345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

:) vallaa normal sartlarda benımkıde gırmezdee nasıl olduysa girmıs askerlık adamı degıstırır dedıklerı bumukıı 2gunde yontulluyo sanırım:))) anamm nasl ösledysem adamı resıl etdım:)

bu saatten sonra aramaz herhalde boşuna beklemiyim sinirlerim bozuldu

canim benim ki de ayni yerde ama bugun beni 3 defa aradi.evet oglen biiri bozuk demis benim ki de denemis aradi konustuk hemde 4 dakikadan fazla konustuk.seninki biraz yabanci kalmis anlasilan.kacinci bolukte sordun mu tatlim?

canim benim ki de ayni yerde ama bugun beni 3 defa aradi.evet oglen biiri bozuk demis benim ki de denemis aradi konustuk hemde 4 dakikadan fazla konustuk.seninki biraz yabanci kalmis anlasilan.kacinci bolukte sordun mu tatlim?

Sormadım canım kaçıncı bölükte arayınca sorucam bütün sorular aklımdan gidiyo ne söyliycemi şaşırıyorum. Bugün aksamüstü 5 gibi aradı ama birkaç telefon deiştirdi tam acıyorum telefon kapanıyor. Bir de o çaldırıp ben arıyayım diye denedik ama çalıyor sonra kapanıyor telefon ben arayamadım şimdide iki kez tam actım kapandı sonra aramaktan vazgeçti sanırım aramadı bida

allah allah sizin sansiniza ya,bizimki ne zaman arasa cok saglikli iletisim kurabildik yani. insalla saglam bi tel bulur kusum ya (

allah allah sizin sansiniza ya,bizimki ne zaman arasa cok saglikli iletisim kurabildik yani. insalla saglam bi tel bulur kusum ya (

İnsallah canım hakkaten aramamış olsa daha iyiydi içim sıkıldı konuşamadım die. Merak ettim neden aramadı geri diye. Senin askerin hakkariyeyemi gidicekti usta birliğine ? Benimki tunceliye gidecek aynı bölükte olurlar mı ki?

tatlim benimki demin yine aradi.seninki neden arayamio ki( ama az konustuk cok bekleyen var dedi kapatti.evet hakkariye gitcek benim ki.olabilir belki de ayni boluktedirler kim bilir.sen sor bakalim bi canim

tatlim benimki demin yine aradi.seninki neden arayamio ki( ama az konustuk cok bekleyen var dedi kapatti.evet hakkariye gitcek benim ki.olabilir belki de ayni boluktedirler kim bilir.sen sor bakalim bi canim

Bi arayabilse sorucam ama Neden aramıyo yaa bi sitem edicem arayanlar var sen neden aramıyosun die de:) neyse şimdi sitem yapcak vakit diil arayabilse eminim arardı canımıniçi toz da kondurmam kocacıma:)

Bi arayabilse sorucam ama Neden aramıyo yaa bi sitem edicem arayanlar var sen neden aramıyosun die de:) neyse şimdi sitem yapcak vakit diil arayabilse eminim arardı canımıniçi toz da kondurmam kocacıma:)

tatlim kuyruk cokmus zaten cani istememistir belki beklemeyi ya da isi vardir.belki kontoru bitmistir.kontor kantindeymis ama kantinde de sira oluyomus baya ya.dur bakalim arar belki yine.

tatlim kuyruk cokmus zaten cani istememistir belki beklemeyi ya da isi vardir.belki kontoru bitmistir.kontor kantindeymis ama kantinde de sira oluyomus baya ya.dur bakalim arar belki yine.

Biz baya bi kontor kartı almıştık giderken yanına. Bitmemiştirde sıra vardı heralde akşamleyin. Gündüz yoktu pek sıra bozuk olmayan teli bulunca rahat konuşmuştuk.

Biz baya bi kontor kartı almıştık giderken yanına. Bitmemiştirde sıra vardı heralde akşamleyin. Gündüz yoktu pek sıra bozuk olmayan teli bulunca rahat konuşmuştuk.

bu arada alakasiz ama komigime de gitmio degil hani:)) biz esimle 4 yil flort ettik.ayri sehirlerdeydik.2 yilda evliyiz.bu adam hic bu kadar cok seni cok ozledim demezdi.ayda yil da bi dersi iste:)) adam 2 gundur kac kere seni ozledim sensizlige alisamadim dio. icimden yuru git nann sen askerlige alisamadim beni ozlediginden degil seni benden uzak bi tatil beldesine goturseler aklina bile gelmezdim dicektimm ama neyseee :)))

eşim bugün eşim 3 kere aradı. rahatmış. 2 hafta sonra yemin töreni var. sonra inş. ankara ya da eskişehir çıkar da her hafta sonu yanımıza gelir

bizimkinin orda sıra falan çok yok herhalde, baksanıza her derse ara verildiğinde arıyor:)

:)) Bizde aynen 5 yıl flört ettik 2 yıldr evliyiz bizde ayrı şehirlerdeydik ünideyken ozamn hep özlediğini söylerdi ama evlenince ilgi azalmıştı tabi:) sanırım dönünce hepimiz daha kıymetli olucaz:) TABİKİ ONLARDA:)

:)) Bizde aynen 5 yıl flört ettik 2 yıldr evliyiz bizde ayrı şehirlerdeydik ünideyken ozamn hep özlediğini söylerdi ama evlenince ilgi azalmıştı tabi:) sanırım dönünce hepimiz daha kıymetli olucaz:) TABİKİ ONLARDA:)

aynenn oyle :))) topluca kiymetlencez:)))

probiss biliyomusun kaçta yatmak zorundalar acaba yatmış olabilirler mi? aranma şanşımı kaybettim heralde keske sesini duyabilseydim yatmadan.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…