30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Bence erkek
Hoş gelmekle olmaz. Kendinden bahset! :)
Bahsedeyim yaşım 40 bekar yani evde kalmış,buyukihtimalle erken menapozagirmis( bu ay netleşecek durum)bir hatun kişiyim. Topic görünce yaşıma uygun giriverdim.Umudum ve gelecek planlarım arasında buradaki kızların evliliklerini ve bebislerini okuyup mutlu olmak var.:))))))

bakarsınız biz sizin mutluluk haberlerinizi okuruz. Allah bilir.
her şey gönlünüzce olsun.

bakarsınız biz sizin mutluluk haberlerinizi okuruz. Allah bilir.
her şey gönlünüzce olsun.
Sağol canım teşekkür ederim .Öncelikle buradaki tüm arkadaşlarımın güzel haberlerini, sonra benim güzel haberlerimi duyarız inşallah allah bize de nasip eder.Belki bir çılgınlık yapıp içimizden biri düğünunde bile göbek atabiliriz topluca.

benim de aynı yaşta arkadaşım, nasıl aşık evlendi, nasıl seviyorlardı birbirlerini. şimdi ufak bir oğlu var, ve şiddet görüyor. maddi sıkıntılar da var anladığım kadarıyla.. boşanmak çare değil diyor. bebeğine kıyamıyor...vs vs vs............

Rabbim güzel yuvalar kurmak, hayırlı evlilik yapmak nasip etsin. olup ta bugünleri aramayın sonra.

Allah bugunlerimizi aratmasin. Arkadasiniza da Allah yardim etsin. Zor durumlar.. insan ayril diyemiyor, otur kahir cek de diyemiyor.. Allah hayirli kapilar acsin insallah.

Bugün bunu benden dört - beş yaş büyük bekar bir kız arkadaşımla konuştuk.
Evlenip de "keşke evlenmeseydim!" diyen de var. Allah her şeyin hayırlısını nasip eylesin inşallah.

Allah bugunlerimizi aratmasin. Arkadasiniza da Allah yardim etsin. Zor durumlar.. insan ayril diyemiyor, otur kahir cek de diyemiyor.. Allah hayirli kapilar acsin insallah.

evet çok zor gerçekten. insan ne diyeceğini bile bilemiyor. üzülüyor. bazen konuşmak derdini dinlemek bile mahcup ediyor insanı.

"Evde kalmis" cok olumsuz bir ifade. Ben de kendim icin kullaniyorum bazen, gerci gecen gun annecigime söz verdim kullanmiycam diye :)) Allahin planinda kim bilir bizler icin neler yazilmistir? Rabbim iyi yazmis olsun.. saglik sorununuz icin de olumlu dusunun, tıp çok ilerledi.. hersey gonlunuzce olsun :)

Misnunu, sen arttık yalnız değilsin. :) ne güzel. düğün dernek ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…