345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

başınızı ağrıttım kuzularım ya kusura bakmayın ama iyi geldi çok teşekkür ederim ben böyle kendime karşı koyamadıkça geleyim siz bana karşı koyun olur mu :)

başınızı ağrıttım kuzularım ya kusura bakmayın ama iyi geldi çok teşekkür ederim ben böyle kendime karşı koyamadıkça geleyim siz bana karşı koyun olur mu :)

Valla ben söz veremem cünkü kocacım canımıniçi 13 sonra yanımda olucak insallahh sonrada beni bulabilene askolsun:)))

ooh valla iyisin hadi :) neyse sen mutlu olda kuzum ben kendime karşı koyacak birilerini bulurum artıkın :)

neyse kızlar gidiyorum ben namazımı kılıp kuranımı okuyup yatıyım içim biraz huzur dolsun ne ki bi erkek yüzünden hayata küstüm burda resmen

ooh valla iyisin hadi :) neyse sen mutlu olda kuzum ben kendime karşı koyacak birilerini bulurum artıkın :)

Saol canım insallah hepimiz cokkk mutlu oluruz hepimiz bekliyoruz askla ama askına değiyor mu onada iyi karar vermek lazım.

Git gitt,bu topiklere gelme.Baska topiklerde görüsürüz belkimm:KK8::KK8:

Evet canım görüsürüzz:))

selam kuzulaaaarrr canlarım benım ya evvvvet ıyıce az kaldı yaaa 12 gun nekı valla...12 12 12 12 12ay hakkaten bıttıııııııı kendımızı kutluyorum darısıs dıger bekleyenlerın basına

tamam :) tekrar çok teşekkür edip kaçıyorum öpüldünüz:)

canım ya gecmısını okudumda sen gercekten cok kotu olmussun ve cok kafana takıyorsun ...yapmak senı bıraz zorlar ama takma kafana düşünmemeye calıs..amaaaaaann sallaaaaa elını sallasan ellısı bız hep bunu yapamadıgımızdan üzülüyoruz.. bazende boyle olmak gerekıyor.

Okul başladı sonunda gittim bugün okuluma şimdi eve döndüm içim sıkılıyo yine allahım bitse bu askerlik yanımda olsa iyi oldugunu bilsem uufff cok sıkıldım...

X