35 yaş sonrası işsizlik

bbihterr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2024
19
5
36
Merhaba iş arıyorum bir türlü bulamıyorum, bana bir akıl verin nolur ne yapmalıyım nasıl bulurum yaştan dolayımı gerçekten yoksa ihtiyaç mı yok bilmiyorum çok bunaldım

Belediyelerin iş bulma/iş arama birimleri var. Oralara kayıt açtırabilirsiniz. Üsim gibi. Bir de telefona iş bulma uygulamaları indirebilirsiniz. (İşin olsun gibi) Kolay gelsin :)

Belediyelerin iş bulma/iş arama birimleri var. Oralara kayıt açtırabilirsiniz. Üsim gibi. Bir de telefona iş bulma uygulamaları indirebilirsiniz. (İşin olsun gibi) Kolay gelsin :)
Telefona iş bulma uygulamaları yükledim, dönüş yok maalesef, belediyelerin iş bulma birimi hakkında bilgim yoktu netten mi başvuru alıyorlar gidip görüşmek mi gerekiyor nasıl acaba

Kariyer nete üye olun.
Çevrenizdeki okullara,bazı fabrikaların idari işlerine vs başvuru yapabilirsiniz.
Yıllar önce çalıştığım şirkette,atanamamış öğretmenler vardı,beyaz yaka olarak çalışan.

Kariyer gibi sitelere üyeyim, Şirketlerde yaş sınırına bakıyorlar mı yaştan dolayımı dönüş yok diye çok stres oluyorum

Bolumunuzle ilgili iş bulana kadar bölüm dışı işlere baksanız..Işkurun sitesine üyelik yapın..Çok ilan oluyor orada da.Belki kafanıza yatan bir iş bulursunuz.

Bolumunuzle ilgili iş bulana kadar bölüm dışı işlere baksanız..Işkurun sitesine üyelik yapın..Çok ilan oluyor orada da.Belki kafanıza yatan bir iş bulursunuz.
Başta ögretmenlik istiyordum ama şimdi netten fabrikalara falan da başvuru yaptım dönüş yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…