Cuma Zayıflama Yarışması 4. Takım

1 ayda 8-12 kg garanti diyorlar metabolizması normal olan için tabi.,şebnemin babasıda verdi bildiğim kadarıyla bu kadar kilo bu bantlarla ama Şebnem doğru kullanmamıştı sanırım öyle hatırlıyorum şebooo ilk kullanımında napmıştın senn

Canım ben 15-20 günde 5 kg. verdim sonra antepe gittim yedim içtim döndüm sınav stresi vardı kalanını doğru düzgün yapmadım yedim içtim verdiğimi de aldım.

Canım ben 15-20 günde 5 kg. verdim sonra antepe gittim yedim içtim döndüm sınav stresi vardı kalanını doğru düzgün yapmadım yedim içtim verdiğimi de aldım.

yani tam olarak uygulasaydın 30 günde 8 kg dan fazla verebilirdin aslında bu seferkini bozma da görelim bende pcos old için senin kadar hızlı veremem ama sende uyacakmı bakalım

Banu bant olunca yağlı da yenebiliyor demek. Montiden tek farkı bu olsa gerek.

örnek mönüleri var orda öğlenleri ekmeksiz düşün tabi kebabplar iskenderler karnıyarıklar sabahları sosis tereyağlı menemen falan var düşün

ama diyoki uyumadan 3 saat önce yeme işini bitirin ben 8 gibi yemek yiyebiliyorum 11,5 tan öncede uyumuyorum

mesela hafta sonu kahvaltım sucuklu yumurta ama yanında ekmek yok

yani tam olarak uygulasaydın 30 günde 8 kg dan fazla verebilirdin aslında bu seferkini bozma da görelim bende pcos old için senin kadar hızlı veremem ama sende uyacakmı bakalım

canım aslında benimkide hiç hızlı değil fakat 6 ayda benim içinde çok şey değişti, kan hapı ve dkh kullanıyorum, onların etkisi olur muhakkak. Ve bu seferde 30 günü 1 kerede tamamlayamayacağım. Tatile gidene kadar 12 yada 14 gün kullanıcam hedef 3 kg. yürüyüşde yapıcam, gelincede kalan bantlarımı kullanıcam.

Banu montide de öyle canım. Sucuklu salamlı yada sosisli yumurta olursa ekmek yok.
yumurta sadeyse yine ekmek yok.

umarım işe yarar canım yoksa parayı atarız çöpe

kızlar inş bu bantlar işe yarar annemde kilolu benm ve zayıflamasını cok istiyorum onun için alırım alırsam..

beni en çok kasan şey adet ler mesela 3 zeytin 1kk peynir 2 grisini 1 dilim ekmek .. vss hiç birine uyamadım hayatım boyunca en azından şimdi öle bi derdim yok

ben geldim tekrar.
ofis dışına çıkmam gerekti patronumun bi işini hallettim. ofis boyumuz izinde olduğu için.

bütün sayfaları okudum. bu bantı nerden alabiliyoruz? markası adı sanı ne. bide fiyatı nekadar acaba?

kızlar bu haftada 1. değiliz neden bizde durumlar böyle olduu.. ben artık 1.liğimizi görmek istiyorum ve kolay kolay ilk 3 dende cıkmamızı istemiyorum...

Şimdiye kadar yediklerimi paylaşayım sizlerle.

Sabah 8.30 1 Poğaça

Ara 11.00 2 Kırmızı Erik

Öğlen 13.00 6 adet Sultan Ahmet köfte. 2 közlenmiş biber
(ben kahvaltı haricinde pek ekmek yemem)

Ara 15.30 1 Şeftali

Pandomim bu yağmurda da dışarda olmak zor olmuştur. Mönün güzel cnm.
Poğaça falan normalde olmaz ama senin düzene göre kabul edilebilir.

Zevcan haftaya dereceye girmek için hepimiz elimizden geleni yapmalıyız canım. Birimizin başarısı hepimizin başarısı demek. O yüzden takımcak asılmamız lazım kızlar.

Allahtan taksiyle gittim geldim. ıslanmadım hiç.
Bugün ki poğaçam son poğçaydı. Söz. Artık sabahları müsli yicem.

Evet haftaya hep birlikte bence grupların 1. olucaz. Çıtır olucaz hepimiz.
50 li kiloları görücem. delikafadulden 1 kaç hafta sonra.

beni en çok kasan şey adet ler mesela 3 zeytin 1kk peynir 2 grisini 1 dilim ekmek .. vss hiç birine uyamadım hayatım boyunca en azından şimdi öle bi derdim yok

cok pahalı canım yaa bide kullanıyorsun bitiyo acıkcası ona vereceğim para ile kendime kondisyon aleti almak daha mantıklı gelio parası biraz ucuz olsa alırdım bende kesin ama annem için düşünmüyo değilim

Pandomim haftaya ki listeye ekleyeceğiz canım seni. Bugün ki kilon giriş kilon olacak. Ve haftaya bugünkinden 1 kilo az yazılmanı temenni ediyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…