345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

beni aramaya gelince vakti olmuyo gitmiş başkasını aramış

yaptığına bak yaa bana gene zehir etti gecemi her akşam aynı şey, yapıyo günlerdir uyumuyorum

ama hala başkasıyla konuşuyo bu aşağılık aramayımı ben daha napıyım ki

biliyo musunuz bi arada okuluma takmıştı kafayı okuma diye tutturmuştu sırf onun için açık öğretim yazdım bende

aslında alıntıladığım her şeye yorum yazacaktım ama son alıntıladığımdan sonra değişti. seninki ödün vermek falan değil hayatını bir erkeğe teslim etmişsin. ondan sonra sizi dövüp sokağa attıklarında gidecek bi yerim yok diye zırlayıp duruyorsunuz. tecavüzler falan da bundan yaygınlaşıyor, önce oku da elin ekmek tutsun, bırak elin herifi aramıyorsa aramıyor ya sen de onu arama muhtaç mısın?

Sen bastan yapmıssın hatayı balım.Onun eline vermişsin dizginleri adam dedigini yaptırmış.Okul olayına cok sinirlendim

tabi yaptırdı her dediğini kuzum ne istese yapıyorum üzülmesin diye. bende manyaklık ne diye hayatını bi erkeğe bağlıyosun ki değilmi. sevgiyse sevgi göm içine otur! çok kızdım kendime şuan

tabiki okulumu bırakmadım okuyorum ona mı kalmış halt etmiş o.hem zaten çalışıyorum da ama maaş yükselsin statüm artsın diye işte

değilim tabi ne muhtaç olucam işim gücüm var zaten ama sevgimi kaybetmek istemiyorum güya aklım sıra

bak, aşk evlilik falan özel ve güzel olduğu kadar gerekli değildir.
hayata yalnız geldik, yalnız gideceğiz. birinin bu kadar kölesi olursan, gün gelir o adam kölesi olmayan başka birini bulur, bulduğu gibi de seni şutlar, ondan sonra yanarsın vah ben okumadım da keşke okusaydım diye.
önce oku, eline işini al, kendi düzenini kur. sonra seninle birlikte olmak isteyen herhangi biri herhangi bir şekilde karşına çıkar, sadece sen aramak zorunda kalmazsın. çünkü fedakarlık karşılıklı birşey, inan bak benim de sevgilim askerde, beni hiç kısıtlamadı şimdiye kadar ama kısıtlanmadım diye ona buna içim akmadı benim de

ki bu aranızdaki sevgi gibi de değil bana göre. sen adamı yağlamışsın adamın da bi tarafları kalkmış o kadar.

canım okuyorum ben 3. sınıftayım şuan..işim de var zaten zabıt katibiyim. orda bi problem yok yaniçok şükür o kadar aşkımdan gözüm kör olmadı

Kendini geri çekmenin zamanı gelmiş.
Ondan önce kendini düşün.
Burda herkes aynı psikolojide,herkes asker yolu bekliyor.
Bizi bizden baskası anlayamaz.
Ama kimse senin gibi sorun yasamıyor cnm.
Sevgilinin hayatına bu kadar müdahale etmesine izin verme.

madem okuyorsun bırak git şu çocuğu allah aşkına, nasıl bir sevgi insanı ezmek için kendinde hak bulur ki ben bunu anlamam..

canım okuyorum ben 3. sınıftayım şuan..işim de var zaten zabıt katibiyim. orda bi problem yok yaniçok şükür o kadar aşkımdan gözüm kör olmadı

Yani sorun şu,ondan vazgecebilir misin?
Bak ben de askerimle limoniyim.
Ama aramazsa aramam,barısmam ayrılırız.
Sen bunu yapabilir misin?

Yani sorun şu,ondan vazgecebilir misin?
Bak ben de askerimle limoniyim.
Ama aramazsa aramam,barısmam ayrılırız.
Sen bunu yapabilir misin?

yapıcam artık başka çarem yok ne yapayım kendi bilir benim gibi kızı da zor bulur daha o peşmergeye bile layık değil :)

asker psikolojisini anlarım bir yere kadar. o kadar testesteron arasında kafalarının bulanması normal. ama bu kdr müdahil olunmaz insan hayatına, o zaman sen şimdiden gir eve kapat kapını, ört kafanı, otur, sevgilin gelince ayaklarını yıkar sırtını kaşırsın ona boy boy bebeler yaparsın olma mı?

yok canım daha neler ne münasebet kölesimiyim onun ben

yapıcam artık başka çarem yok ne yapayım kendi bilir benim gibi kızı da zor bulur daha o peşmergeye bile layık değil :)

Düzelir normal davranırsa sorun yok.Elbette ayrılmazsınız.Ama bu davranıslar huy haline gelirse üzgünüm mutsuzluk seni bekliyor.

haklısın şekercim çok haklısın hemde.. ben en iyisi aramayım bunu aramazsa da kendi bilir artık

arama boşver bırak, çok merak ediyorsa kendisi arasın, ayrılmak istiyorsa baybay dersin olur biter. senden daha iyisini mi bulacak allahın dağında?

haklısın şekercim çok haklısın hemde.. ben en iyisi aramayım bunu aramazsa da kendi bilir artık

Bencede canım sende tavrını koy o kolayca vazgecebiliyorsa sende degmezmiş dersin. Hem gercekten bu kadar müdahale etmesine de izin vermezsin dönünce biraz abartmıs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…