345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

4mayıss bizimm yemın torenımızde :)6gun var sankı bıdaha gıtmıycek gıbı yanımdan gelecek gene ayrılması aynı olcak :S Allahtan kısa dönemm ona sukredıyorum su son gunlerde bugun atesm cıkdı bogazm sısmıs yanımda olsa dırek acıle gıdelım der corba yapar nasıll üzülürdü :KK43: agladıkca atesım cıkıyo cok özledm ama ben esımı yaa mıdem 5gundur agrıyo kıvranıyorum resmen agrıdan :S

Benim de nişanlım Ankara'da acemi birliğinde şimdi. 4 mayısta ailesiyle birlikte yemin töreninde olacaz inşallah.Şafak 139 inşallah çabucak geçer.Bence çok iyi bir zamanda gittiler yazın daha çabuk geçer.İnşallah hepsi sağ salim dönerler.Ben her gün tüm bekleyenler için dua ediyorum.Haydi kızlar hep beraber desteeeeek

bizim yemin töreni 11 mayıs daha 12 gün var:KK43:(

her yerin farklı oluyor canım ya ... bizimkinin geliş tarihi de 15 mayıs. çok şükür bitiyor askerlik. sıkma canını, plakalara düştünüz mü tamamdır. çok çabuk geçecek görüceksiniz.:KK16:

bugün çok mutsuzum.. insan içine çıkasım yok her yerde bi çift.. saat 4 olmuş ne yapıyor sevgilim merak ediyorum.. çok özledim onu

Bahar ayında gitmeleri çok kötü oldu kızlar yaa
Şimdi elele yürümek vardı, bir göl kenarında oturup sarılmak vardı:KK43::KK43:
Çok ösledim aşkım seni

Vay bee biz de 140lari gorduk smdi 19 dayiz :) 10 kusur, 1 ay kalanlara imrenerekbakardim simdi 19 gun cok fazla geliyo. Emin olun baslarda daha kolay geciyo sona yaklastikca cok daha zor Allah kolaylik versin bizim bitti sayilir 10 kara dustuk :)

dolunay eşin acmiliğini nerde yapıyor niye geç açıklandı ki?İnşallah yakın ve hayırlı bir yere çıkar..Bizim yemin töreni 11 mayıs bende araba ayarlamaya çalışıyorum çünkü otobüsle gidersek 1 gece kalmamız gerekecek..Off off ehliyet var ama pratik olsa keşke araba kiralıcaktım nasıl pişmanım:KK43:(

hatay iskenderun denızcıydı canım... denızcılerınkı boyle oluyormus ya bugun belli olmuş aradı askım....usta bırlıgı yerı muğla marmaris aksaz deniz kuvveti konutanlığıkızlarr.....

hadı hayırlısı bakalım yaaa ama ben kıskanmaya basladım kzlar yaaa.. bızımkıde hep tatıl bolgelerıne cıktı sınır oluyorum ya.. valla sırf bu yonden canım ıkı kat daha sıkılıyor..................................

bu arada kıslar yemın törenıne gitmeyecez o gelcek bı gece yatcak burda burdan cıkıp gıtcek muğlayaaaaa.....gitmekten yırttımmmm....:KK52::21:

Bahar ayında gitmeleri çok kötü oldu kızlar yaa
Şimdi elele yürümek vardı, bir göl kenarında oturup sarılmak vardı:KK43::KK43:
Çok ösledim aşkım seni

aynen canımbizde mutlu bi aile tablosuyla eşim oğlum ve ben bu yazı heppp pikniklerle gecırmeyi istiyordummm ama nasıp öbür yaza inşallah...ama olsun gelince yıne onu takıp gezecem koluma bu 5 ayın acısını cıkaracam ondan....kendi istesın yada ıstemesın....

bune ya ruhum karardı vallahı yaaaaaa....:KK43:

neyse benım yıne dılıme vurdu kıslar ben yatıyorum benı ancak güzzeeeellll bir uyku paklar...

allah ım nolur askımı da göreyım ruyamda...boyle:KK19: kolkola gezıyor olalııımmmmm....

Merhaba yarenleeeer bugün yoksunuz konumuzu boş bırakmayalım. Yemin törenine 5 gün kaldı bizim. neredeyse 1. ay doluyor. çok yakında 4 aydan düşmeye başlıycaz. kendimizden iyisini görmeyelim azıcık.sevgi emek ister madem o emeği çok güzel veriyoruz.inşallah tez zamanda biter askerlik ve burada kavuşmayı kutlarız.

ilk bölüm şafak bitmek üzere yemin törenine son 5 :)
kalan şafak da 138, sevgilimin sesini iki gündür duymuyorum içim acıyor resmen, ara be çocuk öf! :)

sizlerinki kısa dönem ne güzel. Ben şafağı yazmak bile istemiyorum, dağıtıma gitmeden önce gelecek o yüzden benim şafağım 60 şu an :) 15 gün burada sonra doğuda büyük ihtimal seneye nisanda ancak görürüm yüzünü o zaman. Gece rüyamda gördüm beyaz bir spor ayakkabı alıyorduk ona. rüya tabirlerine baktım ayakkabı denemek almak sıkıntıymış off off. Zaten hasta olmuş dün gece hiç uyuyamamış ateşi çıkmış bugün doktora gidecek atlatır inşallah

inanamıyorum yaa kavga ettik çok sinirlendirdi beni yaaaa :KK14: böylece dünkü rüyam çıkmış oldu.
kızlar anlatayım da bana bişey söyleyin napayım şimdi ben yaa. salı günü tatil olduğu için yaşadığım şehre yakın bir şehir var arkadaşımla gezmek için oraya gidelim diye plan yaptık arabamla gidecektik. Daha önceden de sevgilimle gitmiştim oraya arabayı güzel kullandığımı da biliyor. Bugün aradı söyledim salı günü biz şuraya gitcez diye sinirlendi ne işiniz var orada ben de haftasonu yemin töreninden sonra ankarada gezerim bara eğlenmeye giderim arkadaşlarımla dedi. Ben de git tamam dedim. Sonra hayır gidemezsin dedi ben de niye dedim iki kız arabayla yolda başınıza bir iş gelse napacaksınız dedi ben seni düşündüğüm için söylüyorum dedi. Ben de aşkım tatil günü gezmek hakkım değil mi dedim niye böyle yapıyosun dedim. O zaman otobüsle gidin dedi arabayla gitmeyin aklım sen de kalacak dedi. Otobüslerde niye uğraşayımki ben yaa otobüs otogarda bırakacak merkeze yürüyerek mi gideyim dedim. Sanki hep arabayla mı geziyosun dedi sinir etti beni yaaa. Geçende de okuldaki arkadaşlar trekking planlıyorlar ben de gideceğim dedim bir sürü laf da ona saydı, sonra hemen ben seni düşünüyorum sen yürüyemezsin yorulursun gitme dedi. Hep böyle yapıyo yaa benim aklım sende kalıyo, ben seni düşündüğüm için söylüyorum ben şöyle ben böylee. Yeter ama yaa onun aklı ben de kalacak diye ben istediğim hiçbişeyi yapamayacakmıyım. O da askerden önce arkadaşlarıyla haftasonları hep şehir dışındaydı gece eve gidiyodu ben sana öyle mi yaptım dedim sen bana gitme deseydin gitmezdim dedi. Görür o şu yemin töreni bi bitsin haftasonu arkadaşları da ankarada olcak hiçbiyere göndermiycem ben de onu. Allahım çıldırcam sinirden yaa böyle düşünmek mi olurmuş

bugun var bı aksılık bende tartısdım daha dogrusu o sınırlıydı benı tersledı garıp bıseyler oluyoya hayırlısı:KK43: ben hergun aglım özlım hastanelık olım sakınlesdırıcı ıceym bıde ondan fırca yıyeym olcak seymı buya:KK43:( grıp olmus sesıde berbattı:KK43:

bütün askerler hasta galiba. benim aşkımda dün fenalaşmış iğne vurmuşlar iki tane sesi fenaydı :KK43: bugün konuşamadık merak ediyorum nasıl oldu acaba :KK43:

içimde bı sıkıntı var :KK43:( bugun 13 30da bı aradı sinirliydi sesı bıdahada aramadı:KK43:(( böylee elım kolum baglıı telefon beklemek haber alamamak öfffffffffffffffffffff sıkıldım daraldım ya 1haftadr zaten mıgdem agrıyo:KK43:(

Benimki aradı tekrar, bunalmış niye böyle bişey için tartışıyomuşuz. Hey Allahım yaa körükörüne kabul etmemi bekliyo dediği şeyleri heralde ben de niye üzülüyosun gitmiycem dedim ya, senin istediğin oluyo sevinebilirsin dedim. Niye beni anlamıyosun burda kapalı bir yerdeyim seni düşünüyorum ya başınıza bişey gelse size kim yardım edecek dedi bi de yaaa sinirden çatlayacam. Törenden sonra arkadaşlarımla şuraya gitcem buraya gitcem deme bana dedim. Hiçbiyere gitmiyceksin koğuşuna dönersin geri dedim. Tamam dedi.

Hepsine geçmiş olsun :KK43: benim de aşkım hastalanmıştı.talimde bağıra bağıra boğazı kötü olmuştu geçen hafta, gece uyuyamamış.doktor 1 gün dinlenme vermişti. çok şükür biz günde 3 kez konuşuyoruz bazen 4 bile oluyor. ben de arıyorum kulübeyi.ayyyh bi geçseydi şu günleeer

Hepsine geçmiş olsun :KK43: benim de aşkım hastalanmıştı.talimde bağıra bağıra boğazı kötü olmuştu geçen hafta, gece uyuyamamış.doktor 1 gün dinlenme vermişti. çok şükür biz günde 3 kez konuşuyoruz bazen 4 bile oluyor. ben de arıyorum kulübeyi.ayyyh bi geçseydi şu günleeer

ne güzel, askerin nerde giselle

X