345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

aa bak iyimiş. orasını iyi diyordu benimki..

diyarbakırdı onun giderken.. berbatmış.yerde montunun üstünde uyumuştıu çok pismiş.

dönerkende mardin ktm'yle gelcekmiş :26:

Bizim pek fikrimiz yok ktmler hakkında kötü yerler olduklarını biliyoruz arayınca söylerim daha iyiymiş orası die. Bir de dönünce orda beklemiycek değil mi oraya varında diyarbakıra yani direkt cıkabilir dimi?

Bizim pek fikrimiz yok ktmler hakkında kötü yerler olduklarını biliyoruz arayınca söylerim daha iyiymiş orası die. Bir de dönünce orda beklemiycek değil mi oraya varında diyarbakıra yani direkt cıkabilir dimi?

konvoy ne zamansa ona göre giderler canım. seninkinin yol izni 1 günmüş. 3 gün yol izni olanları beklerler. muhtemelen 1-2 gece kalır .

benimki 1 gece kalmıştı, dönüşte de 15i çıkış tarihi, 14ü sabah mardine götürcekler. 1 gece orda kalacak

konvoy ne zamansa ona göre giderler canım. seninkinin yol izni 1 günmüş. 3 gün yol izni olanları beklerler. muhtemelen 1-2 gece kalır .

benimki 1 gece kalmıştı, dönüşte de 15i çıkış tarihi, 14ü sabah mardine götürcekler. 1 gece orda kalacak

Hmm dönüştede kalmak zorunda yani neyse bitsinde katlanıcaklar artık napalım. Bizimki cok kalıcakmış orda neyse sağ salim dönsünde gerisi önemli diil.

Hmm dönüştede kalmak zorunda yani neyse bitsinde katlanıcaklar artık napalım. Bizimki cok kalıcakmış orda neyse sağ salim dönsünde gerisi önemli diil.

tabi canım. bir de işi gücü olmayacak.orda durduğu zaman da askerlikten sayılıyor zaten. rahat etsin işte :)

ben yemin törenine gidemiyorum, gerçi çok delirsem atlar uçağa giderdim cumartesi oradayken görürdüm birkaç saat de olsa ama şu an yavaş yavaş alışıyorum onu görmemeye ve görürsem çok daha kötü olacağımı düşünüyorum. bu aralar 2 günde bir arayabiliyor ama yarın akşamüstü bırakacaklarmış artık sanırım dinlensinler diye, zaten cuma akşamüstü de çıkınca açacak telefonunu. çok özledim kelimeler yetmez yanımda olsa da tüm öküzlüğüyle hiç bişi yapmasak da olur o derece :)

ben yemin törenine gidemiyorum, gerçi çok delirsem atlar uçağa giderdim cumartesi oradayken görürdüm birkaç saat de olsa ama şu an yavaş yavaş alışıyorum onu görmemeye ve görürsem çok daha kötü olacağımı düşünüyorum. bu aralar 2 günde bir arayabiliyor ama yarın akşamüstü bırakacaklarmış artık sanırım dinlensinler diye, zaten cuma akşamüstü de çıkınca açacak telefonunu. çok özledim kelimeler yetmez yanımda olsa da tüm öküzlüğüyle hiç bişi yapmasak da olur o derece :)

Gidemiyorum diye cok üzülme canım ben gittim dönüşü inanılmaz zor geldi tekrar onsuz uyanmak istemedim güne bütün gün ağladım hiç susmadım yemek bile yemedim simdi tekrar alışmaya başladım mecburen. En azından simdi biraz kabullenmeye basladın yokluğunu görmeyince zor gelmez

içimdeki özlem duygusunun kelimelerle tarifi yok gerçekten.. yeni bir gün bitti diye iş yerinde sevinir durumdayım, sesini bir duyup bir duyamıyorum ve ne olursa olsun insanın içine kaybetme korkusu peydahlanıyor, ya dönünce eskisi kadar sevmezse diye..

aşkım aradı tam da tahmin ettiğim gibi kızdı bana :2: hasta olduğum için. Bugün daha çok hissettim eksikliğini telefonu kapatmak istemedim hiç :KK43:

Yaa kızlarrr az önce maillerimi açtım bi baksam ki askerden mesaj die bi mail atmış askım bebeim hiç haberim yokken o maili görmek süperdi hala sırıtıyorum cok tatlı şeyler yazmış canımın içiii cokkkk mutluyummmmm

bana foto we mektup göndermis. mektup cok iyi fikir sarilip uyuyasi geliyor insanin. asker kiyafetli ilk defa fotoda gördum icim gtti ya

ARKADAŞLAAAAR ben bugün akşam 7 de ankaraya çıkartma yapıyorum :KK70: inşallah iyi olur. kalan zamanımız da çabuk geçer inşallah

slm kızlar askımı görmeme 24 saat kaldı yarısı uyuyarak gecer bunun yarısıda askıma yemekler hazırlayarakkkk

yarın akşam evde olcak tatlım tabı kayınvalıdemın yanında kaldıgım ve kocacım bir geceve bir gündüz geleceği için pek bişey anlamayacaz ama olsun ...

yemin törenıne gitmiyoruz biz yoluzak geliyo hemde usta birliği yeriyle ters düşüyo o gelecek hem bi gece evimde yatarım oglumu görurum ordanda gecerım muğlaya dedi.....

bu arada benı coooooook özlemiş aşkım su bır hafadır gunde ıkı uç kez arayıp yarımsar saat konusuyor ben bıraz agırdan satıp kapat işim var dyınce yok konusalım boşver işi diyor.bu askerlık bizimkilere yarıyor mu ne kızlar...sizin sevdiceklerınızde boyle değişikliklr varmı..

345. Kısa dönem için terhise135 gün 11 saat 15 dakika kaldı. (16.09.2012)
yukarıda baz alınan tarih; izin kullanımı, görev yapılan bölgenin uzaklığı, ve diğer şartlara bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

safak geri sayım var kızlar yedek subay.tk diye sıtede takip ediyorum sureklı

Son düzenleme:
Aşkımı gördüm bugüüüünnn ama sadece fotoğraftan. Yine de bir heyecanlandım bir mutlu oldum ki anlatamam :KK1: Yemin töreni vardı. arkadaşı da gitmişti hemen face e atmış. Hiç haberim yoktu tesadüfen okulda girdim face e fotoğrafları gördüm yüzümde bir gülümseme oluştu. Çok mutlu oldum sanki yanımdaymış gibi :) Akşam da arkadaşında kalacak en azından kameradan görebileceğim. Keşke gidebilseydim yanında olabilseydim :KK43:(

X