345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

bilmiyorum ki kim olduğunu arıyorum başkasıyla görüşüyo diyo beni aramıyo böyle saatlerce ya
Hayatında ki tek kişi sen misin bal,tabi konusurKurma kafanda bişeyler,az biraz sabırlı ol yahuuu

Evet cok sükür az kaldı benimki tunceli il jandarmada canım
Sizinde az kalmıs plakalara gelmişssiniz plakar cabuk geciyo bu güne kadar:)
Hımm,iyi ki ilcelerde degil..Cok cektik hala cekıyoruz.Allah düşene yardım etsin.
Plakalardayızzzz cok zevkliii sayması.Bu günlerde gececek insallah.
Ben aslında 343.dönemim ama yedek subaylık cıktı

yapabilirmiyim bilmiyorum ki elim durmaz benim msj atarım engel olamşyorum kendime

15 gündür ne arıyorum ne msj atıyorum.Üstelik baskın yedi karakolları
Arkadası aradı beni,haber verdi iyiymiş falan dıye o kadar.

Biraz iradene sahip cık

tamam aramıyorum şu dakikadan itibaren.. müzik dinlemiyorum,ağlamıyorum,teli kendimden uzak yerlere koyuyorum

Yaa bende cok korkmustum uzun cıkarsa naparız diye evliyiz bide biz cok daha zor olurdu heralde cok sükür bitiriyo simdi insallah sag salim dönücek sen de cok beklemişsin insallah kavusucaksınız az kalmıs

kendi aratmıştır arkadaşına da eminim :)

YaniiiiBalım biz onları bekliyoruz seviyoruz her dediklerini yapıyoruz.Ortada sebep yokken ne diye ayrılsınlar ki.
Bi anlık gafletli anlarına denk geliyor işte.Bize daha öncede oldu böyle seyler.Hep aynı senaryo..Kendi küser,kızar sinirlenir.Aramaz ben de aramam.Sonra kendi arar özür diler

biliyo musunuz bi arada okuluma takmıştı kafayı okuma diye tutturmuştu sırf onun için açık öğretim yazdım bende

bizdede öyle oluyo hep ama işte ben üzülüyorum çok takıyorum ağlamaktan gözpınarlarım kurumuş tedavi görüyorum.ilişkimiz yıpranıyo yok yere

Yaa bende cok korkmustum uzun cıkarsa naparız diye evliyiz bide biz cok daha zor olurdu heralde cok sükür bitiriyo simdi insallah sag salim dönücek sen de cok beklemişsin insallah kavusucaksınız az kalmıs

Yaa bize cıktı işte.Hic beklemıyorduk şok olduk
Hayırlısı boyleymiş diyoruz.Çogu gitti azı kaldı şükür.

Aaa ama sen cok ödün vermişsin kendinden ben olsam yapmazdım bana okuma diyen biriyle bak olmadı şimdi

kendi lise mezunu çünkü trip yapıyo. oysa onun ne mezunu olduğu benim için o kadarda çok önemli değil. annemde kızıyo bana sanki hiç erkek yok gibi taviz verme bu kadar diye ama ipin ucu kaçtı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…