Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

ayfercim geçmiş olsun canım,bol ılık su içmeyi ihmal etme ,balgam çıkarmayı kolaylaştırır
fundacım ya çok iyi anlıyorum seni,ben de yemeklerin tuzuna bile bakmadan tuz atardım ,şükür kurtukdum o huyumdan
sabah 72,1 kilo geldim regl olunca düştü tabi kilo,ve bugün 2 günlük detox diyetine başladım ilk kase çorbamı içtim bile ama tuzsuz olduğu için zor içiliyoo tek değilsin fundacımm kaydirigubbakcemile5

selam kızlar
kusura bakmayın katılımım bugünlerde oldukça az diyet modunan tamamen çıkmıştım gecen hafta şebonun sözleri beni kendime getirdi denebilir
cuma gün meksika biber hapı istedim bende cutesi geldi pazar gün başladım iştahı acaip kapatıyo zorla bişeyler yiyorum 2 gündür biliyorsunuz nerdeyse 3 haftadır tartılmıyodum bu sabah tartıldım 3 gndür wc ye de çıkamıyorum regli öncesiyim açıkcası ben 70 üstü beklerken 69 çıktı bakalım nasıl olacak son tartıma göre 1,5 kg civarında fazlalık var ama bu da gidecek
yalnız 2 gündür uyuyamıyorum dün gece migren beni öldürdü biraz halsizlik var benden bu kadar

tşk arkadaslar...ama zor nefes alıyorum işim olmasa 1 dk durmuycamda tam da muhasebenın yogunlastıgı gunler...

sabah kahvaltı yaptım öglen 2 bardak hazır corba ıctım ...öksurme bazen gece tutuyor okadar...baş agrısı var gece antıbıyotık ıcınce rahatladım...klıma da cabası tabı..

şebnem cok sevındım 4 kg super bayrama kadar 2-3 kg daha verırsn emınım...

herkezi çokkk özledimmm ama malesef işyerinde sıkı yönetimden dolayı bi süre malesef böyle 68 kg oldum kızlar bantlar bitti bidahaki ay tekrar alıcam bu ay biraz koruyayım kilo almayayım yeter 7 kg ve benim sıkıntım metobolizmamdaki yavaşlıktı burda da belli etti kendini neyse yol uzun 55 kilo oluncaya kadar devam

şahnur geçmiş olsun canım...
destina sana da geçmiş olsun...
banucum tebrik ederim seni maaşallah çok iyi gidiyorsun..... alkisalkisalkis

kaçtım geldim
ayfer çok geçmiş olsun bu enfeksiyonlar hepimizin kabusu oldu artık bol bol dinlen canım
şahnurcum bende de gastrit belası var migren kimbilir nasıldır sanada çok geçmiş olsun

ayfercim tekrar geçmiş olsun

şahnur biber hapı mı dedin??? güzelim emin yerden aldın dimi?inşallah faydasını görürsün regl döneminde bile böyleysen iyi olacak sanırım sonuç ama ağrılarını tetiklemiş olmasın, uykusuzluk da yan etkisi mi canım iyice araştırdın mı?

dilek canım sana da allah kolaylık versin

banuu çok sevindim senin adına canım inşallah verdiğin kilolar kalıcı olur

bantçılaaaaaarrrr takip ediyorum sizi heeee...:)))

s a nasılsınız kızlar kilo verenler tebrikler darısı başımıza ben biber hapını 3 4 gün içmedim sanki çarpıntı yaptı korktum bugün tekrar başladım bakalım 2 gündebir de içebilirim bakalım yarın nolucak.. hrs kolay gelsinn..

günaydın,

15 günlük bant tecrübemi söyleyim. 1 kez bile kaçamak yapmadım,sanırım o yüzden sonuç aldık banuyla birlikte. fakat bende feci kabızlık yaptı( anans yicem ama o bile liste dışı old.) 3 -4 günde 1 becunis alıyorum. öyle çözüyorum. Bugün itibariyle 4,2 kg. bende 1 ayı 7 ile kapatmayı çok istiyorum.

Şimdi aslında size de bu vesile ile içimi dökeyim. 7 kg. verirsem .ılk hedefim olan 63'e ulaşacağım.
Bu kiloda mezun olabilirim Zaten Aralık benim için çok önemli bir sınavım var. Osırada devam etsem size fazla desteğim olmaz. Sizde yeni bir kanla devam edersiniz. Asıl hedefim 58-57 belki Ocakta tekrar dönüp o kiloyuda ozaman veririm. Kafam karışık yani :)(

ya şebom nereyi gidiyorsun
sen gidersen biz biteriz valla
sakın ha lütfen
birbirimizi idare edicez

dünki çorba sulu olmuştu o yüzden midem bulanarak içtim ama bugün koyu yaptım çok güsel olmuşşşş
900 gram vermişim:lepi:

o bantları tavsıye edenı bır bulursam şebnem nereye yaa...sen kullanma bacım bant falan bak kabızlık yapmıs :))

selam herkese hepinizi çpk özledim işimi baya toparladım bu gün ofisteyim nihayet
diyet yapamasamda dikkatli yemeye çalışıyorum

şebnemcim çok tebrik ederim ayfer beni vuracak allahtan nete giremiyorum ama gerçekten işe yaramasına sevindim iyi oldu yaa valla

sende gitme beraber yürüyoruz işte önümüzde çok zaman var daha özellikle benim için

nasil olayim canim dagilmisim hala toparlanamiyorum bi türlü sabah diyet aksam hüsran ama yiinede 70 kilo olmustum simdi 68,5 ne yapcam bilmiyorum ebru salliyla paltese baslamak sitiyom tv8 varmis bizde bilmiyodum her sabah programi varmis bakip bakip cikiyom yazcak bisey yokki süreklide negatif yazip sizide SIKMAK istemiyom öyle iste

sebnemcim bu ay sonunda kac kilo olmam gerektigini yazbailirmisim eger basaramassam daha fazla yer isgal etmiycem ama basarmak icin elimden geleni yapicam ins

X