Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

kusura bakmayım müdür neti kesiyor da
ancak girebildim
liste verilmediyse kilom 86
şişmeye devam ediyorum pazartesi dr kontrolüm var
ilacı kesmek için konuşucam bakalım

4.TAKIM
sebnemselayfurkan (67,5 /67,5 / 0,00 / %0,00 )
fguler ( 85,00 / 86,00 / -1,00 / -%1,18 )
kuzuzuzubambino (74,1 / 74,1 / 0,00 / %0,00)
hasretim34 ( 67 / 66.5 / 0,50 / % 0,75 )
deryaboran ( 59,00 / 59,00 / 0,00 / %0,00 )
uaydın ( 68,4 / 68,4 / 0,00 / %0,00 )
beci ( 79,2 / 79,2 / 0,00 / %0,00 )
banucan4 (78,5 / 78,5 / 0,00 / %0,00 )
toplight ( 67,7 / 67,7 / 0,00 / %0,00 )
dilekruzgar ( 67,00 / 65,00 / 2,00 / %2,99 )
destinam ( 73,5 / 73,5 / 0,00 / %0,00 )
4.TAKIM TOPLAM KıLO ( 786,9 / 785,4 / 1,5 / %0,19 )

listenizi kontrol ettim kardeş takımım tamamdır:) opuyorumnanaktan yalnız nereye yazmam gerektiğini bilmedim için her iki yere de not bırakayım dedim zemuszemus

teşekkür ederim arkadaşlar darısı başınıza ,hadi siz de silkelenin biraz hadiiiiiiiiiiiiiiiiiiii kaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile

yasemincim ben az önce isveç diyetini sonlandırdım 4 günde 1.5 kilo verdim ama bu diyeti sevmedim holywood daha iyiydi sanki , çok aç kalıyosun bunda sütüm gidecek diye ödüm kopuyo,,zaten işe başlıyorum diyet yapmıycam sadece dikkat edicem yediklerime kalan 10 kilo da artık böyle gidecek AMAAAAA GİDEECCEEEEKKKKK :lepi:

esracim yok öyle kilo veremedim gidiyom baksana takimdada kimse kalmadi sende git oh ne ala e kapatalim takimi bizde gidelim ozaman yok öyle yapamiyorum hep böyle kalmak istemiyorsan yapacaksin kardesim baska yolu yok :))
benim eteklerim tutustu bu yaz abimin dügünü var en gec mayisa kadar en azindan 55 kilo olmam lazim yoksa gitmiyom dügüne mügüne ( saka tabi)

sebnem gitti herkes yok oldu ortadan insasebnem gelince toplanir takim yoksa kapanacak gibi gözüküyor 2 kisiyle takim olmazki (

hakkinda hayirlisi canim

beni detoks zorlamaya basladi basim kazan gibi oldu ama birakmiycam birakamam ins yarin sabah 65,5 kilo olarak uyanirim lütfeeeeeennnnnnnnnnn olsun artik bu sefer bende abimin dügününde isteidgim elbiseyi giyebiliyim

selam kızlar.dün kilo bildirimi tamamen aklımdan çıkmış.dün öğleden sonra kanal filmi çektiricektim.anestezili oldu.onun teleşından ve korkusundan bildirim aklımdan çıkmış.alerji olurmuyum diye bayağı telaşlıydım.kusura bakmayın lütfen.bu arada kilom 80 olmuş.bu sabah tartıldım.ilaçlardanmıdır yoksa kilo mu aldım bilmiyorum.salı günü tekrar bildiririm.pazartesi hastanede olucam.heyet raporu çıkartılacak.herkese iyi tatiller

slm kızlar bir hafat sonu daha bitirdik sevmiyorum hafta sonlarını
ben ii sayılma 1 2 kilo aldım tartım daha gelmedi
lahana suyuna başlıyorum yarın
oofffffffffff
bu ne yaaaaaaaa dökülüyoruz
nazar bocuğumuz dilek var sadece bravo sanaazamine hayranım
sütün nasıl azalmadı çok merak ettim
hrs kolay geleee a e olun

Günaydın kızlarr..

Ben geldim Sınav çok zordu.. Bakalım hayırlısı.....

Hadi toparlanma vakti...

Şimdi bu hafta çoğumuz yoğun olacağız yıl sonu vs.

Ama herkes 1 kez girsin ne yedi içti yazsın bii zahmet...

Devamsız üyeler bu hafta kontrol altında... Bu kafta en geç bildirimde de yazmayanlar takımdan atılıyor.

Yılbaşı sonrası tam kadro ve gerçek paylaşımla herkes burada. tamam mı şekerler.

Dilekcim seni tebrik ediyorum süper bir sıçrama yaptın.

Esracım sana da canı gönülden teşekkür ediyorum. Çok iyi idare ettin. Eline koluna sağlık canım benim.

günaydın.iyi haftalar.
dün öğlen kumpir yemiştim.haydarili,biberli sanırım bozuktu beni mahvetti.sabaha kadar uyumadım.haftasonu kaçamaksız geçirdim.bugün kahvaltı yapamadım daha.1 poğaça aldım brazdan onu yiyecem.

Şahnur ve derya bu hafta paylaşımda bulunmazlarsa mallesef takımdan ayrılmak zorunda kalacaklar
( tabi benim bildiğim gecerli bir mazeretleri yok ise )

Sabah. 1 beyaz ekmeğe tost , 2 zeytin domatess

şebnemcim bu yazdfığımı görmedin sanırım...cevap verirsen sevinirim...

günaydin kizlar,sebnemcim hosgeldin canim hakkinda hayirlisi ne ise o olsun canim.

evet artik takim toparlansin ya yeter valla..

bende 4 gündür spora basladim evde yürüyüs ve pilates yapiyorum 2 gün ayran detoksu yaptim 900 gr verdim 66,5 dum ayran detoksundan sonrada hic kacamak yapmadim 6 dan sonra bisey yemedim ama bu sabah 66,8 geldim ne is anlamadim ama moralim bozuldu ya resmen acliktan uyuyamadim ama niye aldim ya üff agliycam (

öğlen 1 pide ve salata yedim.akşama domates çorbası ve kabak yemeği var.ekmeksiz yicem

günaydın kızlar
güzel bi haberim var dün tahlillerimi aldım drla konuştum, artık iyiyim boşuna içiyorum çok kilo aldım dedim, tamam o zaman dedi kortizonu kestik çok sevindim

şebom hoşgeldin inşallah sınavını geçersin hakkında hayırlısı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…