Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

bencede resimleri arkadas olarak ekleyelim birbirimizi öyle paylasalım böyle olunca cok ortada kalıyo ve önceki sayfalarda kaldığından tekrar görülmek istendiğinde olasması zor oluyor her ay yenisini ekleriz albüme ve aradaki fakrları takip etmiş oluruz..

selam bayanlar
sildirmek istediğin resim hangi sayfadaydı söylermisiniz
ben bi ilgileneyim

kızlar ben albüm ekledim sizede arkadaslık isteyi gönderdim..
inanna canım kendi sayfanda albüm ekle var ordan ekliyorsun..

İnanma canım düşünemedim , birde doğumgünü fotosu koycam diye söz vermiştim ya geçen sefer o yüzden karalamadım ama bundan sonra albüme başsız vücut koyarım :)) Ben hamileyken bir foruma üyeydim orda cumadan cumaya göbeklerimizi koyardık vay be şimdi tersine hey gidi günler heyt :)

=)=) albümdekini arkadaş olarak eklediklerinden başkası göremiyor sanırım=)
ordakini karalamaya gerek yok canım..

=)=) albümdekini arkadaş olarak eklediklerinden başkası göremiyor sanırım=)
ordakini karalamaya gerek yok canım..

evet attlım sadece arkadaslarım görsün kutusunu işaretlersen sınırlı kişiler görebiliyor ondan gerek yok yani ben gerek olduğunu sanmıyorum..yaseminin kendi bileceği bişi ister karalar ister normal ekler.
sonucda internet ortamı..
ama benim face dede bicok resmim olduğundan direk ekledim .. inş zayıflarızda en zayıf hallerimizide eklerizz :teytey:

inşallah canım, ben çok boşluyorum..
sorunum yemekle ilgili değil benim, spor yapabilsem ve çikolata ve kolayı kessem
zaten istediğim gibi olabilicem ama, işten eve gidince kendimi öyle yorgun hissediyorum ki anlatamam.. elimi kaldırıcak halim olmuyo..
bi de ben sölemedim size ama biz yine ayrıldık.. bu sefer son olarak..
çok üzüntülü değilim aslında, o kadar yorulmuşum ki senelerdir..
ama bi boşluk oluyor ister istemez..
belki onun rehaveti üstümdeki tam bilmiyorum ama en azından leslie 3 mili yapabilsem akşamları kendimi çok daha iyi hissedicem..

Canım benim sıkıntım burada resmim olmasın , benim zaten blogum var oraya ekliyorum , facede de ekliyorum ama google bişey aratınca direk buraya yönlendiriyor kk çok fazla yönlenen bir site , bende herhangi bir tanıdığımın bu şekilde görmesini istemiyorum ...

4. TAKIM 173. ETAP ETAP
uaydın( 75,0 / ) Geri Dönmek Üzere Ayrıldı
İrem&Özge ( 70,0 / )
meyvenull ( 63 / )
NeKss ( 65,1 / )
lightlife( 83,0 / )kendi isteği ile ayrıldı
Pandomim ( 62,3 / )
PrensesPeri ( 75,8 / )
kilovermekistiyorum ( 63,7 / )
lethem ( 51,8 / )
inanna85 ( 56,2 / )

4. TAKIM TOPLAM KİLO ( 590,9 / )

özgecim inş aksama kadar görürsün bu mesajımı..
banuuyu bu hafta listeden cıkartıyoruz dimi geri dönmek üzere olanları öyle yapıyorduk yanlıs hatırlamıyorsam.

İnanma canım senin adına üzüldüm , ama bu kadar sık ayrılıp barışıyorsanız sağlıklı bir evliliğiniz olmaz diye düşünüyorum , şekil a ben yani :))

İnanma canım senin adına üzüldüm , ama bu kadar sık ayrılıp barışıyorsanız sağlıklı bir evliliğiniz olmaz diye düşünüyorum , şekil a ben yani :))

evet, artık kalan son saygımızı da yitirmeden bitirmek en iyisi olucak diye düşündük..
iyi şeylerle hatırlamak en güzeli olucak sanırım..

canım benim hakkında hayırlısı olsunn..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…