30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Günaydın canlar

Herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun.
İnsan iç güdüsel istiyor engel olamıyor sanırım yaşla beraber hormonlarında etkisi sanırım.
Evlenmiş boşanmış cehennemi de bu dünyada yaşadığıma inanan biri olarak binlerce kez hamdolsun bugünüme.
Hayırlısı ya kocayı hiç aramıyoum da bebeğim olsun istiyorum nasıl olcaksa kocasız :)))

Hakkında hayırlısı olsun. Gönlüne göre olsun Turkuaz.

Hanimlar sizin icin guncelligi kalmadigini dusunuyorum ama yine de sorayim bu evlilik yaşı tahmini için yüzük testi varmış.. kk da bununla ilgili bir topik var okudum hemen hemen herkes bir sayıya ulaşmış. ben beceremedim (taşsız yuzuk bulamadim, olanlardan da isteyemedim cekindim açikcasi) taşlı bi yuzugum var onunla da her seferinde şu anki yaşımdan kucuk sayilar cikti :)) bu fala gore ben evlenemeyecek miyim ne? bunu yapmayi bilen varsa rica etsem yapar misiniz? Adimi, yaşimi filan ozelden atarim yapabilecek arkadaş varsa tabii..
Sacmaliyor da olabilirim kusura bakmayin umut dunyasi işte...

Fallara inanmaaaa, dalgasına eğlencesine yapılan bir şey o.

Denemistim,ünutum simdi nasıl yapılıyor. NETTEN BAKIP YAPAYIM simdi

Offf ya dinazorlarla aynı yaşta olunca zaman alıyor yuzugun fal bakması.Kolum koptu. 42 çıktı. SENEYE evleniyor inş. Fala gore.fala inanma falsiz kalma..:)))))

Aslışşş ben izlemeye çalıştım ama olmadı ya dayanamadım kapattım. Sıkıldım
Napıyorsunuz kızlar??

canım ben pek inanmıyorum öyle şeylere, o yüzden denemiyorum bile. bana yaptılar çocuk için, kıramadım.

Sabırsızlıkla bekliyoruz cinsiyetin belli olmasına :) Sağlıklı olsun da inşallah :)

Günaydın bu arada :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…