Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

uaydın. Tebrik ediyorum senide. çok iyi verdin bu hafta. :hooray:

bu regl olayı aslında bozdu şeker.. olmasaydım daha fazla veriridim ama Allahtan oldum yarın tatile çıkıyorum çünkü veeee akşam bikinimi aldım gerçi 44 bedenkafamçokkarıştı
ama tam istediğim gibi bu sezon böyle oldu ama inşallah bidahaki yaza manken gibi salınırım plajlarda

tamam canımm söylerim bende bu aksam gidiyorum ama annemlerden girerim ben yine.. özgeye yetişicenn sırnaşık şey

şimdi o tatilden de gelicek bakalım kilomu almış kilomu vermiş eğer tatilini iyi kullanırsan veriyosun çünkü yüzme gezi falan hareket oluyo ama yattığım yerden gelsin yemekler tatlılar dersen de çok kilo alıyosun ben geçen sene yazın 70 kg ya kadar inmiştim bi tatile gittim 74 kg falan geri geldim bidahada kendimi toparlayamamıştım 78 olunca kadınlar kulübüne geri gelmiştim şebnemde tekrar yarışmaya girmemi kabul etmişti ama bu sefer aynı hatayı yapmıcam bu tatili bol yüzme ve diyet olarak kendi şansıma kullanıcam..

seninde kafanda kaçamak yapmıyacağı konusunda kendini şartlandırman güzel buna çok sevindim tatlım

çağlayanım gelmişşşş Şeniz

hoşgeldin canımm aldım haberlerini :1hug:
nasılsın görüşmeyelii..
bebiş nasıl.. belli oldumu cinsiyeti kız oluyo dimi :KK1:

ben cok iimm hatta süperimm 60.6 oldu kilomm :sm_cool:

Hoşbulduk tatlım.iyiyim canım bebişle geçinip gidiyoruz işte.alıştık artık baya birbirimize.
Cinsiyet daha belli olmadı canım.Önümüzdeki hafta gidince bakalım artık göstermek isterse kendisini göreceğiz inş.:))

Verdiğin kiloyu gördüm canım.60.6 olmuşsun süper tebrik ediyorum seni.
Nasıl gidiyor bakalım cemiyet bu hafta sonu mu yapılıyor birşeyler okudum ama çok geçmişe gidemedim canım

Hoşbulduk tatlım.iyiyim canım bebişle geçinip gidiyoruz işte.alıştık artık baya birbirimize.
Cinsiyet daha belli olmadı canım.Önümüzdeki hafta gidince bakalım artık göstermek isterse kendisini göreceğiz inş.:))

Verdiğin kiloyu gördüm canım.60.6 olmuşsun süper tebrik ediyorum seni.
Nasıl gidiyor bakalım cemiyet bu hafta sonu mu yapılıyor birşeyler okudum ama çok geçmişe gidemedim canım

tatlım inş gösterir zaten göstermezse ben kesin kız dicem sırnaşık şey
bizimde hazırlıklar son hız devamm 31 inde olucak bakalım baya heycan yaptımm eyvahedigeldismile

şimdi o tatilden de gelicek bakalım kilomu almış kilomu vermiş eğer tatilini iyi kullanırsan veriyosun çünkü yüzme gezi falan hareket oluyo ama yattığım yerden gelsin yemekler tatlılar dersen de çok kilo alıyosun ben geçen sene yazın 70 kg ya kadar inmiştim bi tatile gittim 74 kg falan geri geldim bidahada kendimi toparlayamamıştım 78 olunca kadınlar kulübüne geri gelmiştim şebnemde tekrar yarışmaya girmemi kabul etmişti ama bu sefer aynı hatayı yapmıcam bu tatili bol yüzme ve diyet olarak kendi şansıma kullanıcam..

seninde kafanda kaçamak yapmıyacağı konusunda kendini şartlandırman güzel buna çok sevindim tatlım

tut kendini banucum özge kesin yemiştir sırnaşık şey sen ona yetişiceksin görürsün tatil dönüsünde sana birini bulmamıza gerek kalmıcak sen kendine özgeyi buldun :teytey:

evet hersey kafada bitiyo tatlım bende cözdüm durumu şimdilik boshayallersmile sırnaşık şey

hb canım bugün nasılsınız bakalım:dance:

ben süperin valla harikayım sevinç cığlıkları atmak istiyorumm :sm_cool:
60.6 oldumm bu gün en mutlu benm galiba takımda :dance: :sm_cool:
sen nasılsın nasıl gidio diyetle aran bak haftaya listedesin cok düzenli beslenki sonuc mükemmel olsun :teytey:

yediklerimi yazayım bari

dün
sabah kahvaltı öğlen salatalık ara salatalık akşam alışverişteydim eve gelince 1 dilim kaşar 1 bardak kola zero

bu sabah
kaşarlı salamlı omlet
salatalık domates

kızlar ya acayip ağrım var kendimi halsiz hissediyorum sabah bişey yemedim ilaç almam lazım öncesinde bişey yemem lazım
tost mu sizce yoksa poğça mı yiyeyim

yediklerimi yazayım bari

dün
sabah kahvaltı öğlen salatalık ara salatalık akşam alışverişteydim eve gelince 1 dilim kaşar 1 bardak kola zero

bu sabah
kaşarlı salamlı omlet
salatalık domates

dün cok kötüymüştü hep ac kalmıssınnn :çok üzgünüm:
bu sabah alkisalkisalkis

kızlar ya acayip ağrım var kendimi halsiz hissediyorum sabah bişey yemedim ilaç almam lazım öncesinde bişey yemem lazım
tost mu sizce yoksa poğça mı yiyeyim

Ece tost söyle. Ama kepek ekmeğine yağsız yaptır. Ben tostlarımı öle yaptırıyorum hep.

kepek ekmeğine yapmıyolar burda
ama bende diyet yapmasamda yağsız yaptırırım çünkü her yağı yiyemiyorum rahatsız ediyo

Bende bugün yediklerimi yazayım.

Sabah 8 30 Kepekli beyaz peynirli yağsız tost

10.30 2 gün kurusu (kayısı kurusu ama siyahı. wc için çok etkili)

12.30 - 13.00 Kabak sote, Yoğurt. 1 dilim kepek ekmeği.

16.00 - Dünden kalan yarım paket mısır patlağımla bir bardak ayran.

Akşam menüsü belirsiz henüz.

ece yağsız olsun yeter tatlım sana..afiyet olsunn

aslıcım mısır patlağının gl si cok yüksek tatlım aklında bulunsun..

Bende bugün yediklerimi yazayım.

Sabah 8 30 Kepekli beyaz peynirli yağsız tost

10.30 2 gün kurusu (kayısı kurusu ama siyahı. wc için çok etkili)

12.30 - 13.00 Kabak sote, Yoğurt. 1 dilim kepek ekmeği.

16.00 - Dünden kalan yarım paket mısır patlağımla bir bardak ayran.

Akşam menüsü belirsiz henüz.

mısır patlağında çok kalari var canım dikkat et

ece tost yiyeceksen mutlaka kepek ekmekli yağsız beyaz peynirli ve domatesli falan öle bi tost olmalı ama kepek ekmekli yok diyosan beyaz ekmeği küçük yemelisin diye düşünüyorum

X