Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

yaseminn benimde aklımda hep yer işgal ettiğim oluyo sıkıyorum paylaşamıyorum destek veremiyorum diyorum ama gidersem ya iyice çıkarsam diyet psikolojisinden diyorum sende gitme şeboda gitmesin bende gitmiyeyim hedefi tutturuncaya kadar hepimiz burda kalalım

canim öylede takim kuralllari gereki aylik vermemiz kilo var ben gecen ay verememdibu ayda verememssem o0lmazki haksizlik olur sonucta bu y kural geregi bu takimdan bi arkadasimiz ayrildi o yüzden yani

slm kızlar ne ayrılması ya burası sadece kilo verme yerimi almamakta başarı değilmi sizce? yeni takımlar kurulur yeni arkadaşlar oralara katılır nasılsa kimse yerinde kıpırdamasın burda mahçup olmak bile insanı motive ediyor..

selam herkese.okadar yoğunum ki tuvalete bile kalkamıyorum.sabah erken gelip akşam da eve iş götürüyorum.bu tempoda bisiklet,yürüyüş bitmiş durumda.hateket 0 yani.bu hafta ananas da yiyemedim.3.günüm kabızım hala.bugün ilaç almayı düşünüyorum.sık giremem.mazur görün.

Kızlar nerelerdesiniz?

Ayfer sen banta başladığın ilk gün paçanga böreği yersen tabi sonuç alamazsın:=))

Benimde bu ara durdu vermem, belki ilk hafta programına döneceğiz, ama eğitim varken ekmeksiz çok zor bakalım.

Kızlar boş bırakmayın burayı yaa, herkes en az günde 1 kere girip yazsın. Yoksa kopma bizde de olur. Lütfen üzerinize düşeni yapın.

hayır esracım

tek veren yasemin

zaten sorun benim bunları bir süre takip edemeyecek olmam.

Yılbaşına kadar askıda yada gönüllü biri yapsın.yada işte yılbaşında 3 aydaki durumumuzu görürüz.

4. Takım 129. Etap
sebnemselayfurkan ( 67,1
fguler ( 83,0
kuzuzuzubambino ( 72,5
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 59,4
uaydın ( 70,1
beci ( 77,9
banucan4 (78.7
pimpirikli(69,8
toplight (67,6
dilekruzgar ( 73,2
destinam ( 72
4.takım toplam ( 860,3

ben paçangayı hayatımda ılk defa yedım ve begenmedım olan banta oldu ıyımı...

ölculerımı kesın benım daha fazla cunku kg aldım...ama takımda cok guzel kg verenler varken etkılemek ıstemıyorum...ananas duruyor dolapta durdugu ıcın bır ıse yarayamadı henuz...antıbıyotık-şurup-agrı kesıcı -bılumum meyve cıkolata bana + olarak dönduler...başa dönuyorum tekrar sıkı rejıme baslıycam...

sabah 1 dılım ekmek peynır cay
öglen bır fıncan hazır corba
arada N**** (Siyahi) bıskuvı
su anda basım dönuyor ama dırenıcem aksama az kaldı...
ve hala agrılarım var...

kızlar iyi akşamlar
kusura bakmayın işler çok yoğun benim biber hapı iyi gibi iştahım kapandı güzelce uykularımda çok olmasa da düzene girdi sayılır bakalım yarın tartıda ne çıkar ama bugün regli olduğum için biraz şişlik var umarım en son verdiğim kg ile fazla bir fark çıkmaz
şebom bantın işe yaramasına sevindim diyecektim ama durmuş inşallah tekrar başlarsın vermeye fundacım sen nasıl oldun
kuzum senin morallerin nasıl
banucum sende benim gibi biber hapı kullanıyon sanırım bakalım senin sonuçlar ne olcak yesemincim ayfer cim derya cım ataldığım var mı çok acele yazıyom umarım sizlerde iyisinizdir sabah kg bildirimi yapmaya gelcem

4. Takım 129. Etap
sebnemselayfurkan ( 67,1
fguler ( 83,0/ 83,7 / -0,7/ -%0,85)
kuzuzuzubambino ( 72,5
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 59,4
uaydın ( 70,1
beci ( 77,9
banucan4 (78.7
pimpirikli(69,8
toplight (67,6
dilekruzgar ( 73,2
destinam ( 72
4.takım toplam ( 860,3

günaydın kızlar

o kadar maydonoz suyu falan içtim ama şişim
ölçülerimi de aldım şu an çok sağlıklı olmasa da

bel:90
göbek:101
basen:112
bacak:65

yarım simit yedim az önce
dün akşam da pırasa ve bulgur pilavı yemiştim tuzsuz çok az ekmekle

4. Takım 129. Etap
sebnemselayfurkan ( 67,1 / 65,9 / 1,2 / % 1,79 )
fguler ( 83,0/ 83,7 / -0,7/ -%0,85)
kuzuzuzubambino ( 72,5
hasretim34 ( 69
deryaboran ( 59,4
uaydın ( 70,1
beci ( 77,9
banucan4 (78.7
pimpirikli(69,8
toplight (67,6
dilekruzgar ( 73,2
destinam ( 72
4.takım toplam ( 860,3