Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

Selam kızlar. benim bilgisayarıma format atıldı.
Bugün pek giremeyebilirim bilginiz olsun.
hala sorunlar var.

selam kızlar.nasılsınız?burası çok yogun bide acemilikle birleşince felaket koşturuyorum.kalori yakarım inşallah bu tempoya kaydirigubbakcemile3

yaseminciğim çok teşekkürler inşallah herşey güzel olur.opuyorumnanaktan

inanna üzülme arkadaşım herşey nasip kısmet birlikteliğinizde buraya kadarmış.Allah hakkınızda hayırlısını versin olumunekankayizsmile

sağol canım inşallah doğru bi karar vermişimdir..

Ben geldim hanımlar

İnanna85 umarım herşey istediğin gibi olur canım.
Kanayan yarayı tutmakdansa zorda olsa söküp atmak en iyisi...

Bende dün gelemedim kardeşimin askerliğinin öne alınması gibi bir durum söz konusuydu.
Onunla ilgili beklemedeydik aşırı sitres yaptık.Birde sevdiğime söyledim kardeşim askere gidebilir die.
Bana diyoki biz ne olcaz hayatım?Koyun can derdinde kasap et derdinde neyseki kardeşim gitmiyor.Kasımda silüsünü alcak.29 kasımdada gitcek allah nasip kısmet ederse.

Dünkü menüm

Sabah domates,salatalık,4 zeytin,bir dilim kepek ekmeği tek şekerli çay
Ara bir nektari
Öğlen Ezeo gelin çorba tavul salata
Ara bir armut
Akşam 4 kaşık taze fasulye yoğurt

2,5 litre su.
45 dk yürüyüş 30 dk egzersiz.

menün çok güzel canım..
ben ramazandan sora ara yapamıyorum artık nedense..
benim de kardeşim yeni geldi askerden, bilirim o stresleri, inşallah iyi bi yere düşer de
siz de rahat edersiniz kardeşin de..

menün çok güzel canım..
ben ramazandan sora ara yapamıyorum artık nedense..
benim de kardeşim yeni geldi askerden, bilirim o stresleri, inşallah iyi bi yere düşer de
siz de rahat edersiniz kardeşin de..

Arayı özellikle yapıyorum canım.
Alıyorum yanıma öyle arada yiyorum.
Metabolizmayı yavaşlatmak istemiyorum çünkü.

Kardeşim konusundada gerçekden çok zormuş.
Hani o haberi beklemek bile tüketti resmen.
Sevdiğim gerçi bu konuda kırılıyor bana kardeş sonuçta
Sözlencem illa diye onu hiçe sayamam.
Hem iş iki yüzükle bitmiyor.

Selam kızlar. benim bilgisayarıma format atıldı.
Bugün pek giremeyebilirim bilginiz olsun.
hala sorunlar var.

kolay gelsin canımm..

nilaycım seninki biraz fazla aceleci kardein askere yarın gidicek olsa bu gün söz yapcak gibi duruyoo...tatlım benim askım döncek askerden senin kardedin gidicek benimkide kasımın 25 inde dönüyo :))
menün cok güzel canım sporunu da yapıyorsun süpersinn :teytey: :lepi:

Canım ben onun derdini biliyorum.
Erkenden söz olursa aileler çok bekletmek istemez yazın düğünümüz olur diyo:):)

Sevdiğim hayırlısıyla gelsin benim kardeşimde hayırlısıyla gidip gelsin inşallah canım.Ne kadar üzülsekde vatan borcu bu allahın izniyle gidip gelcek inşallah.

Teşekkürler canım elimden geldiğinde dikkat ediyorum işde.

Ayy canım sıkılıyor ya...
Sevdiğim buğün işe başladı.
Öncesinde kuzenlerin yanında rahattı.
Buğün sabah kahvaltı yaptık sonra o işe gitti bende işe geldim.
Birde öğle yemeğinde haberleştik.Onun dışında iletişim yok nasılm alışmışım varlığına ne zor geldi
Kendimi tuhaf hissediyorum.Fabrikada şuan kıskanıyorum yahu
Oyy oyyy şu huyumdan kurtulmak zorundayım yok yandım.

merhabalar kızlar, ben de yoğunum bu ara çok bakamıyorum ama günlük yediklerimi yazayım hemen
sabah 2 dilim ekmekle peynir zeytin domates bi dilim de salam :kedi:
arada 1 kepekli galete
öğlen bardak çorba, yoğurt, bi parça ekmek
akşam da ton balıklı salata diye düşünüyorum, gece de 1 elma bide belki yeşilçay

kızlar ben sabahtan gidip bu saatlerde geliyorum, kilo bildirimi yaptım ama yüzdelik hesaplamayı bilmiyorum henüz:S
51.9 um bayramdan aldığım 100gr gitmemiş daha :gitme:
zevcancım reçeli yemeyim, marmelat yok buralarda napalım artık
şu ekmek işine bi çare bulmam lazım, kepek ekmeği gelmiyor bi türlü haftasonu belki dediler.. 2 dilim yiyorum sabahları yaa ara da herzaman yiyemediğim için tok tutsun die:/

canım tickerfactory den niye yapmadın orası uygun kk ye ..bu arada hayırlı olsun sonunda seninde oldu kaydirigubbakcemile2

canım menün bence gayet ii..
hesaplama işini ben yaparım onu düşünme.benim bulunduğum ilcedede kepek,çavdar,tam buğday yok her hafta sonu merkeze gidiyorum ve ordan marketten uno nun tam buğdayını alıyorum zaten bana 1 hafta fazlasıyla yetio öyle bi imkanın varsa normal ekmek yeme benim yaptğım gibi yap.
bu arada sen sadece 100 gramcık almıssın benim nerdeyse 3 kilo klava: ramazanın 10. gününden itibaren yemeye bir basladım bayram sonuna kadarr klava: klava: klava:
bakalım inş haftaya toparlarım ..

kızlar yarın sabah kilo bildirimi yapamayacaklar bu aksamdan bildirsin ..
12 son bildirim saati haberiniz olsun..
özgede rahatsız bende biraz yavaşım bu konudaa herkes 12 e kadar bildirsin lütfen..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…