345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

off bu arada annemin evine gitmek istiyorum ya..esim ario zaten kisa konusuo kaynanam dikilio basimda pur dikkat beni dinlio rahat konusamiorum ya...

seninki nerde canim?? bu ara bos oluolar gece 12 ye kadar arayabilir.bol bol dua et.

narlıderede, benimki kuyruğu uzun görünce girmemiştir şimdi ben malımı biliyorum ehahe, bekliyordum aramasını kötü oldu hakikaten, yarım saat sonra yatacak gibi de sanki..

kizlar esimin bugun boy ve kilosu olculmus 1 kilo fazlasi cikmis.pazartesi gunu icin hastaneye sevk etmisler tekrar olcum olcakmis. boyle bi durumda ne oluo basina gelen var mi yav bole bisey??

kizlar esimin bugun boy ve kilosu olculmus 1 kilo fazlasi cikmis.pazartesi gunu icin hastaneye sevk etmisler tekrar olcum olcakmis. boyle bi durumda ne oluo basina gelen var mi yav bole bisey??

pek birşey olacağını sanmıyorum 1 kilodan, doğru düzgün ölçülsün diye göndermişlerdir sanıyorum kayıtlar için..

bugun 16,16da aradı 1dkkadan az konusabıldım :S cokk yorgun gelıyodu sesı ayakta dıkılıyoruz ondandır benı merak etme ıyıyımm ben dıyebıldı narlıdere baya kalabalıkmıs ama ya

off bu arada annemin evine gitmek istiyorum ya..esim ario zaten kisa konusuo kaynanam dikilio basimda pur dikkat beni dinlio rahat konusamiorum ya...

Annen uzak mı canım neden hala orda kalıyorsun? Benim annem kayınvalidem ve kendi evimiz hep anı şehirde ama annemlerde kalıcam dedim onlarıda haftada bir gider görürüm.

bugun 16,16da aradı 1dkkadan az konusabıldım :S cokk yorgun gelıyodu sesı ayakta dıkılıyoruz ondandır benı merak etme ıyıyımm ben dıyebıldı narlıdere baya kalabalıkmıs ama ya

neyse ki en azından birimizinki aramış, ben çok merak ediyorum kahvaltı da etmez normalde acaba yemek yiyebildi mi canı sıkkın mı nasıl, bir sesini duyabilseydim iyiydi, hiç de bu kadar habersiz bırakmazdı tedirgin oldum...

Annen uzak mı canım neden hala orda kalıyorsun? Benim annem kayınvalidem ve kendi evimiz hep anı şehirde ama annemlerde kalıcam dedim onlarıda haftada bir gider görürüm.

aldim biletimi canim yarin aksam binicem.sabaha annemdeyim allahin izniyle.annenin evi daha rahat olur zaten.en iyisini yapiosun

Üf ya aradı iki kez az önce kapandı baglanamadı heralde bekliyrm ama hala aramadı onun üzerine bugün aradığında zaten bi sürü telefon bozuk demişti kapanmıştı telefon ikide birde. Hatay serinyolda buarada

benimde annemler kaynanamlar benm evım aynı sehırde hatta annemle kaynanam aynı sıtede ama annemde kalıyorum 2gundur arada 1saat 2saat gıdıyorum naptınız nasılsınz aradımı falan gerı donuyorum saolsn gıderken nerde ıstıyosa orda kalsın beda demıs:)anne yanı gıbı varmıı evımede yarın gıdecem tsortunu yıkamadmm gelınceye kadr koklıycmm cokk ösledmm ya.:S lilithepsycho cnmm benım arar yarın bizde bısey konusamadk ama cok kalabalıkmıs arayamıyolrmıs yarını bekleyelım güzelim:S

benim minik kütüğüm kesin sıra var diye sıraya da girmemiştir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…