313 ayetel kürsi

darkmore darkmore canım hafta sonları evde siteye girmeye çoğu zaman fırsat bulamıyorum.Cumartesi ve pazar için sıradaki arkadaşların isimlerini yanıma not alıyorum bildirim yapamasam da her ikisine de okuyacağım bilgin olsun.

Allah kabul etsin rabbim herkesin dualarini kabul etsin.. Okudum bende canm

darkmore darkmore canım hafta sonları evde siteye girmeye çoğu zaman fırsat bulamıyorum.Cumartesi ve pazar için sıradaki arkadaşların isimlerini yanıma not alıyorum bildirim yapamasam da her ikisine de okuyacağım bilgin olsun.
Tamamdir canim,sen okumalarini yaparsin ben yazarim okudu diye, aksilik olursa hafta ici bilgi verirsin tamamlariz el birligiyle

1-) papatya_4407 papatya_4407 okudu
2-) hmbg hmbg okudu
3-) darkmore darkmore okudu
4-) segazel segazel okudu
5-) braindamage braindamage bildirim bekleniyor
6-) sees sees okudu
7-) Eeelma Eeelma okudu
8- biriiicik biriiicik okudu
9-) hayatdevamedecek hayatdevamedecek okudu

3 subat 2017
darkmore darkmore icin 313 tane okuyoruz arkadaslar.
Kisi basi 34 tanedir, dua sahibi kendisine 41 tane okuyacaktir.
Duasi; Allahim gonlumde iki dilegim var bilirsin, sen kabul et dualarimi. Dileklerim gercek olsun, sana sigindim, sen muradimi ver Allahim. Amin.

Arkadaslar sadece braindamage braindamage bildirimi kalmis,okuyan herkese cok tesekkur ediyorum. Allah sizlerin dualarini kabul etsin insallah da dileklerime hayirlisiyla kavusayim

1-) papatya_4407 papatya_4407 okudu
2-) hmbg hmbg okudu
3-) darkmore darkmore okudu
4-) segazel segazel okudu
5-) braindamage braindamage bildirim bekleniyor
6-) sees sees okudu
7-) Eeelma Eeelma okudu
8- biriiicik biriiicik okudu
9-) hayatdevamedecek hayatdevamedecek okudu

3 subat 2017
darkmore darkmore icin 313 tane okuyoruz arkadaslar.
Kisi basi 34 tanedir, dua sahibi kendisine 41 tane okuyacaktir.
Duasi; Allahim gonlumde iki dilegim var bilirsin, sen kabul et dualarimi. Dileklerim gercek olsun, sana sigindim, sen muradimi ver Allahim. Amin.

Arkadaslar sadece braindamage braindamage bildirimi kalmis,okuyan herkese cok tesekkur ediyorum. Allah sizlerin dualarini kabul etsin insallah da dileklerime hayirlisiyla kavusayim
Canım ben de okudum yazmayı unutmusum Allah kabul etsin kusurabakmayinn

X