Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Neksss Geçmiş olsun canım. Kum dökmek zor diyolar.
Dikkat et kendine şimdi nasılsın?

Ben nerdeyse bir aydan beri çekiyorum bu ağrıları canım.
Ama hafif hafif arada çok yoğun oluyordu.
İhmal ettim ben tabi.En son sevdiceğim kolumdan tutup hastaneye götürdü.
İlk gün geldi tanımda.Film filan istemişler meğer.Unutmuşum ben o kağıdı.
İkinci gün kan sonuçlarını almaya gitttim.Bir sürü makineye soktular.
Nasıl sinirlenmiştim sevdiğime.Sonuç olrak küçük çaplı bir kum dökme durumu varmış.
Ben zaten rejim nedeniyle çok bol su içiyordum ya o yüzden hafifi anlattım şükür.
Şimdide iğne oluyorum suya devam ediyorum.Ağrımda çok kalmadı.Ama 3 gün yatakdan kalkmadım resmen.Şükür geçti.

özgenin kış sezonu başladığından işleri yoğunlaştı ondan gelememiştir gelir ama yinede kötü bişi olmamustır umarım...

merhabalar kızlar,
öncelikle nilaycım geçmiş olsun..
geçmişe baktım da biraz şu her işe karışan anneler ve onları dinleyen oğullara sinir oluom yaa. ZEVCAN cım benim bütün erkek arkadaşlarım şuu göbeğinii erittt dedi durdu. gerçekten sevdiğim biri vardı onun için bi yaz rejim spor 47lere düşmüştüm çok mutlu olmuştu ama nooldu yine aldım tabii. sallamıorum artık kendim için yapıyorum beni beğenen böle beğensin anacım kaydirigubbakcemile3

bugünkü menü (28.09.2010)
sabah kepek ekmeğine tost
ara 3 eti form
öğlen ton balıklı salata
akşam tavuk sote, çorba

akşam arkadaşları davet ettim, çorba, pilav ve sote yapacam. ama pilavdan belki 1 kaşık alırım o da diyet yaptımı bilmiyolar, ama yemem tabakta kalır bi de rus salatası yapacam sanırım ondan 1 kaşık alabilirim..

Yok canım bu hafta - çıkacağıma kendimde inanamıyorum yani bu kadar özensiz davranmam tamamen saçmalık ama yok edemiyorum dürtülerimi ,2 aydor tek bir çikolata parçası sokmadım ağzıma ama şu an canı mdeli gibi tatli , hamur işi istiyor (

Kızlar özür dilerim ancak gelebildim. Hemen gideceğim.
Mneülerinizi yarın inceleyeceğim. Bugün giremesemde ensenizdeyim ona göre.
Beni bekleyin anacım :)

meraba millet anca eve gelebildim.deli haberlerim var.salıdan salıya diyetisyene gidiyorum.geçen hafta salı 99,3 iken bugün 96,7 yim.aciyip mutlu oldum yafuuuu:lepi:

28\09\2010

sabah.2 kepek ekmeği,light peynir,bi domates,maydanoz, şekersiz çay

ara ,bi küçük light süt

öğlen bi muz(öğle doktara gidecem diye yemeye fırsat olmadı)

ara bir kase light yoğur,bi ceviz yicem

akşam 8 kaşık taze fasulye,1 kepek ekmek,bi kase light yoğurt,bi kepçe tarhana çorbası

ara yeşil çay

menümüde çıkardım aradan. acayip sevindirik oldum yahihoyyytalkisalkisalkis:icecream:

teşekkür ederim:) ya bu alttaki kilo çizelgelerinde ne yaptıysam başlangıç ve hedef kilomu yazamıyorum bi bilgin varmı

Selam kızlar , bugün odunlardan ve kerestelerden konu açılmış, aşkolsun bensiz nasıl yaparsınız :)) Odunun hası bende :)

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

çok güzel bir menü opuyorumnanaktan

aman canım tut kendini..alacagın güzel güzel cicileri düşün oğlunu düşün..ve tabiki o uyus eşini düşün :dilcikar: eşinimi sevindireceksin.. hıh ben böle olacagını tahmin etmiştim mi desin akannehir ama nefsini körleştirmen adına sütlü tatlı yiyebilirsin bence oda küçük bir kase.seni frenler..

cemrecim cuma günü listeye alınıcakmısın bilmiyorum ama harika kilo vermişsin bu arada gectiğimiz cuma kilon kactı belki listeye alınırsın..menün cok güzel olmus afiyet olsunn..

lethemcim sakın pilavı 1 kasıktan fazla yeme rus salatasını hiç yeme tut kendini cumaya yaklasıyoruz...

yasemin tatlım napıcaz senin motivasyonu yani duymak istediğin seyler varsa bizden yada sana nasıl davranmamızı istersin yardımcı olabilecğimiz ne varsa yapalım tatlımm...
limonlu su pitki cayı fan iç belki tatlı isteğin dengelenir canımm

Son düzenleme:
Pericim sağol valla , yazdıkların soğuk duş etkisi yarattı , yarından itibaren eski rakibiniz kanlı canlı dönüyor ringlere :)) Bugün yediğim lokumlar yanıma kar kaldı :)))

valla geçtiğimiz salı 99,3 tüm cumayada olsa olsa 99 olmuşumdur. valla hatırlamıyorum. o zamanlar 4. takım hayatımda yoktukişakkıdı

bugün tatlı krizi tutunca ne yapabilirim diye sordum diyetisyenime tarçınlı süt önerdi. kan şekeri seviyesini dengeliyomuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…