313 ayetel kursi

Kardeleen1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2017
43
41
Merhaba arkadaşlar 10 kişi toplanabilirsek (minimum) 313 aytel kursi hergün 1 kişiye okuyalım ort kişi başı 31 falan oluyor ne dersiniz?

Olur ama nasıl okunacak namaz abdesti olursa iyi olur sanırm. Ben günlük işe giderken Allah izin verdiği ölçüde en az 7 tane okurum ama yürürken okurum ve namaz abdestim olmaz mesela. O olur mu?

10 kişi olursak günde ort 31 ( 313/10=31,3) falan okuyarak her gün birimize okuruz 10 günde hepmizinki tamamlanır?

Arkadaşlar kaç kişiyiz bugün başlayalım okuyalım toplanalım online yazsın bugün

Canim bak 3 kisi olduk fazla talep olirsa ona gore yapariz. Ben 100 okudum suan. Sizde bitirin biriniz niyetine dua yapalim insalalh
Tamam arkadaşım kalanı biz okuyalım (kullanıcı adı alfetik sıraya göre ilk olanın olsun bugünkü sıralamayı yapalım ona göre ne dersiniz? )

3 kişiyiz sanırım suan arkadaşımız okumuş ben sen(ezel) paylasalım o zaman kalanı. HM EZEL KARDELEN . Ezele hediye ediyoruz o halde alfabetik sıraya göre kabul mü ?

• Beğen
Reactions: H M
3 kişiyiz sanırım suan arkadaşımız okumuş ben sen(ezel) paylasalım o zaman kalanı. HM EZEL KARDELEN . Ezele hediye ediyoruz o halde alfabetik sıraya göre kabul mü ?
Tamam insallah.abdestli olup niyetimize almayi unutmayalim isimleride yazsak iyi olur.
Ben 13 ü de alip 113e tamamyayim sizde geri kalani alin insallah

Tamamdır ben 100 ezel 100. abdest alıyorum başalayacam Allah kabul etsin ezelcim 🙏🏻 yarın senin için okuyoruz HM arkadaşım diğer gün benim için inşallah Allah dualarımızı kabul etsin

• Beğen
Reactions: H M
X