30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

iyi geçiyor sevcan benim. hiçbir kısıtlamam olmadı. kilom aynı. sadece halsizlik oluyor çok dirayetli olmuyorsun tabii. akşam hemen uyukluyorum koltukta

Benim bir arkadaşım var hamile kendisi, çok zor bir hamilelik geçiriyor, ilk aylardan beri kusması var 7.ayda. "Kilo almam gerekirken kilo verdim" diyor. Ama çok şükür bebek sağlıklı. Umarım çok rahat bir hamilelik geçirirsin.

evet o mide bulantısı zaten çok kötü. bende arada geliyor. allah yardımcısı olsun sonucu güzel gelsin de, insan katlanıyor

canım ben pek inanmıyorum öyle şeylere, o yüzden denemiyorum bile. bana yaptılar çocuk için, kıramadım.

Haklisin normal sartlarda boyle seylere takilmamak lazim ama can sıkıntısı sanırım dün yüzük testine sardim

Hayirlisiyla ogrenirsiniz insallah bebişin cinsiyetini :)

Aslışşş ben izlemeye çalıştım ama olmadı ya dayanamadım kapattım. Sıkıldım
Napıyorsunuz kızlar??

Şaşırdım. Ben çok beğenerek ve ağlayarak izledim, yorumlar da olumlu hep. Animasyonla aram yoktur ama çok sevdim bu filmi. Şimdilik başka film öneremiyorum, izlemişsin diğerlerini de.

Sana da canım :)) bebişin cinsiyetini merakla bekliyoruz Bir nefeste kucagına alırsın inşallah meleği Allah anneli babalı büyütsün petunyacım:))

amin ekinnnn, çok çok teşekkür ederim güzel dualarına, Allah kabul etsin inş. bizde meraktayız bekliyoruz meleğimizi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…