345. Dönemde Eşi, Nişanlısı, Sevgilisi Askere Gidecek Olanlar

benim geçmişim çok karanlık :):) valla dün kızlarla konuştuktan sonra ne yapıyorsun sen kendine dedim ve sööle bi silkelendim bugün takmıyorum artık o kadar aramadım da msj da atmadım ama dün kendi kendimi yedim yani :) neyse güçsüzlüğümü göstermicem ona daha fazla benim üzüntümle kendini bişey sanmayacak aa bak beni ne kadar da önemsiyo demeyecek.. bugün 10 tane şehit var (Allah ailelerine sabır versin) önceden böyle bişeyi duyunca hayatta sesini duymadan sakinleştiremezdim kendimi eminim operasyona gitmişlerdir şuan onlara yakın bi yer çünkü gelsin operasyondan geliyorum diye msj atacak biliyorum duygusallığımdan yararlanmaya çalışacak amaaa gözüm açıldı artık arkadaş :) düşmücem bu sefer oltaya

aferin sana:) hep boyle mutlu ol.ezdirme yipratma kendini canim benim.sehit ailelerine allah bol sabir versin.ates dustugu yeri yakio((

kızlaaaar şafağımız 14 bicimmm.
yaz tatilim bitti okulum başladı.sabah sabah bakanın ilginç açıklamalarını dinleyerek sezonu açtık.

selamlaarr
şehitlerimize rahmet dilemekten başka bişey gelmiyor elimizden. en azından kendileri de gebermişler pislikler
urfada da canlı bombayı yakalayacakken elinde patlamış ölmüş haberlerde izledim aşkımı aradım ama toplantıya gircez dedi konuşamadık, heryer karışık yine hayırlısıyla gelirler inşallah

allah sehıtlerımızın aılelerıne gerıde kalanlarına sabır versın...kendımı koyuyorum yerlerıne ama düşünürken bıle akıyor gözumden yaslar...onlar neler cekıyorlar allah bılır.kahrolsun bu terör..

canım sende ıyı edersın bak ne ana kuzuları gıdıyor hayat bu kadar da kısa işte bunlar bızede ıbretlık bugun
varsın yarın yok olabılırsın hayatta hıçbişey üzülmeye güçsüz olmaya degmez...

slm canım benım ya inş canım bişeycık olmaz bol bol dua edelım askerlerımıze..sag salım gelırler inş..

ben güzel bi haber aldım bızım askerler gıttıgınde dönen kısa dönemlerden evli olan arkadasım vardı ..tatlım sımdı 3 aylık hamıleymıs. kocası gelınce hemen düşünmüşler ve cok sasırdım .. kendısıde havalarda ucuyor..duuuuyyyruluuuuurrrrrrrr bizim tezkerecılereeeeee.....

sevfa bu laf bize geldi sanirim :))))))

ya kuzular bugun askerıyle konusan varmı ya.. sabahtan berı arıyorum tel acılmıyor..her zaman acılan ve ordan baglattıgım santral calıyoooooo calıyooooo bişey yok..

sevfa bu laf bize geldi sanirim :))))))

ehhhh işte tatlım gitti bı yerlere bu laf..siz hemen üstünüze alının tatlıslaaaarrrr

:)) Canım valla cok hızlılarmıs o gazla direkt oldu heralde:)) Bizde düşünücez sanırım yani düsünüyorduk dönünce isteriz diye ama zaman yaklastıkca ben biraz korkmaya basladım artık hayırlısı diyip bırakabiliriz de kendi haline olursa cok seviniriz tabikide:))

ya kuzular bugun askerıyle konusan varmı ya.. sabahtan berı arıyorum tel acılmıyor..her zaman acılan ve ordan baglattıgım santral calıyoooooo calıyooooo bişey yok..

Canım biz konusuyoruz da aynı yerde değiller ki. Bizim bugün terhis için muayene olmuslar devlet hastanesine gidip bitince söyledi korkuyorum cünkü dısarı cıktıgında oda bitmiş cok sükür.

slm canım benım ya inş canım bişeycık olmaz bol bol dua edelım askerlerımıze..sag salım gelırler inş..

toplantı sonucu kötü çıktı bugün sabah sınıra gitti aşkım dün geceden beri huzursuzum. Az önce aradı çadır kuruyorum dedi askerler çadırda kalcakmış biz karakolda kalcaz dedi.
şırnaktaki çatışmayı suriyeden gelen pkklılar çıkarmış güvenlik tedbiri için urfadaki bütün tankçı askerler ve komutanlar hepsi gitmiş sınıra. şimdilik çatışma yokmuş ama tatbikata başlıycaz yarın dedi. ay kızlar sesi o kadar heyecanlı geliyorduki anlatamam. ben şoka girmiş durumdayım, ama o mutlu halinden sanki. Suriyenin evlerini görüyorum aramızda çok az mesafe var diyor
Allahım çatışma çıkmasın ne oluuurr tek yapabildiğim şey dua etmek

Canım benimm yaa insallah bişi olmuycak allahım hepsini korusun burunları bile kanamasın insallahh hepimiz dua ediyoruz bütün askerlerimiz için..

allahım hepsini korusun canım ya inşallah çatışma falan cıkmaz.allah hepsinin yardımcısı olsun.sana da bol sabır versin allah (((

şafak 13 çok şükür Ya Rabbi.geçirdiğimiz en zor dönem yavaş yavaş derken sona eriyor çok şükür

Canım benimm yaa insallah bişi olmuycak allahım hepsini korusun burunları bile kanamasın insallahh hepimiz dua ediyoruz bütün askerlerimiz için..

allahım hepsini korusun canım ya inşallah çatışma falan cıkmaz.allah hepsinin yardımcısı olsun.sana da bol sabır versin allah (((

inşallah kızlar inşallah
yakın bir arkadaşımın düğünü vardı gittim 2 saat ancak kalabildim geri geldim eve, boğulacak gibi oldum herkes mutlu benim suratım asık.

inşallah kızlar inşallah
yakın bir arkadaşımın düğünü vardı gittim 2 saat ancak kalabildim geri geldim eve, boğulacak gibi oldum herkes mutlu benim suratım asık.

canim yuregini ferah tut( allahin izniyle birseycikler olmadan kavuscaksin askerine.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…