345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

probiss biliyomusun kaçta yatmak zorundalar acaba yatmış olabilirler mi? aranma şanşımı kaybettim heralde keske sesini duyabilseydim yatmadan.

canim 9 da diye biliorum ama tam net bi bilgim yok yani.ama benim ki 10 gibi aramisti.bence umudunu kaybetme arar bence canimm benim

Bu akşam konuşamadığımız aramasını 9 bucuk civarı yapmıştı ama inşallah ararda biraz olsun rahatlıyorum arayınca. Bi de şey sorucam canım öğrendin mi yemin törenleri ne zaman olucak ben sormayı unuttum bugün.

Bu akşam konuşamadığımız aramasını 9 bucuk civarı yapmıştı ama inşallah ararda biraz olsun rahatlıyorum arayınca. Bi de şey sorucam canım öğrendin mi yemin törenleri ne zaman olucak ben sormayı unuttum bugün.

sordum da tam bilmiorum kesin bi bilgi yok dedi bana tatlim.arar insalla canim ya.insan 20 sn bile konussa rahatlio

ne güzel konuşuyorsunuz askerlerinizle maşallah. inşallah benimki iyidir endişelenmeye başladım:KK14:

Telefonun çalması ümidiyle zamanın geçmesi..dakikalar saatler geçmek bilmiyor..İki kerecik konuştuk ama çok yorgundu..sıra beklemekten yorulmuş,içtimadan yorulmuş..Yemekler de kötüymüş böleyken nasıl geçsin lokmalar boğazımdan..Onu öyle özledimki kapı çalıcak gibi her an:KK43:(

Bildiğim kadarıyla herşeyde sıra varmış muhakkak haber verecektir,sıkma canını inş. en kısa zamanda haber alabilirsin

Son düzenleme:
Telefonun çalması ümidiyle zamanın geçmesi..dakikalar saatler geçmek bilmiyor..İki kerecik konuştuk ama çok yorgundu..sıra beklemekten yorulmuş,içtimadan yorulmuş..Yemekler de kötüymüş böleyken nasıl geçsin lokmalar boğazımdan..Onu öyle özledimki kapı çalıcak gibi her an:KK43:(

offf aynen canim ya aynen..sanki bi yakin bi yere gitmisti simdi gelcekmis gibi hissediorum:KK43:( ve onsuz uyucagimin 2.gecesi.

offf aynen canim ya aynen..sanki bi yakin bi yere gitmisti simdi gelcekmis gibi hissediorum:KK43:( ve onsuz uyucagimin 2.gecesi.

İnş zaman hemencecik geçer::KK43:(Onsuz uyumak çok zor eve geldiğimde pijamaları üstüne sinen kokusu herşey onu bana hatırlatıyor..heryerde herşeyde o var:KK43:(

İnş zaman hemencecik geçer::KK43:(Onsuz uyumak çok zor eve geldiğimde pijamaları üstüne sinen kokusu herşey onu bana hatırlatıyor..heryerde herşeyde o var:KK43:(

bende yattigi yastigi koklayarak uyuyorum.o kadar ozledim ki onu sanki aylardir gormuorum:KK43:((

belkide iyi olsunda varsın aramasın:KK5:

Canım benimmm..:KK43:(böyle düşün eminim çok yorulmuştur..ben konuştuğumda hala kayıt evrak işlemleri hala bitmemiş yarın da devam edicekmiş,muhtemelen yarın arayacaktır..Mutlaka haber ver canım,canını sıkma:KK43:(

Aynı duyguları paylaşmak..içinden geçenleri kimseye anlatamamak...yaşayan bilir derlerdi gerçekten doğruymuş...onu öyle özledim kiii:KK43:((
ceken bilir cok dogru:KK43:(( valla canim yanio.kendimi kanatlari kirik bi kus gibi ya da annesiz babasiz kalmis bi cocuk gibi hissediorum:KK43:
belkide iyi olsunda varsın aramasın:KK5:

canlari saolsun da aramasinlar dogru diosun.onlarda ister uzun konusmak ya da her saat konusmak.demek ki imkanlar el vermio canim.

yemek bogazımda kadı mıdem bulandı karnım agrıdı ne yedı nasıldı gunu uyudumu acmı gercekden gözlerm agrıyo artık aglamaktan özluyorum kokusunuu bı söyle rahat rahat konusabılsem sesınıı duydum tamam oda yeter ama yorgundu sesı sıra cok dedı benı dusunme ayaktaydım tum gun ondan sesım öyle dedı ama amaa ısde öffff bi görsem bı konussam :KK43:((

ceken bilir cok dogru:KK43:(( valla canim yanio.kendimi kanatlari kirik bi kus gibi ya da annesiz babasiz kalmis bi cocuk gibi hissediorum:KK43:

gercekten tam olarak ne hıssettıgımı demıssın canım aynılarını yasayan bılır gercekden cok özledm kokusunu sarılısını guzelım deyısını sankı elım kolum bı parcam onla gıtdı sankı bısey olcak baa burda kımsem yok tek basımakalmısım gıbı canımm cok acıyo hele gecelerı yastıga basımı koydugumda bu 2,gecem onsuz sabaha kadr uyuyamıyorum resmen :S

X