345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

çok canım sıkıldı benim yaaa hiç uzun dönem beklemiyoduk

İnşallah

Çokta üzülmeyin eğer doğu çıkanınız olursa. Sevgilim Şırnakta. Kısa dönemleri zaten köy karakollarına göndermiyorlarmış. İlçeye dağıtılmaz dendi ama dağıtıldı benim bedevi.
Şöyle bir şey varki üni.mezunlarını dağıtılsa bile dışarı çıkarmıyorlar. Şimdi ben ne desem de kötü olan olur biliyorum ama içiniz rahat olsun :) havacı denizci çıkarsa zaten yaslanın arkanıza :)

Şu an öyle rahatladımki. hele bi de usta birliği de Eskişehir yada Kütahya'ya çıkarsa daha ne isterim
Gerçi önemli olan onların rahat etmesi. Onların rahatı huzuru yerinde olsunda; zaman bi bakmışsınız gelip geçivermiş.

Çok yer yok dimi :))) Eskişehirliyim ben. Nasıl rahattır oradı. Ama ikisininde soğuğu fenadır. yazın oralarda olacakları için şanslılar :)

Çok yer yok dimi :))) Eskişehirliyim ben. Nasıl rahattır oradı. Ama ikisininde soğuğu fenadır. yazın oralarda olacakları için şanslılar :)

Evet canım öyleymiş :)
Bende Bozüyüklüyüm. o yüzden Eskişehir ve Kütahyada olursa benim için çok büyük mutluluk olur :)

günaydın kuzular hayırlı olsun askerlerinizin yerleri uzun çıkanda kısa çıkanda sağsalim gelsin inş. izmir çıkan varsa bornova yardımcı olurum

kızlar hepimiz burdayız hadi çabuk dönün bakıyım 343lerin sayfasına

Günaydın kızlar.. Benim sevgilim 343.dönem, şafağın sıkıştırdıklarındanım yani :) Yerler belli olmuş, artık süreç başlamış.. önümüzdeki 1 ayı atlatın ondan sonra daha kolay olucak. İnşallah sağ salim gidip dönerler ve sizin için de zaman su gibi akıp geçsin.. Askeri kırklareli ve lüleburgaz'a çıkan olursa seve seve yardımcı olurum. Allah kavuştursun hepinizi..

selamlar arkadaşlar, bundan 4 ay önce ekranın başında kitlenip kalmıştım, sevgilim hakkaride şu anda , ama geçiyor be ,

hepiniz için hayırlı olsun , başlamak bitirmenin yarısıdır, allah sabır versin

Günaydın herkese,

Sizinde asıl şafağınız 2 gün sonra başlayacak. Allah yardımcınız olsun.

Suuuuu gibi akıp geçsin zaman inş. sağsalim dönsünler.

sevgilimle bugün son defa görüştük perşembe sabahı yola çıkacak teslim olacak. Ayrılırken içimden birşey koptu yanında ağlayamadım ayrılır ayrılmaz ağlamaya başladım çok koydu bana 5 ay nasıl olacak onsuz bilmiyorum bunu yazarken bile gözlerim yaşardı o da fena oldu çok güçlü olmam lazım ona moral vermem gerek ama olamıyorum ne yazıkki çok zormuş inşallah rahat yer olur ve iyilerle karşılaşır oralarda allah hepimize sabır versin

sevgilimle bugün son defa görüştük perşembe sabahı yola çıkacak teslim olacak. Ayrılırken içimden birşey koptu yanında ağlayamadım ayrılır ayrılmaz ağlamaya başladım çok koydu bana 5 ay nasıl olacak onsuz bilmiyorum bunu yazarken bile gözlerim yaşardı o da fena oldu çok güçlü olmam lazım ona moral vermem gerek ama olamıyorum ne yazıkki çok zormuş inşallah rahat yer olur ve iyilerle karşılaşır oralarda allah hepimize sabır versin

slm kızlar ben geldım

benım eşiminkide denizkuvvetleri hatay iskenderun cıktıııııı.....usta birliği belli değil..bugun gıttık ona alış veriş yaptık yarın gece binecek sabaha orda olacak hadı hayırlısı bakalım rabbım hepimize ve sevdiceklerimize kolay gecirsin bu donemi......

ben pazar günü ayrıldım sevgilimden benim olduğum şehre gelmişti 5 gün kaldı gitti, zaten ilişkimiz çok yeniydi farklı şehirlerdeydik görüşemiyoduk. Artık uzun bir süre görüşemeyeceğiz. Ayrılırken sakın ağlama demişti bana üzülmesin diye üzüldüğümü bile belli etmedim ama eve gittiğinde çantasını toplarken aradı beni ağlıyodu canım benim :2:
Artık üzülmenin de bi anlamı yok olan oldu hayırlısı için dua ediyorum. İnşallah rahat bir şekilde bitirip gelirler

oyy kuzucum kıyamam ağlayacaksın muıtlaka ama nasıl geçer deme geçiyor allah büyük ayrılıklarla sınamasın allah onları bizden ayırmasın acını güzel yaşa ama kendini çok dağıtma güçlü olucaz ki askerlerimiz de güçlü olacak

kızlar allah size de sabır versin allah biran önce askerlerinize kavuştursun

kızlar allah yardımcınız olsun kolay değil ama zorda olsa geçecek bizde geçtik bu dönemden hiç kolay değildi ben haydarpaşa da sarılmıştım askıma hıçkıra hıçkıra ağlamıştım çok üzüldü ama napayım dayanamadım ama bakın zaman geçiyo mecbur gececek bu zaman ve inşallah bu ayrılık son ayrılık olacak sadece sabırlı olmaya çalışın

okuyup okuyup ağlıyorum bu mesajı
o günlere gidiyorum çaresizliğime yanlızlığıma onsuzluğuma gidiyorum
nefes alamıyordum geçecek diyorlardı boğazımda bi düğüm var yutkunamıyorum nasıl geçecek bu acı diyordum
ama geçiyormuş çok şükür
ilk bir hafta çok zor nefes alamıyor gibi hissediyorsun
ondan sonra yemek yemeye falan başlıyorsun iştahın düzeliyo
ondan sonrasıda zor da olsa geçmeye başlıyo
ben sana şimdi üzülme ağlamada desem biliyorum çok üzüleceksin
allahım sabır versin kalan günleri değilde geçen günleri saymayı dene belki daha iyi gelir senin için

Ah ahhh...
Geçicek bu günlerde elbet ama nasıl geçicek
KPSS için gün sayarken ay çok çabuk geçiyo yetiştiremicem konuları diyorum. Askerlik için baktığımdaysa çok yavaş geçiyo.

Ben hasret bile gideremedim ki
Ayrı memleketlerde olduğumuz için sürekli özlem vardı bizde.
yatay geçiş yapıp aynı şehirde okuyunca bitti bu özlem diye düşünürken yine araya ayrılık girdi.
Askere gidene kadar şaka gibi geliyodu bana. Teslim olduğunda kuzeninin telefonundan aradı sadece 1-2 dk. konuşabildik. İşte o zaman anladım ciddiyetini.
Şimdi bile doldu gözlerim
Gitmeden bi önceki hafta annesi babasıyla bize geldiler ilk kez ama onda da doğru düzgün sarılamadım bile.
O yüzden içim ayrı bi buruk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…