30 yaş ve üzeri bekar bayanlar sohbet topiği...

Kızlar 28 Ocak'ta oğlumu kucağıma aldım çok şükür. Şimdi gece mesaisindeyim annem, oğlum ve ben... Malum gaz sancıları...
Rabbim sizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bu arada doğum sancısı çekerken dua ettim sizlere de.

geçmiş olsun melek, bizleri de habersiz bırakmadın bu arada. rabbim oğluşun ve eşinle güzel bir ömür nasip eylesin.
duaların için sağol

Selam şekerler dün arkadaşımın nişanı vardı. Bütün gün onunla geçti. Darısı başıma dedim. :) bi yandan da düşündüm. O düğünler hiç bana göre değil. Ben damat adayıyla ani kararla nikah yapmalıyım. Kimse olmasın yanımda. Kimse karışmasın hiç bir şeyime. Düğün deniz kıyısında sahilde falan olsun. :KK70: bunları düşünecek damat adayı nerdee.

reddmars, dilerim gönlüne göre olur. senin isteğin herşeyden önemli tabi, fakat ailelerin de istekleri oluyor.
onlar da herşeyin en iyisini, en güzelini istiyor. biraz da akışına bırakmalı.
allah gönlüne göre versin inşallah

Hoş geldiniz. :KK66:
as :) Nasılsın?
Selam kızlar :KK24:
Mutlu pazarlar:KK68:
Nasılsınız görüşmeyeli?
Burada dün geceden beri çok rüzgar var dışarı çıkmaya korkuyor insan:KK17:
Sizler neler yapıyorsunuz?
Canım, aynıyız şükür. Sen nasılsın?

Kızlar 28 Ocak'ta oğlumu kucağıma aldım çok şükür. Şimdi gece mesaisindeyim annem, oğlum ve ben... Malum gaz sancıları...
Rabbim sizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah. Bu arada doğum sancısı çekerken dua ettim sizlere de.
Canım, güle güle büyüt. Senin adına çok sevindim. :KK37:
İyi geceler bn bekar degilim ama bi ugrayım meraba deyim dedim : )
Hoş geldiniz.

herkese günaydın iyi haftalar :KK3:
Petunyacığım, sana da iyi haftalar tatlı insan. :oops::KK60:

reddmars, dilerim gönlüne göre olur. senin isteğin herşeyden önemli tabi, fakat ailelerin de istekleri oluyor.
onlar da herşeyin en iyisini, en güzelini istiyor. biraz da akışına bırakmalı.
allah gönlüne göre versin inşallah
Gerçek olacağını sanmıyorum. Öyle biri yok . İşin içine aileler girince cılkı çıkıyor. Bütün herşeyin benim sorumluluğumda olduğu bişey olsn. Ailelerede eğlenmek kalsın. Bunları düşünen damat ya da aileler nerdeeee. :KK43: hep bağımlıyız bişeyler.

Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. :nazar::KK68:teşekkür ederiz tuğçeciğim.

biliyorum cnm farkettim : ) ilk sayfaları biraz okudumda cnm nişanlindan ayrılmışın çok ozel degilse şimdiki evli oldgun kişi eski nişanlınmı başkasımı ? Merak ettim mazur gör .
Estağfurullah canım. Eski nişanlım değil. Ondan ayrıldıktan 8 ay sonra eşimle tanıştım ve 8 ay içinde evlendik. Herşey kısmet.

Allah kaderini güzel eylesin tuğcecim.. dualar için çok sağol... sağlık durumlarınız nasıl canım.. yolundadır inşallah..

X