Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Günaydın şekerler.

Semiha evet görmemişim mesajını gel şekerim kapımız açık sana her zaman. Cumaya takımdasın. Ama niye o kadar aldın kızdım sana bak!! Bir sebebin var mı?

Sabah 2. dilm kepek ekm. , 1 yumurta

Hadi canlanın bakalımmm...

uzun bır aradan sonra umarım tekrar toparlanmak kolay olur...zira ben aldım basımı gıdıyorum...bende kendıme yenı yıl olarak başlangıc koydum...yarın son iş gunu bızım...sonrasında tatıl var ben yenı yıldan, önce herkese sağlık sonra iyi bir iş sonrada yeni bir beden ıstıyorum...beden kutle ındeksıne göre 15 kg fazlam varmıs bunu butun bır yıla yayarak vermek ıstıyorum...

Günaydın şekerler.

Semiha evet görmemişim mesajını gel şekerim kapımız açık sana her zaman. Cumaya takımdasın. Ama niye o kadar aldın kızdım sana bak!! Bir sebebin var mı?

Sabah 2. dilm kepek ekm. , 1 yumurta

Hadi canlanın bakalımmm...

tamamdır şebnemcim.yanlız kötü bir haberim var.yarın istanbul yolcusuyuz.pazar günü döneceğim.başlangıç kilomu 62 olarak kaydetin.eğer girebilirsem bildiririm kilomu.

kilo almamaında sebebi yok aslında can sıkıntısından yemeğe vurdum kendimi.ramazandan sonra toparlanamadım zaten...

fundacım geçmiş olsun.

sabah 1 tane ufak cevizli lokum,yarım domates,4-5 zeytin yedim.
ara bir mandalina yedim.
öğlende bir kase tavuk çorbası içerim...

hepinize teşekkür ederim
vallahi az kalsın ipi ucu kaçıyordu
yılbaşı milat olsun bize , gerçi ben başa döndüm gibi bişey oldu geçen sene de yılbaşından sonra girmiştim takıma, olsun sağlık olsun yine vericem inşallah

semihacım hoşgeldin aramıza

sabah yarım simit
öğlen taze fasulye brokoli yedim

bir salata yedim arada acıktım.
akşama mercimek çorbası bezelye yemeği,biraz pilav yerim kısmetse...

SLM MıLLET NASILSINIZ
bugün fenea geçmedi sabah küçük bir tost öğlen 1 kurabiye akşamda 4 5 kaşık makarna,sebze yemeği
çay bir kase aşure..
hrs kolay gelsin..

günaydin mileet

sabah 2 kuru kayisi ve 1 kase kelogs yedim

sebnemcim ölcülerimi vericem müsait oldugun bi zamanda karsilastirma yaparmisin eskileri unuttum ben

bel 74
göbek 84
kalca 104
bacak 61

SELAM.
dün toplam 95 dk yürüyüş+20 dk bisiklet yaptım.akşam patatesli yumurta+biraz makarna yedim
bu sabah heryerim et kesmiş.bisiklet ve yürüyüş aynı gün başlayınca,zorlamışım.
kahvaltıda 1 milföy börek yedim.öğlen yoğurtlu makarna yicem

kızlar 1 inde bildirim yok haftaya 2 haftalık bildirim var. ama haftaya ayın 8 oluyor. ama ben herkesin 1 ocakta ki kg. sunu grupta bildirmesini istiyorum. o gün yazmanız şart değil ama bilin kilonuzu. sert kurallar, uygulamalar geliyor. miladımız 1 ocaktır.

valla ben tam gaz basladim zaten birakmayada niyetim yok abimin dügügnüne sisko olarak gitmek istemiyorum sizce mayisin 30 na kadar kac kilo verebilirim :KK43:

s a nasılsınız kızlar
ben bugün öğlen 3 küçük dilim etli pide+ 1 kepçe aşure
akşam yoğurt çorbası salata
1 kurabiye şimdilik
inş. ilerleyen saatlerde çok yemem a e olunnn..

tamam kaptan ben artık günlük yazıcam zaten....

dilerim yaza kadar hepımız verırız....

bugun eski yıl bitiyor yeni yıl herkese dilediği tüm dilekleri verir umarım...

mutlu yıllar herkese...

günaydın herkese.
dün bağırsaklarımı bözmuşum ancak düzelebildim.dün akşam 2 haşlanmış patates+yayla çorbası
busabah 1/2 gevrek +peynir yedim.

X