345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

ay canım benım ya sevındım canım gördüğüne darısı bana rtık saatler kaldı askımı görmeme......yemekler hazırladım pastalar tatlılar sevdığı ne varsa yaptım bir o eksık.... burda getirr yaptıklarını yıyelım dıyolar kımseye yedırmıyorum o gelsın oyle dıyorum......hadı askım....cabuk gecsın zaman bı göreyim gülüşünü...ve taaaaakı evde herkez yatana kadar ona dokunamayacam....şimdiden özlediiiiiimmmm...

kızlar yemin törenine 4 gün kaldı çabucak geçse zaman..sanki onu görücek bir daha ayrılmıcaz gibi gelicek ama off tekrar ayrılmayı düşünmek çok koyuyor insana...bizde ailesiyle cuma gece binip sabah orda olucaz kahvaltı biraz zaman geçirip saat 9 da yemin töreni olucakmış oraya geçicez..sonra birlikte Ankaraya dönüp o gece 2 de tekrar otobüse binip merzifona geçicek..çok heyecanlıyımmmm..öyle çok özledimki:KK43:(

slm kızlar ben geldım askım geldı ve gıttı... cok guzel bir gundu onu coook özlemişim...ayrılmak coook zor oldu ılk gıderken bukadar kötü olmamıstım.. ama bu cooook kötü oldu...dedim birdaha sakın ne gel nede biz gelelim bi solukta bitsın dedim oda oyle dıyor ....

kızlar yemin törenine 4 gün kaldı çabucak geçse zaman..sanki onu görücek bir daha ayrılmıcaz gibi gelicek ama off tekrar ayrılmayı düşünmek çok koyuyor insana...bizde ailesiyle cuma gece binip sabah orda olucaz kahvaltı biraz zaman geçirip saat 9 da yemin töreni olucakmış oraya geçicez..sonra birlikte Ankaraya dönüp o gece 2 de tekrar otobüse binip merzifona geçicek..çok heyecanlıyımmmm..öyle çok özledimki:KK43:(

emin ol canım coook zor oluyor helede o bikaç saat içinde dahada baska seyler olursaaa dahada zoooor oluyor...offfff geçççç zaman gggggeeeeeeeeeeeeççç

345. Kısa dönem için terhise132 gün 11 saat 23 dakika kaldı. (16.09.2012)

slm kızlar ben geldım askım geldı ve gıttı... cok guzel bir gundu onu coook özlemişim...ayrılmak coook zor oldu ılk gıderken bukadar kötü olmamıstım.. ama bu cooook kötü oldu...dedim birdaha sakın ne gel nede biz gelelim bi solukta bitsın dedim oda oyle dıyor ....

Benim içinde yemin töreninden sonra bırakmak gelmek cok zzor oldu ama esim haftaya gel beni evci cıkar 2 gün kalalım birlikte sonra usta birliğine gecince hiç görüsemiycez diyo ben daha atlatamamısken cok zor olucağı için olmaz dedim içim yana yana bi daha aynı seyleri yasamak istemiyorum cünkü

Benim içinde yemin töreninden sonra bırakmak gelmek cok zzor oldu ama esim haftaya gel beni evci cıkar 2 gün kalalım birlikte sonra usta birliğine gecince hiç görüsemiycez diyo ben daha atlatamamısken cok zor olucağı için olmaz dedim içim yana yana bi daha aynı seyleri yasamak istemiyorum cünkü

aycanım evet coook zorama ne yapcaz işte....benımkı benı cağırsa ben ne düşünürüm bilmiyorum coooookkuzak ama benımkı 15 saat

sev fa cıgım eger yakınsa askerın sana ardada bır gıt kız...

Canım suan hatayda iki hafta sonra tunceliye gecicek ben bursadayım ne yazıkki hiç yakın diil:KK43: Hafta sonu yanına gitmem için ilk önce istanbula gitmem lazım ordan ucakla gidebilirim hataya. Tunceliye hiç gidemem die cagırıyo ama simdide bi kez gidebilicem için gitmek istemiyorum devamı olamıycak ben ayrıldık die yine toparlanamıycam.

KIZLAAAAR ben de yemin töreninden geldim. iyi ki gitmişim çok güzeldi Ankara,kaldıkları birlik ve bitanemi görmek.inşallah kalan zaman da çabuk geçer. 100 den düşmeye 1 ay var.

sevdiceğimin gelmesine atarsa 131 gün kaldı. bugün aramış ama toplantıdaydım açamadım maalesef... inşallah tekrar arar, usta birliğinde hop diye aradığına göre acemilik kadar darlanmıyor demek ki..

şanlıurfada bağlı olduğu alayda adam yokmuş resmen :) ortalık in cin top oynuyor diyor ve zaman nasıl geçicek bilmiyorum diyor. ortalık kendini kesen adam doluymuş uzun dönemlere bulaşmayın demişler, çarşıları da 2 haftada 1miş sadece. en güzeli telefonla çaldırdığında geri arayabiliyorum :)

lilitheee ne güzel ya telefon kullanabiliyormuş seninki.biz kulübeye yapışıyoz malesef.bi rahatlasaydı o yönden aman yaaa

şanlıurfada bağlı olduğu alayda adam yokmuş resmen :) ortalık in cin top oynuyor diyor ve zaman nasıl geçicek bilmiyorum diyor. ortalık kendini kesen adam doluymuş uzun dönemlere bulaşmayın demişler, çarşıları da 2 haftada 1miş sadece. en güzeli telefonla çaldırdığında geri arayabiliyorum :)

Canım şanlıurfaya kendi mi gitti?

X