Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

a.s.

günaydın arkadaşlar destinam bende 70 liyim ablada nesrinde deseniz benim için her ikiside olur.a.s.

bu sabah yarım yumurta peynır 2 dilim kepek ekmek ve yeşillik yedim 2 bardak çay içtim
ayrıca sabah akşam düzenli 20 mekik çekiyorum.

günaydınlarr
adet dnemim acaip şiştim.
sabah aşure yedim:)
çok seviyorummmm
hrs kolay gelsin
a e olun...

herkese günaydın.
oskay aramıza hoşgeldin.
ben dün büro dışındaydım oyüzden giremedim.
dün yediklerimi yazayım
sabah 1/2 gevrek +peynir +domat
öğlen 1 kıymalı kabak dolması+1 dilim ekmek(doymadım ondan yedim)
ara:1 peki
akşam domatesli çorba+brokoli+3 kaşık kavurma et
gece 1 muz
yürüyüş yapmadım ama sabah 9 dan akşam 4 kadar dışarda koşturdum.oda yetti zaten.

bugün sabah 1 peynirli poğaça+çay
20 dakika yürüyüş
öğlen için erişteli yeşil mercimek çorbası+brokoli getirdim.onları yicem

ben yine tuvalete çıkamıyorum.ne denesem 1 hafta sonra etki etmemeye başlıyor.kalıcı bir çözüm bulamadım.

ölçülerimde
kilo:80.5
basen:115
bel:89
mide bölgesi(pantalon hizasındaki simidim yani):92.5

:) beci supersın ne dıyım simidim yazmıs :) bendede tuvalete cıkamama sorunu vardı öğlen kabak yedım ve elma yedım aksam rahatladım ancak cunku posalı ve lifli gıda almak gerekıyor sanırım ...

nesrın dıyeyım ohalde mekık cek ne guzel valla...

ben aksam saat 7,30 dan 8 e kadar step+koşu+mekık yaptım ..sabah cok dınc kalktım bugun arttırıcam..

sabah 1,5 dılım çavdar ekmegı yedım yanımda activa var kayısılı ve bol su tabı

ama tartıda artıdayım cok sinir bir durum....

Slm gÜnaydın herkese
dÜn akŞam revanı getırmıŞ komŞu dayanamadım bır kÜÇÜk dılım yedım
yemekte abartmamıŞtım allahtan
sabah kepeklı tost(kÜÇÜk)
ÖĞleye yoĞurtlu buĞday Çorbası getırdım

herkese merhabalar listeye baktım eski arkadaşlardan devam edenler var yazamadan edemedim nasılsınız güzellerim netim baglandı bundan öyle buralardayım inşallah nasıl gidiyor ne alemdesiniz özledim sizi:)
kilo durumlarım cok feci diyete başlamadan önceki halimdeyim şu an verdiklerimin hepsini geri aldım nasıl aldım noldu bende anlayamadım :) işte böyle şekerlerim görüşmek üzre öptüm kolay gelsinnnnnnnn

günaydın arkadaşlar benden sonra kuzum da rahatsızlandı dün bütün gece başında bekledim acile gittik benden bulaşmış ona da öğlen tekrar gidicez doktora, şimdilik iyi kusması durdu ama ishal devam ediyor
ölçülerimi akşam almıştım ama ancak yazıyorum kuzum uyuyorken yazayım belki vakit bulamam
bel 75
göbek 88
kalça 100
göğüs ölçmedim emzirdiğim için değişiyor
kilo 66

dilek cok gecmıs olsun sütünden geçti herhalde...

funda afıyet olsun canım yaramasın ınsallah :))

ebrulum mersinde oturunca insanın kilo almaması ımkansız mutfagınız cok zengın cunku ...

öglen elma yedım çarsıya inecegım yurumek ıcın ınsallah dıyetı bozmam bugun ..

ben şimdi hay ben bizim mutfagımızın desem ayıp olmaz demi :))))))))))))))))))))))
hepmizinde boğazı iyi ben yine takımlara döncem anlaşılan :)

günaydınlar
dilek geçmiş olsun bebişine.sütünden geçmiş olabilir mi???

benim canım sabah kahvaltı yapmak istemedi.3-4 susamlı çubuk bir bardak çay içtim.
ara mandalina yedim
daha öğle yemeğini yemedim ama hazır
biber dolması ve yoğurt yemeyi düşünüyorum.

öglen çeyrek ekmek köfte ve ayran ama doymadım

saat 3 te kayısılı yogurt

arada kahve ıctım hala açımmm ne bulsam yıyebılırım ama yemıycem...

sağolun arkadaşlar, kuzumun ateşi de oldu dr antibiyotik başladı şimdi daha iyi,inş çabucak atlatırız
verem ve AİDS de bile süt verilebildiği için ben de vermek te sakınca görmemiştim ama kuzumda da başlayınca özellikle sordum doktora , hayır emzirmekle bulaşmaz viral olduğu için temasla bulaşmıştır dedi hatta anne sütü alması bir şansmış benim ürettiğim antikorlar ona geçmiş ,,
kızlar iyi akşamlar size en kısa zamanda ben de yediklerimi paylaşmaya başlıycam bu aralar ne yediğimi bile bilmiyorummm

Bugün yoğundum fırsat bulamadım.

sabah 1 yumurta, domates peynir
öğlen kıymalı ıspanak salata
ara salatalık

ebrucum hoşgeldin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…