Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Beci yeni yıla kötü girmişsin, allahtan sorununuzu çözmüşsünüz, umarım yılın kalanı sorunsuz geçer.2010 dediğin gibi uğurlu gelir inşallah sana..

iyi dilekleriniz için hepinize teşekkür ederim.
öğlen :az mercimek çorbası+ 4 kaşık yoğurtlu ıspanak+1 dilim ekmek+roka salatası yedim
ara:1 kurabiye

Merhaba arkadaşlar herkeze öncelıkle saglıklı ve mutlu bır sene dilerim.Bende yeni yıla 78 kiloyla başladım sizlerle birlikte 58 kıloyu görmek ıstıyorum.Eger takımınıza katılırsam ilk günden hem 58 kiloyu hemde takımın birinciliğini görmek istemekle çok sey istemiş olmam umarım nedersiniz :)

günaydın ya ben ne kadar salağım sımdı funda yazınca gördum ölçülerimi almadım yine....aksam almam lazım....

oskay senınle aynı kılodayız da neden 58 boyun kac?gerçi bende 60 istiyorum zerrin özer bıle 30 kg verdı yaa ...

bu arada
dün yedıklerım

sabah kahve cokoprens
öglen haşlama tavuk ve salata
aksam kremalı corba ve sebze yemegı saat 7 den sonra ezeli izlerken koltuktan kalkamadım dolayısıyla bısey yemedım...

bugun yıne su ve kahveyle basladık hayırlısı...

merhabalar herkese.
yeni bir yıl yeni umutlar heyecanlar.
herkesin mutluluk sağlık dolu bir yıl geçirmesini diliyorum.

şebnemcim ölçülerimi vereyim.
kilom;62
bel: 79
göbek: 87
kalça :97
bacak: 57

Oskay hoşgeldin aramıza, bize kendini tanıtırmısın canım. Nasıl aldın bu kiloları vermek için neler yapıyorsun.

Şimdi 1 ocak kilolarında elimdekiler..

esra, 75,8
yasemin 66,6
destina 78
ben 67,8
semiha 62

kaçırdığım olablir listede olmayan tekrar yazsın lütfen 1 ocak kilosunu.

Günaydın arkadaşlar destinam boyum 1.60 58 kılo istiyorum kemiklerim iri bu kılonun altı bende kötü duruyor üstüde kötü duruyor:)

bu sabaha 1dilim kepekli ekmek biraz beyaz peynır ve 5 zeytın bir fincan şekerli çay ve yarım litre suyla başladım.Ayrıca şimdilik 20 ile başlayıp yakında artıracagım 20 mekiği çektim.

evet ya ben kendimi hiç tanıtmadan başladım konuşmaya..

ismim nesrin evliyim 17 yaşında bir oğlum var. ben kıloyu oğluma hamılelığımde aldım. uzun süreler diyetisyen ve sporla vermek için ugraştım ama en fazla 5 kılo verdım sonrasını veremedım bunları bırakıncada verdıgımın fazlasını geri aldım.Bundan yaklaşık 6 yıl önce bazı nedenlerden doluyu sıkıntı ve üzüntüyle 20 kılo verdım.2008 eylül ayına kadarda verdiğim kıloyu korudum ama o tarihte gunde 2 paket içtiğim sigarayı bıraktım ve başladım kılo almaya tekrar 20 kılo alıp 78 oldum.Ama kararlıyım sigarayı yendim :) kıloyuda saglıklı bır duzende yenecem

2009 son haftası 65 iken 2010 da 66 kiloyum , ama dünden beri çok hastayım gıda zehirlenmesi nedeniyle kusma ,ishal , 2 tane serumla bugün iyiyim işe gitmedim izin aldım kendime geleyim ben de başlıycam tekrar diyete
bu arada doğum sonrası ilk kez dün işe gittim ,kolumda serumla geri döndüm
akşam da kendim taktım serumu ,bugün kusma yok ama ishal tam gaz devam sanki bağırsaklarım bağımsızlık ilan ediyoooooo
ölçülerimi de yarın sabah veririm şebnemcim 1 ocak kilom 66
beci sevindim barışmanıza inşallah yeni yıl daha iyi geçer ( hepimiz için )

dilek cok geçmiş olsun hayırdır yaa...oğluna bısey olmamıstır ınsallah....bol bol püre ve haşlama ye ...

oskay o zaman sen bizden bir-kaç yaş büyüksün sanırım sana abla dıyelımmı nesrın mı dıyelım? ben 76 lıyım bu arada :))pekde kucuk sayılmam ....tebrık ederım 20 kg verdın demek zamanında sımdı de verırsın ayrıca sıgarayı bırakman buyuk başarı...

şebo funda eksık lıstede ...

ben hala bısey yemedım püfff.....kabak var bugun....

slm
nesrincim hoşgeldin aramıza, bu aralar ben de sigarayı bırakmaya çalışıyorum gerçekten zor bravo sana...
dilek senin doktor olduğunu ilk defa bugün farkettim:)) canım ya geçmiş olsun kuzun nasıl iyimi bari öp onu benim için
benim kilom 31 aralıkta 89 du bugün 90 bu nasıl iş anlamadım giderek moralim sıfıra iniyor

bu arada sabah kepekli tost
yarısını da arada yedim
öğlen ıspanak yoğurt kepekli ekmek 2 dilim

ayfeerrr ben kabağı hiç sevmem sana afiyet olsun canım

Son düzenleme:
ahahhaaa ben sevdım hayatım yanında havucda vardı ....sonra cıkıyorum dedım ya sana gıttım bır 45 dk ustune yurudum ama bayagı hamlaşmışım anladım...hava cok guzel kuşadasında güneş var...
sakın moralın sıfıra falan ınmesın 1/1/10 herseye yenıden basladık eskıyı unut ok...tartıyada hergun cıkma delırtme adamı...

beci yazdıklarını okuyunca baştan üzüldüm ama sonrası yani barışıp yuvana dönmen sevindirici olmuş.
dilekrüzgar geçmiş olsun sanada.bu arada sende bursa lıymışsın...
kahvaltımı saat 1 de yapınca öğünlerim şaştı bugün.
kavlatıda 1 tost yarım domates yedim.bir bardakta meyve suyu içtim.

funda 90 mı yazayım 1 ocak için.Moral bozmak yok.

Dilekcim geçmiş olsun, umarım çabuk atlatırsın, ışede başlamışsın hayırlı olsun. Alışma süreci zorlu geçiyor ..

Son düzenleme:

Sigarıyı yendiysen kilo nedir ki, Hep birlikte kurtulcaz bu kilolardan..

tamam söz çıkmıycam

funda 90 mı yazayım 1 ocak için.moral bozmak yok.

sen bilirsin 90 yaz canım

arada bir hazır çorba içtim
öpüldünüz

sabah: omlet, domates
öğlen: 2 şintzel, salata
akşama da ıspanak ve salata yicem..

Hani yılbaşından sonra yenilen içilen yazılcaktı.

Ölçüleride hatırlatıyorummmm tekrar...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…