Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

merabalar günaydııın herkese.
tanıtayım kendimi ben 1,78 boy ve 99 kilodayım.kendime bi takım arıyoruuum.diyer gruplarada bi iki ziyarette bulundum .buraya kanım ısındı yafuuuusositososito şimdi 3 sene önce evlenmeye niyetlendim 5 ayda 27,5 kilo verdim. ama o zamandan beri 30 kere aldım verdim falan durum 99 kg şuan. ve gene vermek istiyorum.şubatta falan tüp bebek 2. denememi yapıcam kısmetse o zamana kadar min 20 kg vermek istiyorum. motivasyona ihtiyacım var tekrar kilolarımı silkelemek istiyorum.
durum bu lafı uzatmadan mevzuya dalayııım. grubunuzda banada yer verrrrriiiiin,birlikte zayıflayalım annnemsırnaşık şey

takım kaptanı geldiğinde durumu değerlendirip size geri bildirimde bulunacaktır..

günaydın kızlar..
7. takımın değerlendirmeye alınmamasından doşayı bireyselde 2. olmusum :teytey:
veeee takım olarakda 1. yizzz :sm_cool: :sm_cool:
kutluyorum herkesi..
herkes bu hafta az yesin sıksın boğazını cuma günü mutlaka derecede olmalıyızz benden ümüt yok bu hafta askım döndü hafta sonu vere vere 100 gr verdim kiloları sizden bekliyorum kaydirigubbakcemile2

ayrıca kızlar bu hafta kurallarda baslıyo hatırlatayım kaydirigubbakcemile2

haftasonu cok savastım yememek için ve az kacamakla atlattım ama önümüzdeki haftasonunu atlatmam oldukca zor olucak cünkü sevgi pıtırcm beni ailesiyle pikniğe götürücek ve benden bununduğum ilcede yapılan ekmek gibi çöreklerden istediler çok güzel oluyor içi yağlı :kedi: kızlar o günü kazasız atlattım mı ben bidaha yemem inanın bana..
neyse hafta sonu 100 gramcık vermişim :sm_cool: kacamağa ramen büyük basarı bu arada mecburiyetten kacamaklarım olacak diye peynirimi yağsız yemeye basladım..
sabahlarıda çörek otu yutuyorum bilmiyorumkismile inş kilo vermem durmaz 5 li rakamları görseydim 4 kilo kalmıstı oralara gelmeme :sinifsinif:

sabah sabah cok konustumm kaydirigubbakcemile2
menüm

sabah peynirli maydanozlu omlet 5 zeytin domates salatalık 1 dilim peynir

öğlen balık salata

aksam yeşil mercimek yoğurtlu salata :icecream:

özgem bide balık yerken süt ürününü nasıl tüketiyorsunuz menülerde hiç dikkatimi cekmemiş ona bakması ton balığında birlikte yiyorum ama şimdi normal balıkta nasıl yicezz ben balıkdan korkarım bi keresinde zehirledi beni cok berbat bişi ...

TEBRİKLER KISLAR ......

MEYVEM SENİDE AYRICA TEBRİK EDERİM ŞEKERİM ....
CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 174. ETAP BİREYSEL İLK ÜÇ DERECE
17 EYLÜL - 24 EYLÜL​

1. aybuke07 - 4,17% ( 2. takım ) :hooray::nazar::lepi:hihoyyyt
2. meyvenull - 3,04% ( 4. takım ) :lepi:hihoyyyt
3. nazzoo - 3,02% ( 6. takım ):lepi:hihoyyyt​

CUMA ZAYIFLAMA YARISMASI 174. ETAP İLK ÜÇ TAKIM
17 EYLÜL - 24 EYLÜL​

1. 4. TAKIM -1.23%:hooray::nazar::lepi:hihoyyyt
2. 2. TAKIM - 0.91%:lepi:hihoyyyt
3. 6. TAKIM - 0.83%:lepi:hihoyyyt​

teşekkür ederim aeben ablacımm Şeniz
sizlerin sayesindee olumunekankayizsmile

günaydın kızlar :KK3:

dün yediklerim

sabah yeşil çay k fleks
ara yok
öğlen yarın tost normal ekmekten
ara yok
akşam türlü yogurt ekmek yok
ara 1 dilim ananas

Günaydın hanımlar , oley sabah sabah çok güzel oldu tebrik ederim kendimizi :)) zevcan seni de tebrik ederim tatlım :))

Ben hafta sonu epey bir kaçırdım daha doğrusu cumartesi gündüz pek bir şey yemedim ama akşamında misafirimiz vardı mangala onlarla yedim içtim ,
Dünde dışarı çıktık akşam balık falan yaptık , ve bu sabah tartıda +400 gr :)) bu hafta içi benim max . düzeyde diyet yapmam lazım kusura bakmayın kızlar :)

günaydın kızlar :KK3:

dün yediklerim

sabah yeşil çay k fleks
ara yok
öğlen yarın tost normal ekmekten
ara yok
akşam türlü yogurt ekmek yok
ara 1 dilim ananas

cok güzel gidiyorsun tatlımm :lepi:

Günaydın hanımlar , oley sabah sabah çok güzel oldu tebrik ederim kendimizi :)) zevcan seni de tebrik ederim tatlım :))

Ben hafta sonu epey bir kaçırdım daha doğrusu cumartesi gündüz pek bir şey yemedim ama akşamında misafirimiz vardı mangala onlarla yedim içtim ,
Dünde dışarı çıktık akşam balık falan yaptık , ve bu sabah tartıda +400 gr :)) bu hafta içi benim max . düzeyde diyet yapmam lazım kusura bakmayın kızlar :)

yasemin sen böyle olursan sana yetişicemmm :teytey:
haftaya cumartesi en cok korkumm sonrası gelir gecer gider kilolarr kaydirigubbakcemile2
dikkat et tatlım bu cumada 1.lk bizim olmalı sakın salma kendini..

Günaydın herkese. kaydirigubbakcemile5
Bugünden itibaren menülerinizi detaylı bir şekilde inceliyorum ona göre. Ve Cumaları cezalarınızı veriyorum. :eek:lmaz:
Takım içi yarış başladı şu an itibariyle. En az kilo verenin cezası yine Cuma günü vereceğim.
Ve Cuma dan itibaren Ekim sonuna kadar herkes 2 kilo vermiş olacak.
Vermeyen diskalifiye.

slm kızlar ben 7. takımın yeni kaptanıyım elimde olmayan sebeplerden ötürü paylaşım aksadı ama biz kardeş takımız paylaşım sonu yaklaştığında lütfen sizde kontrol edebilirmisiniz listemizi bizden kimse yoksa lütfen siz koyun paylaşıma kızlar tabi aynı şeyler bizim içinde geçerli

Canım bundan sonra dikkat ederiz. Kusura bakma

merabalar günaydııın herkese.
tanıtayım kendimi ben 1,78 boy ve 99 kilodayım.kendime bi takım arıyoruuum.diyer gruplarada bi iki ziyarette bulundum .buraya kanım ısındı yafuuuusositososito şimdi 3 sene önce evlenmeye niyetlendim 5 ayda 27,5 kilo verdim. ama o zamandan beri 30 kere aldım verdim falan durum 99 kg şuan. ve gene vermek istiyorum.şubatta falan tüp bebek 2. denememi yapıcam kısmetse o zamana kadar min 20 kg vermek istiyorum. motivasyona ihtiyacım var tekrar kilolarımı silkelemek istiyorum.
durum bu lafı uzatmadan mevzuya dalayııım. grubunuzda banada yer verrrrriiiiin,birlikte zayıflayalım annnemsırnaşık şey

Hoşgeldin opuyorumnanaktan
Mesajın üstünde kurallarımız yazıyor. Ayrıca hergün menü ve paylaşım şart. Bu hafta deneme haftan olsun. Haftaya uygun olursa listede olursun canım.

Günaydınlar arkadaşlar.

opuyorumnanaktan

Bundan sonra haftasonları kaçırda göreyim seni guclubacismile

Zevcanım tebrikler bebem. :lepi:

Veee hepimizi tebrik ederim. Süperiz Birinciyiz. :lepi:
Cuma günü de aynı sonucu istiyorum ona göre. Eğer ilk 3 te olmazsak bittiniz. kötükedihüso

Ve kocamla barıştık bayanssulusmile:teytey:

Günaydın herkese. kaydirigubbakcemile5
Bugünden itibaren menülerinizi detaylı bir şekilde inceliyorum ona göre. Ve Cumaları cezalarınızı veriyorum. :eek:lmaz:
Takım içi yarış başladı şu an itibariyle. En az kilo verenin cezası yine Cuma günü vereceğim.
Vermeyen diskalifiye.

inş diskalifiye olmam eyvahedigeldismile

Canım bundan sonra dikkat ederiz. Kusura bakma

ben kardeş takımın bu konularda yardım ettiğini bilmiyordum

Hoşgeldin opuyorumnanaktan
Mesajın üstünde kurallarımız yazıyor. Ayrıca hergün menü ve paylaşım şart. Bu hafta deneme haftan olsun. Haftaya uygun olursa listede olursun canım.

.......

Zevcanım tebrikler bebem. :lepi:

teşekkürler tatlım opuyorumnanaktan

Veee hepimizi tebrik ederim. Süperiz Birinciyiz. :lepi:
:lepi:
Cuma günü de aynı sonucu istiyorum ona göre. Eğer ilk 3 te olmazsak bittiniz. kötükedihüso

1.lik bizim olucak :lepi:
Ve kocamla barıştık bayanssulusmile:teytey:
en güzel haber en sondaymıss zemuszemus çok sevindim canım benimmm olumunekankayizsmile

:sm_cool: :sm_cool: :sm_cool:

sabah peynirli maydanozlu omlet 5 zeytin domates salatalık 1 dilim peynir

öğlen balık,peynirli salata

aksam yeşil mercimek ve yoğurtlu kırmızı lahana salatası...

böyle daha acıklayıcı oldu yerimseniben

Ben bugün yiyeceklerimi ve yediklerimi ya akşam yazayım yada yarın yazayım.
Çünkü değişebiliyor. Akşam annem ne yapıcak bilmiyourm henüz. Öğlen de ne yiyeceğim karar veremidm.

Zevcanım saol kuzum.
Bu arada balıkla süt ürününü sormuşsun. Ben yiyorum açıkcası bişiy olmadı bu zamana kadar. Bildiğim kadarıyla balık bayatsa zarar verir.
Ama içine sinmiyorsa yeme balık yediğinde süt ürünü şekerim.

Bu arada menün harika şekerim.

Yalnız kızlar hepimiz için bu hatırlatma. Lütfen tarihini de yazın menüleirniz için.
Örneğin
26.09.2010 Pazar
Sabah
Domates, peynir, buğday ekmek, zeytin,

Öğlen
Meyve ve süt

Akşam
Ayşe fasulye ve Yoğurt

Gayet net ve anlaşılır değil mi? :KK70:

Genel anlamda salmıyordum da tatlım bu hafta sonu moralman aşırı çökük durumdaydım , birde misafir olunca oğlanda durmayınca vakit buldukça yedim ...Saatsiz ve dengesiz yiyince böyle oldu ...Ama hafta içi max dikkat edicem ...

Zevcanım saol kuzum.
Bu arada balıkla süt ürününü sormuşsun. Ben yiyorum açıkcası bişiy olmadı bu zamana kadar. Bildiğim kadarıyla balık bayatsa zarar verir.
Ama içine sinmiyorsa yeme balık yediğinde süt ürünü şekerim.

Bu arada menün harika şekerim.

Yalnız kızlar hepimiz için bu hatırlatma. Lütfen tarihini de yazın menüleirniz için.
Örneğin
26.09.2010 Pazar
Sabah
Domates, peynir, buğday ekmek, zeytin,

Öğlen
Meyve ve süt

Akşam
Ayşe fasulye ve Yoğurt

Gayet net ve anlaşılır değil mi? :KK70:

menün süper olmus tatlımm :lepi:
ben yedilerimi günlük yazıyorum o sebepten tarih atmıyorum..
balık konusunda sansımı denicem az bişi peynir yicem... cokacimcoook

26.09.20010
Öğlen : Kepekli ekmeğine domatesli kaşarlı tost
Ara : Peynirli Gözleme - ayran
Akşam : Balık -yeşil salata- 1 bardak kola
( aralarda meyve kabukları , oğlanın şevki gelsin diye 1 -2 kaşık muhallebi - oğlanın ağzıma tıktıkları var )

Kardeşim benden cumartesi pazar verim beklemeyin siz ,ben ancak hafta içi yapabilirim :)) Biliyorum ceza olayını ama kassamda istesemde olmuyor , mesela cumartesi neredeyse tüm gün aç kaldım , myeve yedim bir iki tane , ama akşama patlama oluyor haliyle .... bende bugün yediklerimi yarın yazayım mönüm yok çünkü benim :)

26.09.20010
( aralarda meyve kabukları , oğlanın şevki gelsin diye 1 -2 kaşık muhallebi - oğlanın ağzıma tıktıkları var )

Kardeşim benden cumartesi pazar verim beklemeyin siz ,ben ancak hafta içi yapabilirim :)) Biliyorum ceza olayını ama kassamda istesemde olmuyor , mesela cumartesi neredeyse tüm gün aç kaldım , myeve yedim bir iki tane , ama akşama patlama oluyor haliyle .... bende bugün yediklerimi yarın yazayım mönüm yok çünkü benim :)

şoktayım gözlerim fal taşı gibi açılmış durumda gözlemeler kolalar görüyorum listede muhallebi tuz biberf oluyor onlara cumartesi hiç hesapta yok bunlar sadece pazar aman allahımm akannehir akannehir akannehir akannehir

Yasemin bu ne hal. Ne yaptın sen. Diyet yaptığını söyleme sakın bana. Haftaiçi tüm emeklerin haftasonu yokoluyor bu şekilde canım.
Kendine bir düzen kur ve devam et.

26.09.20010

Cumartesi pazar ben ne yediklerimi yazmim hiç :nazar:
Bugünden başlayayım. :çok üzgünüm:

cok güzel gidiyorsun tatlımm :lepi:

teşekkürler canım.öğlenki tost bozdu beni onuda kocam çok özendi yaparken mecbur kaldım yemeye :kedi:

Vermeyen diskalifiye.

inşallah verebilirim.. bende diskalifiye olmaktan korkuyorumeyvahedigeldismile

ve kocamla barıştık bayanssulusmile:teytey:

çok sevindim tatlım.Allah mutlulugunuzu bozmasın :Saruboceq:

Cumartesi pazar ben ne yediklerimi yazmim hiç :nazar:
Bugünden başlayayım. :çok üzgünüm:

yaz yaz.özge seni bi oklavayla kovalasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yasemin aslında mangal güzel.salatayla ekmeksiz yenebilir.çarşamba perşembe gibi düşünüyorum bende.ama akşama kadar aç durman iyi değil.ara öğün yapamıyorsan bile ana öğünleri kaçırmasan o bile yeter yerimseniben

teşekkürler canım.öğlenki tost bozdu beni onuda kocam çok özendi yaparken mecbur kaldım yemeye :kedi:

yaz yaz.özge seni bi oklavayla kovalasın kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yasemin aslında mangal güzel.salatayla ekmeksiz yenebilir.çarşamba perşembe gibi düşünüyorum bende.ama akşama kadar aç durman iyi değil.ara öğün yapamıyorsan bile ana öğünleri kaçırmasan o bile yeter yerimseniben

Kızlar haftasonları bozmayın lütfen. Çok büyük hata bu. Tüm düzeni bozuyor.

Haklısın özge. Ben hafta sonları nişanlıma gidioyrum ya da o geliyo yada dışarı çıkıyoruz. Cozutuyoruz iyicene. delikafadulden

X