35 yaş sonrası işsizlik

Ne kadar kırıcı,ne tiynetsiz insanlar.
İnsanın görünüşü mü yapıyor işleri acaba.
Öyle zihniyette birileri ile çalışmak da sıkıntı,olmamasında da hayır vardır.
Evet ya gerçekten çok kötü olmuş

Kariyer nette bankaların home office çağrı merkezi ilanları var çok sayıda kişi aldıkları için şansınız yüksek olabilir.

Kariyer nette bankaların home office çağrı merkezi ilanları var çok sayıda kişi aldıkları için şansınız yüksek olabilir.
Onu gördüm ama nasıl olduğunu tam anlamadıgım için başvurmadım sizin tam olarak nasıl oldugu ile ilgili bilginiz var mı

Onu gördüm ama nasıl olduğunu tam anlamadıgım için başvurmadım sizin tam olarak nasıl oldugu ile ilgili bilginiz var mı

Üniversite mezunu olmak yetiyor çoğu banka ilanı için tecrübe aramıyorlar bilgisayar ekipman desteği oluyor. Uzaktan yada belirli bir süre ofisten eğitim alıyorsunuz. Şu sıralar QNB F... bankın ilanı vardı zaten şartları vs yazıyor.

Branşın ne? Çalıştığım dershanede edebiyat öğretmeni 6 güne 30 civarı alıyor.Telegramda öğretmen iş ilanları siteleri var.Onlara gir derim.35 ten sonra fabrikada çalışmak kolay değil.

Teşekkür ederim, şansımı deneyeyim

Branşın ne? Çalıştığım dershanede edebiyat öğretmeni 6 güne 30 civarı alıyor.Telegramda öğretmen iş ilanları siteleri var.Onlara gir derim.35 ten sonra fabrikada çalışmak kolay değil.
Branşım tarih, hangi dershanede ve ildesiniz.(Sorun olmazsa yazarmısınız) Telegramdan iş ilanı sitelerine de bakayım olmazsa birde özel ders falan da vermek isterim ancak sözel pek tercih edilmiyor

Valla sitelerde şöyle bir dolandım . Hiç iş yok. Bende iibf mezunuyum bir iki kurumsal firmada farklı farklı sektörlerde çalıştım artik daha stabil daha kurumsal bir yer bakıyorum. Yeniden bir meslek edinmeyi bile düşünüyorum.

Başka bi bölüm mü okusam diye de düşündüm ama zaman geçiyor siz kaç yaşındasınız

Başka bi bölüm mü okusam diye de düşündüm ama zaman geçiyor siz kaç yaşındasınız
4 yaş var aramızda. Vala okuyarak zaman kaybedemeyiz gibi. Mesela zanaat öğrenmek üzerine bir meslek edinmeyi düşündüm freelance calisabilirsin bir yer açabilirsin gibi. Mesela çini seramik aşçılık pastacılık aklıma şimdilik gelenler. Geç bir kariyer planlaması tabi ama hayat eşittir tecrübe.

Aynen öyle yaşanmışlıklar en büyük ders insana şuan 30 yaşında olsaydım kesinlikle başka bir bölüm daha okurdum ya da bir alanda uzmanlaşmaya çalışırdım

Ne zamandir calismiyorsun? Bir onceki isinle arada 6 aydan kisa bir sure varsa kimse yasina takilmaz. Deneyimin var, tabii yasin da olacak ama 5 yildir falan calismiyorsan yasa takilabilirler. Bu durumda boyle araliklari mantikli bi aciklamayla doldurmak gerekir. Tarihten ozel ders kimse almaz. Ya dersanelere falan bakican ya da iyi bir yerde sekreterlik bak, insan iliskilerine dayali islere vak, satis islerine bak zordur ama mutlaka alirlar cok sirkulasyon var cunku. Bakarsin sen basarili olursun satista. Call center da mantikli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…