uyarı alıyor. Birde düzenli paylaşım önemli.

ben şimdiden,10 günde ,%3. 6 lık kilo vermişim ben yarın giremem internete bütün gün işteyim. bugünki kilom: 58.8 geçen cuma ise 59.9du,bilgilerineze sunarım.

chemes yeni gelen arkadaşlardan ilk sen gelmişsin yarın 5 gün oluyor, eğer ortadan kaybolmam diyorsan yarın alacağım seni takıma.

Fundacım bugün nasılsın?

Destina gidiyorum ama kg. almaktanda nasıl tırsıyorum, haklısın kebapları öğlen yemek lazım.

ortadan kaybolmam da şubat tatiline giriyoruz,bir haftalığına ailemin yanına gidicem, elektronik tartı yok evde,internet de yok. önümüzdeki hafta bildirimde sorun yaşayabilirim. sonrasında problem olmaz ama.

günaydin kizlar sabah 9 da ilk mamami citim,iyy sabah sabah zor oluyo be :)

zuzu ve cehregül sizde hosgeldiniz

:) bakıyorum perşembe dıye herkes tutuşmuş yogunluk artmıs herkes burda :)

şebnem vazgecme bende 4 gun takılı kaldım sabah kırdım nıhayet...

Çok sevindim destina senin adına. darısı yarına bana.

KIlzar yarın için özellikle rica ediyorum bildirimlere dikkat edilmesini, ben yarın öğlen çıkıcam ve bitiripte çıkmak istiyorum. 12 olmadan bitsin her işimiz, oldu mu?

hoşbulduk arkadaşlar ben takıma alınmadım daha sanırım ama sürekli yazış demişsin şebnem anlayamadım ne yiyip ne içtiğimi yazayımmı bende :) bu arada gerçekten operasyon geçireli ne kadar oldu nasıl şimdi dikişlerin..annem bgn benim ameliyatım için mevlüt okutcak sabahtan beri lahmacun içi hazırlıyorum 4 tane fln yemeyi düşünüyorum hiç yemesem beni öldürürler senin için okutuyoruz da bilmem ne :ecrin_bebek:

Son düzenleme:

Evet zuzu ne yedin ne içtin yaz, spor yapıyorsan yaz, bizlere yorum yap. 4 lahmacun çok değil mi :)

Dikişler yanlarda biraz iz kaldı ama, ben iz konusunu hiç takmadım yaşadığım hafifilik vede rahatlık istediğini giyebilme özgürlüğü herşeye bedel.

slm kızlar,
kahvaltıda bir ufak sigara böreği,yarım domates,yarım salatalık,bir fincan çay

slm destinam evet canım ya yaprak dökümünü izlerken yedim maalesef...ben izledim canım nefesi.kardeşimde askere gitme arefesinde.daha bir etkilendim sanki...

bu arada chemes ve zuzu hoşgeldiniz...

Şebocum daha ıyıyım teŞekkÜrler
sana da Şımdıden ıyı yolcukular ınŞallah almadan dÖnersın, gerÇı sen azımlısın alsan da verırsın hemen:))
ben kÜÇÜk bır dÜrÜm ve bol salata yedım ÖĞlen akŞama hafıf atlatırım ınŞallah
bol bıtkı Çayı ıÇıcem

Benim başlangıç kilom 67, hedefim 55...Boyumu da söyleyim 168 cm...Normal ekmegi bıraktım, kahvaltıda sadece kepek ekmek ve kahvaltılıklardan peynir zeytinle geçiştiriyorum. Akşam yemegi yok, sadce meyve yiyorum yatmadan önce.. Bir de ben günlük almam gereken cal. hesapladım. 1400 cal çıktı. Her gün yediklerimin cal. hesaplıyorum, çikolata falan yemezsem 600-700 cal. yersem 1000 oluyo. 1000 i geçmemeye dikkat ediyorm...Yatmadan önce 50 mekik ve bel hareketi yapıorm :lepi: karalıyım

bugün yemeğim yoktu.pastaneden 1 pastiş aldım yarısını öğlen kahveyle yedim kalanını akşam üstü ara yaparım.
akşama da evde kuru fasulye var makarna ile onu yerim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…