345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

çeku haklısın ama sivil hayatta olsa böyle bir şeyi söz konusu etmezdi diye düşünüyorum.Aslında biraz asker psikolojisi ben biraz geç yazdım gerçi 2 gündrü giremiyordum..Ama oradaki psikolojiyi tam olarak bilemiyoruz tabi,aklı sende kalacağı için muhtemelen böyle söyledi.Umarım halletmişsinizdir.

evet canım hallettik o gece çok üzgün uyumuş, aklı bende kalmış özür diledi sen de üzgün uyuma tamam mı giderbilirsin arabayla dedi. Biz de dün gittik gezdik dolaştık arkadaşla orda da aradı nasılsın gittiniz mi geç dönmeyin tamam mı dikkat et filan dedi. Normalde de böyleydi bişey yapmaya kalkışsam bütün herşeyini sorar şöylemi böylemi aşırı koruyucu yapısı var ve biraz da kıskançlık ama bana hiç gitme yapma dememişti bu sefer gitme diyince çok sinirlendim ben de. Neyseki halloldu zaten gezerken de hep onu düşündüm onunla da gezmiştik aynı yerleri nasıl geçecek bu yıl hiç bilmiyorum :KK43:

aynen yaa :KK1::KK1: o kadar gün geçti mayıs15 bi gelmiyor :KK1:

Öyle diyorsunda okadar imreniyorum ki suan size.. Hep diyrm keske aralıkta gitseydi simdi dönücekti die:) 138 bizim bende diyorum bir 100 den aşagı inse daha çabuk gecer gibi geliyor ama. Daha cabuk geciyo dimi siz biliyosunuz?

canım takma kafana şimdi askerde kafasına vurdu tabi seni kaybedeceğini falan düşünüyor. bence git tabi yani ben senin yerinde olsam giderdim çünkü ipleri bu kadar çok erkeğin eline vermemek taraftarıyım ama delirecekse sen bilirsin tabi, akıl kalması falan değil kapris onunkisi :)

gittim canım kapris değil de gerçekten koruyucu bir yapısı var. nasıl annelerimiz merak eder şunu yapma bunu yapma derler ya aynen öyle onunkisi de. Dün hasta oldum zaten boğazım şişmişti şimdi de grip eklendi, akşam konuşurken kızacak yine bana :2:

Öyle diyorsunda okadar imreniyorum ki suan size.. Hep diyrm keske aralıkta gitseydi simdi dönücekti die:) 138 bizim bende diyorum bir 100 den aşagı inse daha çabuk gecer gibi geliyor ama. Daha cabuk geciyo dimi siz biliyosunuz?

81 den sonra akıyo gidiyo farkına bile varmıyorsun canım. bir de ben hiç görmedim yemin töreninden beri... bi yerde daha demiştim...

81dediğimi dün gibi hatırlıyorum
şu 60 lar bitsin 50ler bitsin dediğimi de.
ama ne zaman ki Nisan bitsin dedim, 1 sene önce dedim sanki :KK1:

size göre şuan zaman nasıl geçmiyorsa bize göre de şimdi böyle. çakıldı sanki zaman :)

bir de aslında şimdi gitmeleri iyi olmuş. kışı oralarda geçirdi benimki.. kaç kere hasta oldu nasıl zayıfladı... sizinkiler sıcakta olacak ne güzel :) bir de burdan bak tatlım :9

KADER ORTAKLARIMM merak etmeyin bi şekilde geçecek bu zaman. yaşadığımız sürece nasıl geçtiyse yine geçecektir.şuan okulumdayım böceklerim yazı yazıyor ben de sizinle paylaşıyorum :KK1:

81 den sonra akıyo gidiyo farkına bile varmıyorsun canım. bir de ben hiç görmedim yemin töreninden beri... bi yerde daha demiştim...

size göre şuan zaman nasıl geçmiyorsa bize göre de şimdi böyle. çakıldı sanki zaman :)

ben hep nişanlıma diyomuşum ki mayıs gelsin o 17 gün askerlikten sayılmaz diyomuşum şimdi hala sayıyorum :)

Hadi bakalım insallah içim kıpır kıpır oldu yazdıklarını okuyunca sanki 81lere düştüm amannnn geciyo günler durmuyo işte geldiii kocişim yanımdaa:)

Hadi bakalım insallah içim kıpır kıpır oldu yazdıklarını okuyunca sanki 81lere düştüm amannnn geciyo günler durmuyo işte geldiii kocişim yanımdaa:)

aynen öyle :) bi de geldiği günü düşün. otobüsten&uçaktan iniyoooo ... ayy ayyyyy içimde kelebekler uçusuyo :KK1:

bir de aslında şimdi gitmeleri iyi olmuş. kışı oralarda geçirdi benimki.. kaç kere hasta oldu nasıl zayıfladı... sizinkiler sıcakta olacak ne güzel :) bir de burdan bak tatlım :9

Evet canım doğru söylüyosun tuncelide zor olurdu kış bi yandan daha iyi. Sizinde su gibi akıp geçer zaman azcık daha sıkıcaksınız dişinizi baharı yazı onlarla yasıycaksınız cokk güzell olucak insallahhhh. Bizde eylül de yasarız baharı hem tatilde cok sıcak olmaz serin serin oh ne güzel :)

Evet canım doğru söylüyosun tuncelide zor olurdu kış bi yandan daha iyi. Sizinde su gibi akıp geçer zaman azcık daha sıkıcaksınız dişinizi baharı yazı onlarla yasıycaksınız cokk güzell olucak insallahhhh. Bizde eylül de yasarız baharı hem tatilde cok sıcak olmaz serin serin oh ne güzel :)

aynen öyle :) hem en zor zamanları atlattınız yine de. ilk 2-3 hafta cok zor oluo

aynen öyle :) bi de geldiği günü düşün. otobüsten&uçaktan iniyoooo ... ayy ayyyyy içimde kelebekler uçusuyo :KK1:

Evettt anlatılmaz yaşanır anlardan olucak dediin gibi düşüncesi bile kıpır kıpır etti allahım ne büyük mutluluk... İnsallah tez zamanda bütün bekleyenler kavuşsun sevdiklerine.

Evet yemin töreninden döndükten sonra yine başa dönmüş gibi oldu ama şimdi bu gün daha iiyim hem sizin sayenizde cokk tesekkür ederim

bidaha da olmaz canım merak etme zoru atlatmışsın :) gönderdiniz mi tunceliye , erken mi oldu yemin töreni

Erken oldu ama 2 hafta sonra geciceklermiş daha acemi birliğinde 1 gün yol izni var direkt ktm ye katılıcak eve gelemiycek.

daha iyi olmuş canım hiç sıkma canını.
benimkinin 2 gün yol izni vardı, yanımdaydı.
3 kere o gönderme olayını yaşadım yani.. bizimde erken olmuştu yemin töreni
her gönderdiğinde başa sarıyorsun... hemencicik gitcek gelecekler inş hayırlısıyla :KK16:

daha iyi olmuş canım hiç sıkma canını.
benimkinin 2 gün yol izni vardı, yanımdaydı.
3 kere o gönderme olayını yaşadım yani.. bizimde erken olmuştu yemin töreni
her gönderdiğinde başa sarıyorsun... hemencicik gitcek gelecekler inş hayırlısıyla :KK16:

Evet aynen öyle daha iyi bir daha aynı seyi yasamak istemiyorum bende. İnsallah canım

X