Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

selam kızlar herkese günaydın

moralim çok bozuk
polimiyaljia romatica diye bir tür romatizma çıktı bende
crp düşmüş ama sedimentasyon yükselmiş
kortizona başladık 15 gün boyunca kullandıktan sonra tekrar tahlil
düzelme olursa doz azaltımı olacak
ve bu arada tamamen tuzsuz yemem gerek
ben kilo alıcam büyük ihtimal ya beni izinli yazın ya çıkayım bilmiyorum
sizler ne güzel vermişsiniz benim moralim çok kötü ya
ilginize de çok teşekkür ederim ayrı ayrı
öpüldünüz

çok geçmiş olsun canım.15 günde toparlarsın inşallah.bozma moralini.allah başka dert vermesin.

4. Takım 128. Etap
sebnemselayfurkan ( 68 / 67,1 / 0,9 / 1,32)
fguler ( 83,0
kuzuzuzubambino ( 72,9 / 72,5 / 0,4 / %0,55 )
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 59,1
uaydın ( 70,1
beci ( 79,2 / 77,9 / 1,3 / 1,64)
banucan4 (78.8/78.7/0,1/-%
pimpirikli(69,8
toplight (67,6
dilekruzgar ( 72,5 /73,2 / - 0,7 / -%0,96 )
destinam ( 72,7 /72/0,7/%0,96 )
4.takım toplam ( 862,7

Fundacım tahmin ediyordun zaten romatizmal olduğunu, hiç moralini bozma canım, teşhis belli tedavisi belli. Allahım çaresiz umutsuz hastalık vermesin. Kilonun ne önemi var ilaçlarını al ağrılarından kurtul, hemen verirsin zaten. Belikde almazsın tutsuz yiyeceğin için. Bununla geçmiş olsun canım benim. Allah acil şifa versin.

dunden berı msne gırmeyınce tahmın ettım ben canının sıkkın oldugunu...15 günlük kortızondan hıcbısey olmaz saçma saçma konusma allahaskına funda...en azından şebnemın dedıgı gıbı teşhıs bellı tedavı bellı topla kendını ınsallah 15 gun sonra tedavıye cevap verırsın ılaclarla atlatırsın alternatıf tıp da arastır kaplıca falan faydası varsa ya da nedenlerı neymıs onları bır sor...ok canım...

günaydin kizlar arkadasdayim fazla kalamiycam beni ayni gecin olmadi malesef gerci verdim 1 kilo ama 1 hafta daha mühlet istiyorum 1 hafta sonrsa 67.5 olucam öteki yüzde bir bucuguda son 2 haftada vericem veremessem zaten kendim gidicem

fguler canim cok gecmis olsun üzme kendini rabbim dermansiz dert vermesin ins kilo veren arkadasalrida ayri ayri tebrik ediyorum

canım.ananas dışında özellikle sabahları kalkınca sıcak su iç.ikisi birleşince daha çok rahatlatıyo.hem tokluk hissi veriyo.
canım sıcak suyu kalkınca zaten içiyodum bugün çay yerine de işyerinde sıcak su içtim belki işe yarar
Günaydın herkese

Şahnur havlu atmak yok öyle, ya ben böyleyim diyip sızlanmıcaksın ve kilolarınla mutlu olacaksın ya da şu takımda esen motivasyon rüzgarına katılıp bu kg. verceksin.(2. yi seçeceğinden eminim:)

Bende dün moralsizdim ama bugün süperim. 1 haftadır beni deli eden tartı bugün mutlu etti. Dünden bugüne 1,2 kg. verdim. Yani 1 haftada vermem gerekeni verdim.

Banta başlamadan önce bayya yemiştim kızlar. Pazartesi(gecen) 70,3 kg. ile başlamıştım. Bu sabah 67,1 .Bugün 12. günüm. Diyetimi hiç bozmadım gayet rahat yapıyorum ve ilk kez spor yapmadan veriyorum yavaş ama olsun memnunum.
şebom sorma uzun süredir giymediğim bi pantolana çok zor girdim canım sıkıldı sabah sabah bi gardrop dolusu kıyafet ve ben hiç birine giremiyom
senin şu yazın tokat gibi vurdu sabahki pantolon olayından sonra bende acaba bantlardan mı alsam diyeti çok mu zor? bi de bi arkadaş meksika biberi hapı demiş acaba onumu kullansam ama artık bu son valla bu zayıflama uğruna verdiğim paralara yazık
selam kızlar herkese günaydın

moralim çok bozuk
polimiyaljia romatica diye bir tür romatizma çıktı bende
crp düşmüş ama sedimentasyon yükselmiş
kortizona başladık 15 gün boyunca kullandıktan sonra tekrar tahlil
düzelme olursa doz azaltımı olacak
ve bu arada tamamen tuzsuz yemem gerek
ben kilo alıcam büyük ihtimal ya beni izinli yazın ya çıkayım bilmiyorum
sizler ne güzel vermişsiniz benim moralim çok kötü ya
ilginize de çok teşekkür ederim ayrı ayrı
öpüldünüz

canım bozma moralini anneme de gecen kortizonlu bi ilaç yapıldı 15 gün tuzsuz yedi ve kilo almadı ama hiç tuz koymadı yemeklere peyniri bile tuzsuz aldık dikkat edersen bişey olmaz yani merak etme

şebom şekerim ben karar vereyim hangi diyeti yapcağıma sonra kilomutartılıp yazarım sen beni aynı geç gene şekerim

şebnemcim ben süre istiyorum vericem inş. hemde bayrama kadar 4 5 kilo söz idare edin beni nolur hiçbiyere gitmiycemmm ...:)

4. Takım 128. Etap
fguler ( 83,0
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 59,1 /59,4/ -0,3 / %0,51)
uaydın ( 70,1
beci ( 79,2 / 77,9 / 1,3 / 1,64)
banucan4 (78.8/78.7/0,1/-%
pimpirikli(69,8
toplight (67,6
dilekruzgar ( 72,5 /73,2 / - 0,7 / -%0,96 )
4.takım toplam ( 862,7

şahnurum dikkat edicem kara kara düşünüyorum tuzsuz nasıl olacak diye
benim tansiyonum da düşer tuzsuz yediğim zaman napıcam bilmiyorum

selam kızlar 10 gündür bir denetim için mükellefteyim hala ordayım ve düzenim kaçtı diyet falan hak getire hiç birşey yapamadım offf
ne olur kara batak kaçtı demeyin yoğunluktan giremiyorum
denetimi bir atlatsam başka birşey istemiyorum hepinizi de çok özledim
şimdi çıkmam lazım görüşürüz tekrar

4. Takım 128. Etap
fguler ( 83,0 / 83 / 0 / % 0 )
hasretim34 ( 69 / 69 / 0 % 0 )
deryaboran ( 59,1 /59,4/ -0,3 / -%0,51)
uaydın ( 70,1 / 70,1 / 0 / % 0)
beci ( 79,2 / 77,9 / 1,3 / % 1,64)
banucan4 (78.8/78.7/0,1/%0,13 )
pimpirikli(69,8 / 69,8 / 0 / % 0 )
toplight (67,6 / 67,6 / 0 / % 0 )
dilekruzgar ( 72,5 /73,2 / - 0,7 / -%0,97 )
4.takım toplam ( 862,7 / 860,3 / 2,4 / % 0,28 )

7.takım dağılmak üzere:KK43:(
Müsait birisi bizim listeyi kontrol etsin kızlar.

[
7.takım dağılmak üzere:KK43:(
Müsait birisi bizim listeyi kontrol etsin kızlar.[/QUOTE]

dagıldık zaten şebenemcim kimse kalmadı:)
bende bekliyorum
gelmeyen arkadaşlara ne yazayım diye belki gelirler diye

Şebnemcım kontrol edemıycem ÜzgÜnÜm htta bızımkınıde sen koyuver demeye geldım ÇÜnkÜ ben yapamıycam hemen Çıkmak zorundayım :KK43:

slm kızlar bugün sadece meyve suyu içiyorum tansiyonum düşüyor bende arada mandalina yedim 2 tane bakalım sıkıcam dişimi biraz acıkmıyorum aslında ama inş. bu sefer olucak..hrs i akşamlar

X