Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ben bunu burda doktorlada yapmsitim daha önce yapildimi veridiriyo güzel kilo hatta bu forumda bi arkadasin kayinpederi fabrikasinda calisiyomus ve onay veriyomus arkadasda aldi yapiyo suanda ama sonuna kadar gitmek gerekli

Hafta sonum dıkkat ederek geÇtı
sabah sandvıÇ yedım kÜÇÜk
ÖĞlen nohut akŞama allah kerım

chemes hoşgeldin.

Öncelikle bize kendini tanıtırmısın canım. Kaç kilosun, nasıl aldın kg. ve vermek için ne yapıyorsun.

Takımlara girmek için deneme süreleri var. Tek koşulu düzenli ve verimli katılım.

sebnemcim herbal life oldugunu zannetmiyorum öyle birsey yazmiyor eger öyleyse kullanmam valla herbal life hakkinda iyi seyler duymadim ben

bu sabah itibariyle 58.9 kiloyum. 1 yıl öncesine kadar 48-50 kiloydum,geçen yıl çalışmaya başladım,çok yoğun bir tempoda öğle aramın olmadığı günler bile vardı,beslenme düzenim bozuldu. şekerim düşene kadar yemek yemediğim olurdu. stajerlik kursları işten sonra gece 10 a kadar ve haftasonları da sürüyordu. bu tempoda beslenmeme dikkat edemedim. şimdi de hem iş hem yüksek lisans. yine yoğunum ama silkindim şöyle bir. düzenli beslenmeye çalışıyorum geçen pazartesiden beri. günde 8 öğün yapıyorum,hiç acıkmıyorum ,ama bir haftada 2.1 kilo vermişim. işte böyle

selam kızlar.fırsat bulup yazamadım hiç.iyi haftalar herkese.
haftasonu süperdi.tam bir diyet programı uyguladım.sanırım eksilme var.ayrıca haftasıonu ankarada kaldığım oteldeki tartıda 78.3 çıktım.eşimde eksik çıktı.acaba evdeki mi bozuk omu.bu hafta onu kesinleştiricem.bugün yediklerim
sabah 1 poğaça
ara:1 küçük süt
öğlen :4 kaşık kabak yemeği+2 kaşık pilav+1 kibrit kutusu kadar haşlanmış tavuk+salata
ara:1muz+1 küçük dilim ekmek

iyi akşamlar kızlar chemes hoşgeldin
ben dün biraz kaçırdım ama bugün iyi geçti
sabah 1 elma
ara 1 elma
öğle biraz tavuk 1 ayran, 2 kaşık pilav sebze çorbası
ara 1 elma
akşam pırasa yarım dilim ekmek

chemes anlamı ne bılmıyorum ama hosgeldın ben en son lisede 58 kiloydum :))

şebnem cim listeye uymaya calısıyorum...birde dilekın verdıgı sıte var oraya yazıyorum kalorı mıktarını ayarlıyorum artık

sabah 1 pogaca ve kahve
öglen 3 köfte ve salata
aksam bır tabak menemen ve 1 dılım ekmek
su an hala abur cubur yemedım ve dişlerımı fırcaladım o zaman canım tatlıda ıstemıyor

gerci regl dönemındeyım ama yarına bol karnıbahar ve brokoli hasladım öglene yemegım hazır...

yınede ıstedıgım gıbı degıl....

hoşbulduk arkadaşlar...
benim de bugün mönüm şöyleydi;
kahvaltı: 2dlm kepekli ekmekle kaşarlı tost,yeşillik,1 yumurta,1 kivi
ara1: 200ml ayran
ara2:1çb süt,1 elma
öğle yemeği: havuçlu,bir küçük patatesli karnabahar yemeği/yoğurt/ızgara tavuk/zeytinyağlı yeşil salata
ara3: 1 küçük muz,1çb süt
ara4: 7 tane badem
akşam yemeği: havuçlu karnabahar,1dlm ekmek,bir kase yoğurt,bol yeşil salata
ara 5: 1 yeşil elma,1çb süt

günaydın arkadaşlar bu hafta ben sıkı bir diyete başlayalı 3 hafta oldu 2 haftanın ortalarında 75 kiloya düştüm ve sabitledim.her diyet yaptıgımda böyle oluyor sanırım gene sabıtledım.Sizlerde bubu yaşayan varmı?
bu sabah 2 dilim kepekli ekmek peynır zeytin yeşillik ve çayla kahvaltımı bitirdim.Ayrıca 20 mekik çektim

günaydın.
nihayet yeniden kilo vermeye başlamışım.az önce tartıldım 79.3 çıktı.ve hala regl olmamış halim.umarım daha da inmişimdir.
dün akşam ızgara et+salata+1 küçük dilim ekmek
ara 1/2 yaprak milföyden reçelli tatlı

bu sabah:1 yaprak milföyden sucuklu börek+çay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…